Şimdi Ara

FIFA 21 (Çıktı) [PS4|PS5 ANA KONU] (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.083
Cevap
32
Favori
114.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

fifa 20 de kariyer oynuyorum. bazı maçlarda skoru bulup simile etmek istiyorum. menüde "sahadan çekil" var. "simüle et" fifa 21'de var. sırf bu yüzden yeni oyunu da almak istemiyorum.

fifa 20 de "maçı simüle et" var mı yok mu? bilgisi olanlar cevaplarsa sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: guitarman

arkadaşlar,

fifa 20 de kariyer oynuyorum. bazı maçlarda skoru bulup simile etmek istiyorum. menüde "sahadan çekil" var. "simüle et" fifa 21'de var. sırf bu yüzden yeni oyunu da almak istemiyorum.

fifa 20 de "maçı simüle et" var mı yok mu? bilgisi olanlar cevaplarsa sevinirim.

20 de maçı oynamadan direk simule et var. Dediğiniz özellik 21 de geldi maç içinde 20 de yok doğal olarak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lastwarriors kullanıcısına yanıt

cevap için teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: guitarman

arkadaşlar,

Butcen musaitse fifa 21 almani oneririm 20 den cok daha iyi bir oyun

• Bartınoğlu kullanıcısına yanıt

ea accesse düşüyor bir süre sonra ya...

bakalım bütçe ayırabilirsem belki alırım.

• oyunda yeniyim lütfen sorumu mazur görün. transfer yapmak istedğimde oyuncuların transfer bedelini ve maaşını göremiyorum. ne yapmam gerekiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: gkhnselcuk

oyunda yeniyim lütfen sorumu mazur görün. transfer yapmak istedğimde oyuncuların transfer bedelini ve maaşını göremiyorum. ne yapmam gerekiyor?

Gözlemci yollamalısınız maç oynadığında özellikleri ve fiyatı görünür olacak

• lastwarriors kullanıcısına yanıt

tesekkür ederim cevabınız için. maç oynadığını nasıl anlayacağız? 19 yaşında bir oyuncu ? işareti çıkıyor hep

• Ya beyler fifa 21 fut ta taktik verim gözünüzü seveyim her maç yenilinir mi ya kadromda iyi tamamen fransalı futbolcular
  • Arkadaslar ps5 next gen oynuyorum boyle donma desem degil kasma desemde degil ama mac esnasinda bazen kasilmalar oluyor saniyelik neden kaynaklaniyor olabilir? Televizyonum 120 hz 4k bie televizyon

• Co-op seasons modunda 3 gündür kaleci yapay zekası düzelmiş gibi,top kapmaya çalışırken sekip tekrar rakibe dönen top da görmedim,oyuna hotfix mi geldi acaba?yoksa bana mı biseyler düzeltildi gibi geliyor

• matrx58_ kullanıcısına yanıt

futta lag olduğundan 2 senedir genelde lagsız coop/online seasons ve pro clubs oynuyorum,o yüzden futa bu sene çok bakmadım ama kontra atak oynuyorsanız 4-2-3-1(2)

-taktik atak/defans balanced,bütün sliderlar ortada(5 diş)

-defans 4lüsü stay back,

-1cdm stay back/cut passing lines,diğer cdm sadece cut passing lines,

-kanatlar come back on defence,get in behind,

-cam stay forward,

-st stay forward,stay central,get in behind

diğer ayarlar default,

benim oynayış şeklime göre çoğu rakibe işe yarıyor,belki sizde de yarar.tabi kendinize farklı 2.bir taktik de yapmalısınız.4-2-3-1(2) rakibe tutmazsa bende 2.taktik olarak 4-3-3(2) ayarlı yine herşey aynı,sadece tek cdm stay back/cut passing lines,kanatlar stay forward,get in behind.

bu sene futu ilk defa geçen hafta açtım beni 5.ligden başlattı, 4.ligde birkaç maç denedim genelde maçlar rahat geçiyor bu taktiklerle,r9lu,eto'o lu,puyollu kadrolar geldi genelde galip geldim.(lagdan zevk vermediği için takımı sildim tekrar)

tabi futbolcular ve chemistry stylelar da önemli,takımım buydu,(chemistryler üzerlerinde yazıyor)

FIFA 21 (Çıktı) [PS4|PS5 ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaamoz -- 13 Ocak 2021; 8:35:23 >

