Şimdi Ara

FIFA 21 [PC ANA KONU] (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.644
Cevap
18
Favori
133.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar kariyer modu oynadığımdan oyunu satın almadım hiç. FIFA 20 den sonra 21 de pek crackleneceğe benzemiyor black friday zamanı nerede indirimli bulabilirim. Hangi siteleri takip edeyim ve origin access, ea access, ea play falan gördüm internette bunların premium veya pro sürümleri de varmış bunlarla alınır mı sizce. Anlayacağınız üzere bu konularda cahilim biraz aydınlatabilecek olan olursa çok makbule geçer iyi akşamlar

• Ettiğim kufurlerin haddi hesabi yok.

Div3 den 4 e düştüm. 1600 puandan 1300 puana düştüm. 1250 puanli adam sagimdan atip solumdan geçiyor oyuncularin beli dönmüyor internet leş. Hayattan soğuttu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panamalı Hasta

Ettiğim kufurlerin haddi hesabi yok.

Div3 den 4 e düştüm. 1600 puandan 1300 puana düştüm. 1250 puanli adam sagimdan atip solumdan geçiyor oyuncularin beli dönmüyor internet leş. Hayattan soğuttu.

Sürekli önce yukarı çıkarıyor seni EA sonra düşürüyor sıkılmayalım diyeFIFA 21 [PC ANA KONU] 

1400'lere kadar düşmüştüm geçen hafta dün division 2'ye çıktım. şimdi sırada gene tackle tuşuna basınca 2 sn sonra boşa ayak sallama ve küfürler var FIFA 21 [PC ANA KONU] 

• Oyunu steam'den aldım. Neredeyse 50 tane görev var FUT'ta. Bu ne böyle? EA, oyuncular yiyip içmeyip bunlarla uğraşsın diyor sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Oyunu steam'den aldım. Neredeyse 50 tane görev var FUT'ta. Bu ne böyle? EA, oyuncular yiyip içmeyip bunlarla uğraşsın diyor sanırım.

Ben de yetişemiyorum bir türlü. İlk sezon bitmek üzere. Sonuna bir türlü ulaşamadım. FIFA 21 [PC ANA KONU] Sezon ilerlemesinde 30 lvl olmam için 47k exp kasmam lazımmış daha... Günlük 4-5 saat oynamayınca yetişilecek gibi değil görevler.

• FIFA 21 [PC ANA KONU]

Arkadaşlar kadrom şu şekilde 130 k da para var dembele eklemek istiyorum takıma ama kimyalayamıyorum öneriniz varmı

• 25k param var şimdilik, bu para ile ne yapayım? Kadro mu yapayım, sbc mi, ticaret mi?FIFA 21 [PC ANA KONU] 

Kadrom çok kötü(66 ortalama) o yüzden gelen geçen fark atıyor.

• aziz istifa A kullanıcısına yanıt

Yardımcı olabilecek var mı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

25k param var şimdilik, bu para ile ne yapayım? Kadro mu yapayım, sbc mi, ticaret mi? 

Kadrom çok kötü(66 ortalama) o yüzden gelen geçen fark atıyor.

25K ile başlangıç kadrosu kurup Division Rivals oyna hocam. Kaç Div'sin bilmiyorum ama her sıçramanda coins kasıyorsun rahatça.

Ticaret için 25K ancak uzun vadede sana para kazandırır yani; o arada o kadro seni kanser eder.

• quote:

Orijinalden alıntı: U2ME2

25K ile başlangıç kadrosu kurup Division Rivals oyna hocam. Kaç Div'sin bilmiyorum ama her sıçramanda coins kasıyorsun rahatça.

Ticaret için 25K ancak uzun vadede sana para kazandırır yani; o arada o kadro seni kanser eder.

Alıntıları Göster

Peki o para ile nasıl bir kadro kurulur, ortalaması ne civarda olur? Ona göre bakayım bir takım.

Düşük bütçeli sbcler de var ama şans lazım işte. Geçen sene hep dandik oyuncular çıkmıştı, millete messi, ronaldo, pele falan çıkıyor.FIFA 21 [PC ANA KONU] 

Geçen sene ticareti de denedim ama 3-5 kar ya oldu ya olmadı. O da 1 koyup 1.5 almakla olmuyor işte, 10 koyup 20 almak, 20 koyup 40 almak falan lazım ki ciddi bütçelere ulaşılabilsin.

• quote:

Peki o para ile nasıl bir kadro kurulur, ortalaması ne civarda olur? Ona göre bakayım bir takım.

Düşük bütçeli sbcler de var ama şans lazım işte. Geçen sene hep dandik oyuncular çıkmıştı, millete messi, ronaldo, pele falan çıkıyor. 

