Şimdi Ara

FIFA 21 [PC ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.644
Cevap
18
Favori
133.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

hocam adamlar sırf ps4 ü öldürmek için ps4 e eski nesil çıkartıyorlar pc yi mi düşünürler konsola bunu yapan, yayıncıların ve proların hepsi ps5 e geçicek sene başından itibaren, he oyun ps5e aralıkta gelecek ama direk kadro entegre olayını falan yaparlarsa hiç kimse durmaz prolardan

Alıntıları Göster
    öyle dostumda biz pc de rtx teknolijisi ile bir oyun görmek bu oyun için iyi olurdu zormu değil ama kolaya kaçıyorlar kopyala yapıstır. bu sefer cidden bu para vermem indirimi beklicem kariyer modu seviyorum online sıkıntılı zaten bu para fazla bence

• quote:

Orijinalden alıntı: answer25

öyle dostumda biz pc de rtx teknolijisi ile bir oyun görmek bu oyun için iyi olurdu zormu değil ama kolaya kaçıyorlar kopyala yapıstır. bu sefer cidden bu para vermem indirimi beklicem kariyer modu seviyorum online sıkıntılı zaten bu para fazla bence

Alıntıları Göster
    aslında pc ye yeni oyunu entegre etmek çok basit bu adamlar için ama işte kullanıcıyı sevmeyen bir firma olduğu için ilk senesinde tamamen ps5 sattırma politikası izlerler, fifa 22de gelir yeni motorla pc ye ama bu saatten sonra ps4 ü öldürdüler

• quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

aslında pc ye yeni oyunu entegre etmek çok basit bu adamlar için ama işte kullanıcıyı sevmeyen bir firma olduğu için ilk senesinde tamamen ps5 sattırma politikası izlerler, fifa 22de gelir yeni motorla pc ye ama bu saatten sonra ps4 ü öldürdüler

Alıntıları Göster
    ps5 sattırmak için ps4 öldürecekler pc umurlarında zaten hiç olmadı
  • Arkadaşlar Türkiye şartlarına göre bu oyun Türkiye oynayan oyunaya yönelik fiyat politikasi uygulaması gerekmez mi

Paranın değeri durumunda oyuncu oyunu satın alamıyor.

Bu oyuncu benim 3 oyunumu arka arka ya alıyor buna her aldığı oyundan dolayı 1000 point veya bir kaç puan verip çıkacak oyunda onu indirim olarak şans vermesi lazım.
    Yeni alacak illkez FIFA oynayacak birine değil saçma ben kesin almıyorum

420 TL bir oyuna verilmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anarchosa

Arkadaşlar Türkiye şartlarına göre bu oyun Türkiye oynayan oyunaya yönelik fiyat politikasi uygulaması gerekmez mi

Paranın değeri durumunda oyuncu oyunu satın alamıyor.

Bu oyuncu benim 3 oyunumu arka arka ya alıyor buna her aldığı oyundan dolayı 1000 point veya bir kaç puan verip çıkacak oyunda onu indirim olarak şans vermesi lazım.
    Yeni alacak illkez FIFA oynayacak birine değil saçma ben kesin almıyorum

420 TL bir oyuna verilmez
    yani dediğin dogru ben 8 oyundur alıyorum sadece yüzde 10 var çok saçma ama umrundamı ea değil ister al ister alma çünkü tek firma başka futbol yok bende almıcam bu sene belki indirimde alırım 200 lira düşerse alırım
  • site ismi vermek serbestmi bilmiyorumda 345tl nin altına bulamadım. daha uyguna gören varmı acaba güvenilir bi siteden? bi de en son fifa 19 oynamıstım ps4 üm varken 21 i pc ye alayım diyorum ps den farklı mı oyun hissi iki platformda da oynayan varmı?
  • Mânâlùx Râpérâ M kullanıcısına yanıt
    PS4 çıkana kadar PC'den oynayıp, PS4 çıktığından itibaren konsoldan devam ettim. Hissiyat farkı var fakat mesela 19 ve 20'yi ikisinde de oynadım, fark iyice azalmış. Kısa bir alışma sürecinden sonra adapte olunuyor. Asıl fark Ultimate Team'de. Bu modu oynayan konsoldan oynamalı. Market aşırı farklı, PC'de cheat olduğundan bezdirirler.

Bu sene PS5'de hem hissiyat hem grafik olarak mutlaka büyük fark olacak. PC'ye eski grafiklerle geldiğinden bu konuda benim gibi takıntılı olanlar zevk alamaz. PS4 ilk çıktığında da aynı şey olmuştu ve PC'ye yıllar sonra gelmişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qvx

PS4 çıkana kadar PC'den oynayıp, PS4 çıktığından itibaren konsoldan devam ettim. Hissiyat farkı var fakat mesela 19 ve 20'yi ikisinde de oynadım, fark iyice azalmış. Kısa bir alışma sürecinden sonra adapte olunuyor. Asıl fark Ultimate Team'de. Bu modu oynayan konsoldan oynamalı. Market aşırı farklı, PC'de cheat olduğundan bezdirirler.