• Selam arkadaşlar , Fifa 17 den beri online den uzak durup offline oynuyorum. Sürekli kariyer oynuyorum buda bana aşırı zevk veriyor. Bu sene de Fifa 21 aldım ve kariyere başladım ilk etapta Galatasarayı aldım. Her maç fark atıyorum daha önceki serilerde profesyonel ile world class arasında oynuyordum Yanlız bu sene şöyle bir sıkıntım var kariyer modunda sanırım zorluk çalışmıyor. En zorunu açmama rağmen yine de fark atıyorum sonra süperlig demi sorun var diye düşündüm farklı bir kariyere başladım fransa ligi aynı sroun devam ediyor. Santrada zorluk seviyelerini test ettiğimde sıkıntı yok efsanevi de 15 dakikada gol yiyorum :) Bende şimdilik şöyle bir çözüm buldum sim güçlerini artırıyorum ancak bu sefer stabil olmuyor ya çok zor yada çok kolay oluyor. Varmı sizde de böyle bir sorun yada çözümü.

• quote:

Orijinalden alıntı: No No No

Selam arkadaşlar , Fifa 17 den beri online den uzak durup offline oynuyorum. Sürekli kariyer oynuyorum buda bana aşırı zevk veriyor. Bu sene de Fifa 21 aldım ve kariyere başladım ilk etapta Galatasarayı aldım. Her maç fark atıyorum daha önceki serilerde profesyonel ile world class arasında oynuyordum Yanlız bu sene şöyle bir sıkıntım var kariyer modunda sanırım zorluk çalışmıyor. En zorunu açmama rağmen yine de fark atıyorum sonra süperlig demi sorun var diye düşündüm farklı bir kariyere başladım fransa ligi aynı sroun devam ediyor. Santrada zorluk seviyelerini test ettiğimde sıkıntı yok efsanevi de 15 dakikada gol yiyorum :) Bende şimdilik şöyle bir çözüm buldum sim güçlerini artırıyorum ancak bu sefer stabil olmuyor ya çok zor yada çok kolay oluyor. Varmı sizde de böyle bir sorun yada çözümü.

Hocam heryere yazdim ama cevap alamadim bende kariyer oynuyorum yillardir bu sene tuhafima giden bir sey var gerci sorunmu onuda bilmiyorum oyuncular gayet seri ama pas tepkimelerinde gecikme var gibi siz boyle bisey hissetinizmi

• Fifa 21 kariyer modunda teknik direktör forma ile duruyor saha kenarında bu hatayı nasil düzeltebiliriz. Bir çözümü varmı arkadaşlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • FIFA 21 (Çıktı) [PS4|PS5 ANA KONU]

arkadaşlar oyunu neden satın alamıyorum? günlerdir bu problem var bende?

• Yılların fifacısıyımdır, kariyerciyimdir ve yıllardır bu forumda takılırım bilen arkadaşlar elbet vardır. Yeri gelmiştir en ağır eleştirilere karşı oyunu savunmuşumdur, yeri gelmiştir kendim o eleştirileri yapmışımdır. Ki genel anlamda bu seriye çoğunluğa nazaran hep iyi tarafından bakarak sevmesini bilmişimdir. Yani en kötü serilerin bile en azından sevdiren oyunda tutan özellikleri vardı en azından ona razı gelip kendimizi avutabiliyorduk bu oyun bitmiş desek dahi. Her neyse fifa 21 için söyleyeceğim tek bir cümle var... rezil ötesi berbat embesil bir oyun!

• Top fiziği sıfır L1+Üçgen hep saçma yerlere gidiyor, oyuncular bir garip, tarihinin en berbat oyunudur bu. İndirimde ps4-ps5 versiyonu almıştım ama pişman oldum. Pes 21 lisans eksiği olmasa nal toplatır bu aptal oyuna.

• quote:

Orijinalden alıntı: ReoxTR

Arkadaslar ps5 next gen oynuyorum boyle donma desem degil kasma desemde degil ama mac esnasinda bazen kasilmalar oluyor saniyelik neden kaynaklaniyor olabilir? Televizyonum 120 hz 4k bie televizyon

cidden arkadaşlar bu sorun bende de var ve kimse yaşamıyor mu bizim haricimizde merak ediyorum. Özellikle aynı ps5 üzerinde 2 dualsense ile arkadaşlarımla oynarken en can alıcı noktalarda yarım saniyelik bir saniyelik kasmalar donmalar oluyor. Çözümü nedir acaba?

• kaanturkoz kullanıcısına yanıt
    Tvye taktığınız hdmi portunu oyun moduna aldiniz mi?
  • 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.