Geçen sene ticareti de denedim ama 3-5 kar ya oldu ya olmadı. O da 1 koyup 1.5 almakla olmuyor işte, 10 koyup 20 almak, 20 koyup 40 almak falan lazım ki ciddi bütçelere ulaşılabilsin.

Alıntıları Göster

Division Rivals maçlarına bu kadromla çıkmıştım. 2 galibiyet 3 beraberlikle div 4 e atmıştı. 20k ya göre iyi kadro hocam FIFA 21 [PC ANA KONU] 

https://www.futbin.com//21/squad/2892504

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JabbaWockeeZ -- 14 Kasım 2020; 1:50:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: JabbaWockeeZ

Division Rivals maçlarına bu kadromla çıkmıştım. 2 galibiyet 3 beraberlikle div 4 e atmıştı. 20k ya göre iyi kadro hocam  

https://www.futbin.com//21/squad/2892504

Alıntıları Göster

Fena gözükmüyor. Bu kadro ya da buna benzer bir kadro kurabilirim. Böyle brazilyalı kadro mu kurayım yoksa premier ligde oynayanlar falan mı? Yedeklerde aynı olacak, hangisi daha hesaplı olur?

Bir de taktik olarak bu iyi mi? Şimdilik 4-2-2-2 kullanıyorum, defans yapma işini tam çözemedim daha.FIFA 21 [PC ANA KONU] 

• quote:

Fena gözükmüyor. Bu kadro ya da buna benzer bir kadro kurabilirim. Böyle brazilyalı kadro mu kurayım yoksa premier ligde oynayanlar falan mı? Yedeklerde aynı olacak, hangisi daha hesaplı olur?

Bir de taktik olarak bu iyi mi? Şimdilik 4-2-2-2 kullanıyorum, defans yapma işini tam çözemedim daha. 

Alıntıları Göster

Hocam valla ben her türlü gol yediğimden bu taktikle oynadım. Orta saha biraz paulinho'ya emanet gibi ama taliscayı iyi kullanırsan hücümda etkili olabilirsin. Savunmada Militao gerçekten çok iyi. Division rivals'ta hep benden iyi kadrolar geldi, mbappeli kadro bile geldi ona rağmen yenilmedim. Senin yeteneğin varsa her türlü götürürsün.

• Hesap aramaktayım, satmayı düşünenler varsa bakıvirsin :)

https://forum.donanimhaber.com/alindi--146468215

• aziz istifa A kullanıcısına yanıt

FIFA 21 [PC ANA KONU] 

• Beyler rakibin hızlı kanat oyumcusuna yetişemiyorum ama o aynı oyuncuyla bana yetişiyor sorun nerede

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah kahretsin lagdan oyun oynanmıyor bu nasıl iş...

• quote:

Orijinalden alıntı: JabbaWockeeZ

Hocam valla ben her türlü gol yediğimden bu taktikle oynadım. Orta saha biraz paulinho'ya emanet gibi ama taliscayı iyi kullanırsan hücümda etkili olabilirsin. Savunmada Militao gerçekten çok iyi. Division rivals'ta hep benden iyi kadrolar geldi, mbappeli kadro bile geldi ona rağmen yenilmedim. Senin yeteneğin varsa her türlü götürürsün.

Alıntıları Göster

Şu an zayıf takım olduğum için 2 ön liberolu taktiği kullanıyorum ve tabi ortadan hücum biraz zayıf oluyor. Gerçi gene gol atıyorum ama 1 atıyorsam 3-4 yediğim için olmuyor tabi.

O kadro için de bakayım biraz, ligden mi milletten mi gideyim acaba?

• Arkadaşlar bu division atlama nsl oluyor artık nerdeyse her maçı kazanıyorum ama division 8 deyim beceri puanı 500 küsürlerde, kadroda bu şekilde
    FIFA 21 [PC ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Mext

Ben de yetişemiyorum bir türlü. İlk sezon bitmek üzere. Sonuna bir türlü ulaşamadım.  Sezon ilerlemesinde 30 lvl olmam için 47k exp kasmam lazımmış daha... Günlük 4-5 saat oynamayınca yetişilecek gibi değil görevler.

Alıntıları Göster

Ben de sadece squad battle ve division rivals oynuyorum hafta da 90 bin civarı jeton kazanıyorum, maçlar haricinde. Bir sürü görev var herçekten, ben hepsini çözene kadar fifa 22 yayınlanır :).

Yukarıdakilere ek olarak başka ne yapılabilir, fazlaca zaman istemeyen?

• 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.