Şimdi Ara

FIFA 21 (Çıktı) [PS4|PS5 ANA KONU] (86. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.083
Cevap
32
Favori
114.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

PS4 ile PS5 Fifa21'i aynı server üzerinden mi oynuyor?

Başka bir deyişle, PS5'e geçersem PS4 ile devam eden arkadaşlarımla Fifa21 oynayabilir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • grisales G kullanıcısına yanıt
    Hayır
  • admcpr kullanıcısına yanıt
    Oynayamazsınız
  • Arkadaşlar merhaba, fifa 21i ps5’im de versiyonu ps4 yapıp arkadaşlarımla pro club oynuyordum ve ps4 versiyonunda unutmuşum. Kariyer modu açıp ilerlemiştim ve şimdi ps5 versiyona bu dataları aktarıp ps5 versiyonunda oynamak istiyorum. Böyle bir imkanımız var mı bilen var mı?

• Arkadaşlar bir sorum olacak...
    2. Sezonu Seviye 30'a kadar tamamladım. Topladığım fazla XP'ler önümüzdeki 3.Sezona aktarılıyor mu ?

• Yeni başladığım için çok bilmiyorum bu fut kadroları fifa22 ye geçince gidiyor mu
  • Fifa 2021 turnuva varsa katılabilirim  

• Ajwahear A kullanıcısına yanıt
    Evet
  • Arkadaşlar iyi geceler bi sorum olacak cevaplayan olursa sevinirim ps4 fifa 21 de leeds United ile kariyer yapıcam fakat bir problem var takımın normalde oyunda forma göğüs sponsoru varken kariyer modunda kendiliğinden kayboluyor bunun sebebi nedir ayrıca saydım İngiltere liginde 8 takımın daha aynen böyle kariyere girince formanın önündeki reklam kayboluyor ama YouTube’da izlediğim kariyer videolarında görünüyor o sponsor bunun sebebi nedir arkadaşlar

• nando55 N kullanıcısına yanıt
    Son 2 senedir oyunu oynamadım ancak bir dil Türkçe olduğu zaman bazı sponsorların sansürlendiğiyle ilgili bir dedikodu vardı. Dili değiştirip bir deneyin isterseniz. Konuya daha hakim biri daha detaylı cevap verecektir ama cevap gelesiye kadar denenebilir bence.
  • Bu dediğini hiç denemedim ama denicem kardeşim olabiliyor mu böyle bişey bu oyunda yani

• nando55 N kullanıcısına yanıt
    Zamanında öyle dedikodular okuduğumu hatırlıyorum. Ama hiç tecrübe etmedim işin doğrusu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: grisales

Arkadaşlar,

PS4 ile PS5 Fifa21'i aynı server üzerinden mi oynuyor?

Başka bir deyişle, PS5'e geçersem PS4 ile devam eden arkadaşlarımla Fifa21 oynayabilir miyim?

Eğer Fifa'nın Ps4 olan sürümünü de indirirsen oynayabilirsin...Ps5 sürümüyle oynayamazsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: PES 2020

Arkadaşlar bir sorum olacak...
    2. Sezonu Seviye 30'a kadar tamamladım. Topladığım fazla XP'ler önümüzdeki 3.Sezona aktarılıyor mu ?

Hayır hocam sıfırlanıyor.

• Beyler süper lig lisanslı olarak varmı ?
  • Arkadaşlar 244₺’ye düşmüş oyun. Fifa 20 sahibi olarak alsam büyük bir hata yapmış olur muyum , ne dersiniz ?

• Güncel FUT Avrupa Server adreslerini nereden bulabilirim ping ve tracert testleri için?

• Offline oynarken sanki pas gecikmesi var gibi oyunda bunu hisseden oldumu arkadaslar

• Arkadaşlar merhaba PSN de oyun yükseltme var ama bende PS4 var yükseltme yapsam bir fark var mı yoksa ps5 olanlar için mi yapmamam mi gerekiyor

• Merhabalar arkadaşlar. PS4'ünüzde benim için hesap aktifleştirecek arkadaşlar arıyorum. Hesap başı 30 TL ödeme yapacağım.

• 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.