Şimdi Ara

FIFA 21 [PC ANA KONU] (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.644
Cevap
18
Favori
133.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ibrahim reyiz

Monitör 144 hz.
    Oyun ayarlarından FPS 60 hz'e kilitledim.MSAA ve işlem kalitesi otomatik olarak ayarlı.
    Bu ayarlarla ben akıcı şekilde oynamaya başladım.Buarada ekran kartım gtx 1070.Ultra ayarlarda çok rahat yüksek fps alıyordum ama oyun dediğiniz gibi laglı gibiydi bu şekilde iyi şuana kadar

benimde 144 hz. gtx 1080. denerim bi bakayım.

• zaferengur kullanıcısına yanıt

Üstat çok sağol yaptım ama olmadı ne yazık ki ya çıldırmama az kaldı oyun yükleniyor dediği ekranda çöküyor oyundan atıyo yani EA ya çok yazdım bi çok işlem yapmamıza rağmen geçmedi ne yazık ki bu sorun

• "üzgünüz ama futa bağlanırken bir hata oluştu. Ana menüye döneceksiniz" hatası alıyorum ve günlerdir çözebilen advisor tabi ki olmadı. Verdikleri işlemler port açmak dahil hiçbiri işe yaramadı. Meseleyi yaşayıp çözebilen var mı Allah aşkına 4 gündür yıldırdılar beni. Diğer online modlarsa sıkıntı yok ama fut olmuyor napabilirim? Bir el atın arkadaşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1tuaf

"üzgünüz ama futa bağlanırken bir hata oluştu. Ana menüye döneceksiniz" hatası alıyorum ve günlerdir çözebilen advisor tabi ki olmadı. Verdikleri işlemler port açmak dahil hiçbiri işe yaramadı. Meseleyi yaşayıp çözebilen var mı Allah aşkına 4 gündür yıldırdılar beni. Diğer online modlarsa sıkıntı yok ama fut olmuyor napabilirim? Bir el atın arkadaşlar.

Oyunun belgelerini sildiniz mi?

Ayrıca cloud kullanıyor musunuz Origin'de?

Repair yaptınız mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: KingSezenist

Oyunun belgelerini sildiniz mi?

Ayrıca cloud kullanıyor musunuz Origin'de?

Repair yaptınız mı?

Alıntıları Göster

Origin de cloud var ama ona ne yapabilirim? Ayrıca oyun belgelerini cache temizlemekten bahsediyorsunuz sanırım. Onu tekrar denemem gerek sanırım tam silememiş olabilirim. Neleri silmem gerekiyor?

Silip tekrar dahi yükledim repair de yaptım ama yaramadı.

• Beyler daha önceleri PS4 üzerinden oynuyordum. PS4 satıp PC'ye FIFA 21 aldım. FUT başlayayım mı? Markette az oyuncu gördüm, hile olduğuna dair çok şey duydum. PC'de FUT oynanmaz diyorlardı? Ne diyorsunuz? Başlanır mı FUT'a PC'de?

• Şuan kadrom bu elde coin kalmadı. Div 5 başladım.

Origi - mount - james ve kaleciyi değiştirmek ilk hedefim.

ruben dias yavaş görünsede shadow bastım kurtarıyor. tomoride'de sentinel var.

tavsiyeniz varsa söyleyin.

FIFA 21 [PC ANA KONU]
  • Santiago Munez kullanıcısına yanıt

Hocam sizden önceki mesajım hakkında bir bilginiz cevabınız var mı? Ona göre başlamayı düşünüyordum.

• emirhantugaa E kullanıcısına yanıt

oyuncu sayısı ps ve xbox'a göre az o yüzden markette oyuncu sayısıda az.

mesela rodrigo ve fred bulamadım ben almak için FIFA 21 [PC ANA KONU] 

hile var diyolar varsa bile oyun zevkine çok etki etmez. 100de1 hile desek ki yüksek bir oran, oyun zevkine etki etmez 1000 maçta 10 maç hile gelmesi .

onun dışında çok aşırı hedefleri olan biri değilsen oynanır neden oynanmasın. günde 5-10 maç atıp WL oynanır o kadar kötü değil.

ama ben prof olcam turnuva falan katılcam diyosan ps yada xbox tabiki.

• Fut draft modunda hileciler oluyor genelde.Onlarıda düşük kimya random oyunculardan kurulmuş kadrolarından farkedebilirsin.Oyun başladığı gibi çıkıyorlar mactan onlar kazanmış sayılıyor sizi etkilemiyor.Böyle bir hile var senelerdir haksız coins kazanıyor insanlar bunları satıyorlar yüksek ihtimal ama FIFA nin bir şey yaptığını görmedim hesap banlamak harici :) Çok fazla fut draft oynamadan takımını kurup division rivals ve wl rahatça oynayabilirsin gayet eglenceli.

• Hocam kadronuz da oynarken pas sorunu yaşayabilirsiniz gibi duruyor.Pas ratingleri düşük oyuncuların hatalı pas yapar bunlar baya :)). Ara paslar da bu sene iş yapiyor ama böyle ayağı düzgün adam yok fazla bu takımda.Sol stopere de biraz daha hızlı ve ayağı düzgün birini bulursan iyi olur gibi.Bu kadroyu 2 güne komple değiştirirsin ndidi tomori regullion hariç.

FIFA 21 [PC ANA KONU]

Benim takımda bu şuanlık.Gareth bale çıktı satılma onu kullanıyorum ama pek memnun değilim malesef.Rodri kullanıyorum bir de ama biraz ağır bir oyuncu aguero kimyalamak için kullandım.Degistirebilirim onu.

• IRuthless kullanıcısına yanıt
    Benimde ilk hedefim iyi bir forvetle, Mount yerine iyi bir orta saha almak pası en az 82 83 olacak şekilde birazda dribling yapabilen.

Zaten 1 - 2 aya kadar bu kadrolara bakıp güleriz nasıl oynadık bu adamlarla diye

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • FIFA 21 [PC ANA KONU]

Loyality sonrası Squad Battles'tan dolayı Div9 başlayınca ne doğru dürüst yükselebilirim ne de ilk hafta WL oynarım dedim ama uzuun bi grind sonrası bayağı bir ilerleme oldu. Oyuna, serverlara her gün küfredip günün sonunda oynamaktan çok keyif almak da nasıl bağımlılık anlamış değilim.

• zaferengur kullanıcısına yanıt

Valla ne yaptıysam olmadı bütün bu dediklerinizi harfiyen uygulasdım ama banamısın demiyor

• Santiago Munez kullanıcısına yanıt
    Origi’yi ben de kullanmak zorunda kalıyorum şuan.Rezil bi kart ama yerine ne koyabiliriz ben de merak ediyorum PL kadrosunda

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • pc de maç atmak isteyen ekleyebilir uygun oldukça

ismailbbyigit

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim reyiz

Origi’yi ben de kullanmak zorunda kalıyorum şuan.Rezil bi kart ama yerine ne koyabiliriz ben de merak ediyorum PL kadrosunda

Jesus veya Lacazette uygun bence giriş kadrolarında.

Ben forvete coin ayırıp Vardy aldım; efsane herif.

• 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.