Bu sene PS5'de hem hissiyat hem grafik olarak mutlaka büyük fark olacak. PC'ye eski grafiklerle geldiğinden bu konuda benim gibi takıntılı olanlar zevk alamaz. PS4 ilk çıktığında da aynı şey olmuştu ve PC'ye yıllar sonra gelmişti.
    hocam sen emin misin ps4 ü ilk çıktığında aldığına? ps4 fifa 14 le beraber geldi ps3 ve pc ye eski motorla çıktı ps4 e yeni motorla çıkmıştı, bir sonraki sene fifa 15 pc ve ps4 e yeni motorla gelmişti, grafik olarak pc konsolun her zaman önünde oldu keza ps5 in de önünde olacak ama 2014te olduğu gibi sırf yeni konsolu sattırmak için pc ye yeni motorla getirmicekler seneye fifa 21 yeni motorla gelecek hiç öyle yıllar sürdüğü olmadı yeni motorun pc ye gelmesi

isteseler bu sene bile getirirler ama amaç sadece ps5 sattırmak başka bir şey değil, ps4 hep öldü bu saatten sonra, en azından pc ye seneye gelir yeni motor

• cross platform desteği gelmez mi ya pcye ultimate için almak istiyorum ama pazar iyi değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Puppey

cross platform desteği gelmez mi ya pcye ultimate için almak istiyorum ama pazar iyi değil
    Önümüzdeki 7 yıl bunu kesinlikle düşünmediğini Reddit de yazmıştı bi EA üst yöneticisi.
  • FIFA 21 Tanıtım Fragmanı 23 Temmuz 18:00'da

• FIFA 21 Kapak Yıldızı:Kylian Mbappe

NORMAL SÜRÜMÜ
    FIFA 21 [PC ANA KONU]

ŞAMPİYONLAR SÜRÜMÜ
    FIFA 21 [PC ANA KONU]

ULTİMATE SÜRÜMÜ
    FIFA 21 [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 22 Temmuz 2020; 19:14:5 >

• https://www.youtube.com/watch?v=tuLAn9adQpI&feature=youtu.be

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• ]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 23 Temmuz 2020; 22:16:43 >
  • Türkiye ligi yok diyorlar yazık oldu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben FIFA 15 yükleyip oynıyıcam nostarji olsun 21 boş çıktı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: R-10

FIFA 21 Kapak Yıldızı:Kylian Mbappe

NORMAL SÜRÜMÜ

ŞAMPİYONLAR SÜRÜMÜ

ULTİMATE SÜRÜMÜ
    Bu kapak tasarımları bana ilk Fifa'larda ki tasarımları anımsattı. Hoş olmuşlar bence.

Grafiksel olarak PC versiyonu geliştirilmeyecekse Pes 2021 gibi uygun fiyata güncelleme ile gelmesi daha mantıklı olurdu bence

• FUT Co-Op felan yazı derliyorum. Sene içeriside dahil olmak üzere güncel tutacağım. Varsa aklınıza takılan, araştırmaktan üşendiğiniz falan, etiketleyerek yazabilirsiniz.

Okumak isteyenler içinde; https://www.sezenist.com/fifa-21-inceleme

Yorum falan atarsanız da destek olmuş olursunuz.
  • FIFA 21'e gelecek yenilikler neler?

FIFA 21'de yetenekli oyuncuların topu sürüş şekillerine çeviklik kazandırılıyor. Yeni yetenek hareketleriyle defansı geçmek daha kolay hale gelecek. Oyuncuların saha içerisindeki pozisyon yetenekleri geliştirilmiş. Yapay zekanın kontrol ettiği forvet, ortasaha ve defans oyuncuları sahada daha mantıklı alanlarda bekleyecek. Atak yaparken boşa kaçacak.
    Kariyer modunda maçı simüle etme özelliği geliştirilmiş. Maçları bilgisayara bıraktığımızda nasıl oynadıklarını tepeden görebileceğiz. Bu haliyle Football Manager’ı andırıyor. Maç oynanırken dilediğiniz zaman oyuna dahil olup kontrolü ele alabileceksiniz(Fifa 2007'de vardı zamanında). Ayrıca simüle ettiğiniz maçlarda penaltı ve tehlikeli noktalardan serbest vuruş olduğunda dilerseniz kontrol size bırakılacak. Maç simüle edilirken oyuncu değişikliği yapabileceksiniz. Transfer döneminde oyuncularınıza takas teklifi gelecek. Daha önce takas teklifini sadece biz yapabiliyorduk. Yeni antrenman özellikleri gelecek. Kariyer modunu simüle ederek oynamıyorsanız FIFA 20'ye göre pek değişiklik hissetmeyeceksiniz.
    Ultimate Team’e online Co-Op özelliği geliyor. Uzaktaki bir arkadaşınızla ortak takım kurup birlikte Division Rivals maçlarına katılabileceksiniz. Volta moduna Volta Squads isimli yeni bir oyun türü geliyor. Arkadaşlarınızla ve diğer online oyuncularla 5v5 online maç yapabileceksiniz. Volta için yeni şehirler ve sahalar eklenecek. Yapılan duyurularda Pro Clubs modu için hiçbir yenilikten bahsedilmedi. VAR özelliği olmayacak. 5 oyuncu değişikliği kuralı uygulanacak.

• Konu içeriğini biraz daha güncelledim FIFA 21 de garanti bilgiler geldikçe; https://www.sezenist.com/fifa-21-inceleme

Kafanıza takılan olursa, buradan sorarsanız bende içeriği genişletmiş olurum.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.