Şimdi Ara

FIFA 21 (Çıktı) [PC ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2.078
Cevap
26
Favori
63.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 291
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 59
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 54 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 31
  • Favoriye Eklediklerim 26
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ismailbbyigit (178 mesaj) zaferengur (139 mesaj) Victoriou_S (88 mesaj) adjustik (85 mesaj) Panamalı Hasta (65 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1380 mesaj) Mobil (242 mesaj) Mini (53 mesaj) Uygulama (403 mesaj)
  • @
6 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
40. Sırada  bugün en iyi #12
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> FIFA Serisi >> FIFA 21 (Çıktı) [PC ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3251 Mesaj

masaüstüne atmayı olayı bugün benimde başıma geldi oyundan kaynaklı son güncelleme oyunun içine etti

|
    |
    Victoriou_S kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Fifa 2020 Hesap Arıyorum

|
    |

PL kadrosuna forvet arayanlar için Kane'i kesinlikle tavsiye ederim.Yavaş olması gücünü azaltmıyor,Hunter basınca efsane oluyor

Orijinalden alıntı: ibrahim reyiz

PL kadrosuna forvet arayanlar için Kane'i kesinlikle tavsiye ederim.Yavaş olması gücünü azaltmıyor,Hunter basınca efsane oluyor

wl de döndürebilirsen helal olsun

|
    |

Intel Core i7 4790 3.6 ghz // Asus Z87 Plus // Zotac Gtx 1050ti // GSkill Ares 8GB (2x4GB) DDR3 1600Mhz // Kingston SSDNow V+200 120GB SATA 3 // Seagate Barracuda 3.5" 1TB HDD // THERMALTAKE V3 600W // ASUS 24" VG248QE 1ms 144Hz // Windows 10 1903

origin id : ismailbbyigit
  • arkadaşlar merhaba ben sadece kariyer oynuyorum ama son güncellemeden sonra teknik direktörlerin hepsi aynı oldu kendim dahil. kel takım elbiseli olduk =) çözümü varmı bildiğiniz yoksa güncelleme mi beklicez?

|
    |

ya bu fiyatlar nasıl düştü ya 200k zarar ettim haftasonu ligine girmesem daha iyiydi cidden oyunun başlarında kadro kurulmaz

|
    |

• Teğmen
    146 Mesaj

Slm arkadaşlar fut kadromu sildim tekrar kadro oluşturdum.İkinci kadronun takım adını değiştiremiyorum.Bunun bir yolu yokmu acaba???

Yıllardır böyle hocam bu durum değişmiyor malesef kadro ismi. Belki bu yıl düzeltme getirirler diyeceğim de sanmam malesef

|
    |
    umut**24** kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ibrahim reyiz

PL Kadrosu kurup Kane tercih eden tek kişi olabilirsiniz :) Vardy gibi, Aubameyang gibi opsiyonlar var. İkisi de hızlı, hareket ve zayıf ayakları da fena değil. Kane'i o hızla kullanmaya çalışmak oyundan soğutur. Lacazette bile daha çok keyif verir hocam, bence bir daha düşünün.

Yeterli coin olmadığı için şuan böyle hocam Auba’yı geçen sene çok kullandım şuan alamıyorum ama Kane o kadar kötü bi kart değil.Ben 4-2-2-2 Vardy ile birlikte kullanıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    AtomCmyLMz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1308 Mesaj

Bu oyunun 10 saatlik denemedekiyle zerre alakası yok. Ne güzeldi o oyun ya

quote:

Orijinalden alıntı: Panamalı Hasta

Bu sene yeni mi geldi wl de silvere totw veriyor 1 adet pakette.

Geçen sene de vardı. Silver 1 bitiren bir adet totw oyuncu seçimi kazanıyordu zaten. Silver 2 ve 3 de birer adet max84 reyting totw oyuncu seçimi kazanıyordu. Değişen bir şey yok.

Orijinalden alıntı: Masanori Takahaşi

Geçen sene de vardı. Silver 1 bitiren bir adet totw oyuncu seçimi kazanıyordu zaten. Silver 2 ve 3 de birer adet max84 reyting totw oyuncu seçimi kazanıyordu. Değişen bir şey yok.

Alıntıları Göster

ANLADIM HOCAM TEŞEKKÜRLER.

YILLARDIR WL'Yİ ÖNDEMSEMEDİM MİLLET WL OYNAYARAL HAYVAN GİBİ KADROLAR KURMUŞ MEĞERSE. TRANSFER MARKETTE ÇÜRÜYORDUM.

|
    |

Size verilen yüksek ratingli kiralık oyuncuları oyuna almayacaksanız bile yedeklere koyun, bir şekilde rating'i 85 yapın takımın. Bu sayede 85 rating'li kadroyla 500 gol/assist görevlerini yaparsınız yavaş yavaş. İkisi de 24/24 nadir oyuncu veriyor.

Squad battles 65.5k yaptım yine de Elite 1 olamayacağım anlaşıldı, 67 olmuş şimdiden. Konsol 52-53k'da geziyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KOSMERCAN -- 18 Ekim 2020; 19:11:48 >
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

ne güzel wl eşleşmesi bunlar elit1 vs gold2 falan filan

bu sistem acilen bırakılmalı rankına göre +-1 şeklinde eşleşme olmalı

Olması gereken bu bence. Rivals değil bu WL, herkesin katıldığı ortak bir lig. Dediğiniz gibi olacaksa hiç olmasın WL, onun yerine hafta sonu Rivals oynayanlara ayrı ödül havuzu tanımlansın. Zaten bulunduğun div'deki adam gelir karşına o eşleştirmede.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    adjustik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bursagb den fifa21 steam gift alınır mı ?

Ben oradan aldım.

|
    |
    seco1212 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/24/8b/c0/248bc06286ce6f571bf3c62f670dd24a.jpeg&t=0&width=480&text=1

Rahatladınız sanırım  

|
    |
    keremcem7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Msi Gaming 5 / İ7 4790k / GTX970 G1 / Corsair Vengance Pro 2x8 1600Mhz / WD 1 TB Blue / Samsung 840 Evo 250GB / Cooler Master CM690 III / CM Seidon 120V / CM GX II 650/ 2 x Asus VN247H / Kingston Hyperx Cloud / Razer Deathadder Chroma / Ganss Gk87 / Akasa Venom Black XXL / Windows 10 x64 I'm man from the future...
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Gülüş Tasarımı
Masal Oku
Sohbet
kripto para haberleri
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,688
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.