Şimdi Ara

FIFA 21 (Çıktı) [PS4|PS5 ANA KONU] (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2.083
Cevap
32
Favori
114.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben de yanlış konuya yazmışım galiba.. özür diliyorum
  • Allah bu zamanlamalı bitiricilik denen saçmalığın bin türlü belasını versin

• FIFA ve PES için eMilli Takım seçmeleri başladı

FIFA 21 (Çıktı) [PS4|PS5 ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PES 2020

FIFA ve PES için eMilli Takım seçmeleri başladı

Emre kayir banko
  • Arkadaşlar Pro Club takımımıza sağ ve sol kanat olmak üzere 2 takım arkadaşı arıyoruz, müsait durumlarda taktiğe göre orta sahada oynayabilirler. genellikle akşamları girebiliyoruz, ama öyle gün aşırı değil 2 günde 1 genelde diyeyim... Takımda 4 kişiyiz +30 üzeri herkes yıllardır beraber oynarız saygılı bir şekilde tabi her zaman 4 kişi olamıyoruz, Katılmak isteyen arkadaşlar olur ise PSN: GOKAYGULER06 takım div5'te bu arada.

• Belki 1 aydır falan başka oyunlara daldım Fifa oynamaz olmuştum.

Son 4-5 gündür yine günde 3-4 maç yapmaya başladım.Ama ben online değil sadece Offline oynuyorum.Turnuva vs değil her seferinde farklı takımlarla hazırlık maçı yapıyorum sadece.

Ama maçlarda hem bana,hem yapay zeka rakibe inanılmaz derecede penaltı oluyor.Ceza sahasında neredeyse her pozisyon penaltı.Ya elle temas diyor,ya saçma sapan birbirine dokunan oyunculara bile penaltı çalınıyor.

Ayarlardan penaltıyı kapatasım geliyor neredeyse ama o zaman da gerçekçilik gidecek diye yapmak istiyorum.Ama cidden sinir bozucu

• Merhaba, fifa 20,21 farketmiyor bir türlü defans olayını çözemiyoruz.Ortak sezona arkadaşla giriyoruz ancak biz atakteyken rakip defnas bize yapışıyor, şut çrksek önümüzde çin seddi oluyor, ancak adamlar atağa kalkınca önümüzden yürüyerek geçip saçma sapan goller atıyor.R1+L2, R1+kare+x bi türlü olmuyor mal gibi kitlenip kalıyor defans, müdahale yok.Gol atıyoruz adamlar santradan direk gol atıyor geri.Yürüyerek geçtikleri için defansı.6 gol atıyoruz, 7 gol atıyoruz yok hemen gerisin geri yiyoruz.Anca bizim gibi def bilmeyrn nooblar denk gelorse yeniyoruz.Var mı bu işin bi çözümü valla kol mol kalmıcak bu gidişle :)

• Malesef defans yapmak deveye tek ayak ustunde durdurmaktan zor her mac 5 lik oluyorum 20 de bole degildi insallah guncelleme gelir ufak takimlar bile inanilmaz pozisyonlara girip atilmayacak pozisyonlardan gol atiyorlar kalecilerde berbat kale bos sanki

• 1 ay oynadıktan sonra net olarak söyleyebilirim ki en çok ve en kolay gol olan Fifa olmuş.

• Bunca sene fifa oynarım bir kez laglı maç oynamadım taki ps5 piyasaya çıkana dek her maç donmalar laglardan oyun oynanamaz hale geldi tebrikler ea ve sony

• 20 seneyi aşkın düzenli oynadım seriyi..
    21 cidden hayal kırıklığı.İnanılmaz hantallık, şut ayarsızlığı ve basit gol gibi problemleri var.Online'da en hızlı oyuncuyu al kopar maçı..
    Oyuna stad eklenme işi son zamanlarda şaşırtıcı.Ülkede çok iyi stadlar var ama berbat stadlara kadar eklenirken bizi takan yok.
  • Böyle bir rezalet olamaz. İlk yarı önde götürdüğüm maçta son iki dakika oyuncularımı hareket ettiremedim. Araya giderken de böyle dondu kaldı. Önde götürdüğüm maç da böylelikle heba oldu. Kullanıcı kaynaklı mı sizce? Net olsa bağlantı koptu uyarısı geliyordu.

• Herkese merhaba.PS4te fifa21 hafta sonu ligi maci sirasinda ondeyken bir anda baglantim koptu bir daha giremedim. Bu hatayi nasil duzeltebilirim.

• Mrltnts kullanıcısına yanıt
    Gündüz aynısı bana da oldu. Yaklaşık 1 saat sürdü. Sonra tekrar bağlandım
  • Hazırlık maçı oynamak isteyenler ekleyebilirler.

Psn : ylonenn

• Arkadaşlar PS5 versiyonunda kadrolar neden hiç güncellenmiyor? Mesela Süper Lig kadroları 11. haftadaki şekliyle kaldı.

• Dostlar next gen fifa nasıl şu indirimde almayı düşünüyorum bu fiyatı hakediyor mu birde fark çok var mı tavsiye ediyor musunuz ? not online sevmiyorum kariyer vs oynarım genelde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihsar -- 4 Ocak 2021; 21:18:45 >
  • Yahu offlineda pas gecikmesi yasayan bir benmiyim acaba pasa basinca gec atiyor acaba banami oyle geliyor

• Pro clubda div 3-4 seviyesinde oynuyoruz. Oyunu bilen, takımda etkili olabilecek ve 30 yaş üstü oyuncular ekleyebilir. Mevki sorunu yok, ortama ayak uydurması önemli.

Psn4 = Canabispub

• quote:

Orijinalden alıntı: canabispub

Pro clubda div 3-4 seviyesinde oynuyoruz. Oyunu bilen, takımda etkili olabilecek ve 30 yaş üstü oyuncular ekleyebilir. Mevki sorunu yok, ortama ayak uydurması önemli.

Psn4 = Canabispub

Ortalama bir oyuncuyum klube gelmek isterim

• 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.