Şimdi Ara

FIFA 21 [PC ANA KONU] (95. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.644
Cevap
18
Favori
133.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar fifa 21 de pc de ps4 kolu bagliyoruz 2 tane. Ds4 windows ile ve mac yapiyoruz. kesinlikle savunma yapilmiyo oyunda. Oynadigimiz maclar 5-5 8-7 7-3 felan bitiyo. Playstation 4 de oynarken cok zor gol olurdu zevk alirdik simdi her atak pozisyon oluyo. Bu normal mi ? Nasil duzeltebiliriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler kadro önerisi yokmu 500 k civarında

• 31cetvel31 3 kullanıcısına yanıt
    bu düzelmez.hesap yaptim Rivals de mac başı gol ortalaması 8 10 arasında

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • serdar6055 kullanıcısına yanıt
    satılabilir bir kart mi satılırsa hemen okutun.hic zaman kaybetmeyin çünkü kişisel görüşüm Ronaldo'yu 10k ya bile almam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • seco1212 S kullanıcısına yanıt

Hangi lig düşünüyorsunuz ?

• R-10 kullanıcısına yanıt

farketmez

• Beyler Ben 4 3 2 1 oynuyorum mesela karşıma kadro geliyor 4 4 2 ama başlangıçta eleman duraklatıp dizilişi değiştiriyor ve genelde böyle rakiplere kaybediyorum bunun sebebi nedir benim defans çok adam kaçırıyor ama adam normal benim gibi sabit gelirse defansa dokunmuyorum geçemiyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu aldım, şimdi para kazanmak için taktik önerisi alabilirim. Var mı?FIFA 21 [PC ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

Oyunu aldım, şimdi para kazanmak için taktik önerisi alabilirim. Var mı? 

biraz geç kalmışsın.

millet stokladı ayın sonuna doğru sbcler gelecek stoklanana oyuncular min 2x kazandıracak.

al sat taktiği ile ilgili youtubedan birsürü taktik bulabilirsin. yanlız oyuncu stoklamaya bak. +85 oyuncular iyi kazandırır.

• Online Seasons oynarken bir şekilde ping değerini göstermek mümkün mü?

• Panamalı Hasta kullanıcısına yanıt

ne sbc leri gelecek hangi oyuncuları stoklamak gerekli

• quote:

Orijinalden alıntı: seco1212

Beyler kadro önerisi yokmu 500 k civarında

442 yaparsan:

Alisson (para yetmezse sona bırakılıp başka bir alternatif düşünebilirsin)

Telles Gomez Tomori Walker

Saint-maximin Wijnaldum Fred Lucas

Werner Agüero

• quote:

Orijinalden alıntı: seco1212

ne sbc leri gelecek hangi oyuncuları stoklamak gerekli

yüksek rantingli oyuncu isteyecek sbcler. 85 üstü oyuncuları uygun fiyattan depola. 1-2 hafta içinde alabildiğini al.

• Beyler ufak bi epl kadrosu var satsam 100k civarı para eder satılmaz messi çıktı 100k la ligaya dönsem iş yaparmı hybrid olurmu messiyi monte edebilir miyim

• quote:

Orijinalden alıntı: devulations

Beyler ufak bi epl kadrosu var satsam 100k civarı para eder satılmaz messi çıktı 100k la ligaya dönsem iş yaparmı hybrid olurmu messiyi monte edebilir miyim

2-3 hafta sonra fiyatı ciddi düşecek. şimdi sat kasım ortasında yeniden alırsın.

• Panamalı Hasta kullanıcısına yanıt
    Malesef messi satılamaz hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Panamalı Hasta

biraz geç kalmışsın.

millet stokladı ayın sonuna doğru sbcler gelecek stoklanana oyuncular min 2x kazandıracak.

al sat taktiği ile ilgili youtubedan birsürü taktik bulabilirsin. yanlız oyuncu stoklamaya bak. +85 oyuncular iyi kazandırır.

Alıntıları Göster

Oyunu almak için indirim bekledim, ancak şimdi oldu.

• Arkadaşlar aranıza katıldım. Türk olur uluslararası olur, lig,turnuva vb. organizasyonlar nereden takip edilir? Bilinen ortamları yazar mısınız?

• FIFA 21 [PC ANA KONU]

Arkadaşlar şöyle bir kadrom var ve 45k gibi bir paramda var son ve havertz i pek beğenmedim ben yedder ile iyi oynuyorum nasıl bir değişiklik yapayım ?

• Bu her gelen topun gol olması normal mi? Defans yapmanın taktiği nedir?FIFA 21 [PC ANA KONU] 

• 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.