Şimdi Ara

FIFA 2014 [PS4 ANA KONU] 'PS3 ve PS4 Sürümleri Çok Farklı' (303. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.077
Cevap
41
Favori
230.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 300301302303304
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kamcukeleyo ekleyin arkadaslar online head to head yapalım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fifa'da local co-op modu var mı?
  • Merhaba arkadaşlar.
    Konsolda çok yeniyim bir kaç sorum olacaktı.
    1-Fifa 13 Ultimate Team için paralı PSN Plus gerekli mi?
    2-Fifa 13 için oyunu illa sıfır mı almam gerek yoksa forumdan 2.el olarak alsam sorunsuz oynar mıyım?

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sdk.JK -- 16 Ağustos 2014; 23:31:00 >
  • Sdk.JK S kullanıcısına yanıt
    psn plusla alakası yok.
    2.el oyun alabilirsiniz fakat online şifresi kullanılmamış olacak. eğer o oyunu oynayan şifreyi kullanmışsa sen online oynayamazsın sadece ofline oynarsın
  • Nette biri ile oynuyorum topu her aldığımda başımda iki üç adam oluyor en az.Tam saha pres derler ya aynen öyle. Bunu nasıl yapabilirim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi habereditoru -- 20 Ağustos 2014; 17:24:49 >
  • arkadaşlar şöyle bir sorum olacak

kardeşlikle fifa aldığımızda

en ufak, zerre sorun yaşıyor muyuz?

fifa pro club'da sorun var falan diyenler olmuş. online oynanmıyor falan?

var mı sorun yaşayan?
  • krmyksl kullanıcısına yanıt
    kardeş armutluk kalecide değil sende. üçgene basarsan tabi çıkar kaleci ya ne olacağıdı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kalitvintsev

Nette biri ile oynuyorum topu her aldığımda başımda iki üç adam oluyor en az.Tam saha pres derler ya aynen öyle. Bunu nasıl yapabilirim ?

Takım ayarlarından agresiflik var artır onu. Defans çizgisinide öne çek iyice. oyun kurma tarzınıda free yap. top rakipteyken koşma+ pas + teammate press(ben kendi ayarıma göre oynuyorum sende nedir bilemem. x+R1+L2) tuşlarına bas. bi topa 5 kişi koşturursun. sonra bi uzun top gol yersin. gelir ağlarsın burda her uzun top gol oluyo diye...
  • quote:

Orijinalden alıntı: defected

arkadaşlar şöyle bir sorum olacak

kardeşlikle fifa aldığımızda

en ufak, zerre sorun yaşıyor muyuz?

fifa pro club'da sorun var falan diyenler olmuş. online oynanmıyor falan?

var mı sorun yaşayan?

ps3 de kesinlikle yaşamıyorsun. PS4 de yaşayan duymadım
  • Kardeşim koskoca sezon bölümü var. Oraya gir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirkumsali

quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimtonbul

Kornerden her ortadan gol yeme isine bir çözüm bulan var mi arkadaş 4 sidir biten macun tüm golleri kafa ile ya

Rakip korneri kullanır kullanmas (hemen yapacaksın) sağ analoğu ileri ittirirsen rakibin kafa vuracak adamına en yakın adamını seçiyor, top gelir gelmez de şut tuşuna basınca senin defans vuruyor kafayı ve önlüyorsun golü. %90 işe yarıyor. Ama atik olman lazım. Duran toplarda da bunu yapabilirsin. Eğer üst köşeden kullanılıyorsa korner sağ analoğu üste ittireceksin, alt köşeden kullanılıyorsa sağ analoğu alta ittireceksin. Dene bak işe yarıyor

Arkadaş doğru söylemiş. Ama eksikler var. R2' yi de(gerçi bende öyle ayarlı plase sutun oldugu tus diyeyim) ayrıca kontrol ayarlarında otomatik swtich ayarı air ball da olmalı.. Ama tabii bazen ne yaparsan yap o top giriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: sirkumsali

Ya bu oyun çok mu zor yoksa ben mi oynayamıyorum. Sürekli kanatlara çalışmaktan bıktım :) birebir adam geçme ne kadar zor yada bir püf noktası mı var

Sen oynayamıyorsun. Birebir adam geçme baya kolay. Tabii çalım attığın adama göre değişir. Biraz çalım kombinasyonları öğren yeterli olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet2310

Arkadaşlar bu orta kesmenin püff noktasını söyler misiniz istediğim yere genellikle atamıyorum orta tuşuna azda cokta bassam genellikle hep arka direğe ortayı kesiyor oyuncum. Birde l1 + orta tuşunun normal ortadan farkı nedir ??? (Ayarların hepsi yardımlı )

L1 orta içerdeki adama kesme orta yapar. Kafa toplarına çıkmayı biliyorsan( SAğ analog v.b. kullanma) rakip çaresiz kalır. Tek çare orta yaptırmamaktır.
    L1 kullanmadan orta yapıyosan arka direğe gitmez. Arka direğe iki defa ortaya basarsan gider. 3 defa da yerden gider.
  • quote:

Orijinalden alıntı: krmyksl

Arkadaşlar ben de yeni ps4 aldım şuanda sadece fifa2014 var elimde.
    Oyunda ; top rakipteyken L1+üçgen tuşuna basıyorum topu kapabilmek için benim armut kaleci ta kaleden çıkıp geliyor :) ... Ayarlara baktım kaleci çıkışıyla ilgili bişey göremedim. Kaleci çıkmadan nasıl pres yapacağız yardım eder misiniz? Bir de oyunumu geliştirmek için önerileriniz var mı yardımcı olursanız sevinirim. Oyunu joystik ile oynuyorum, mesela ilerletmem açısından illa soldaki butonlarla mı kontrol etmem lazım adamı?

Şut : Kare , Pas : X , Orta : Yuvarlak, Ara Pas : Üçgen, Hızlı Koşma : R1 konfigirasyonuna göre konuşuyorum;

L1 + Üçgenin top kapmayla hiç bir ilgisi yok ki. L1 adam değiştirir.Üçgen'de kaleciyi açıltır defans yaparken. Defans da tactical veya legacy'e göre değişir. Legacy eski usul çarpı ile pres daire ile topa kayma. Tactical ise yeni sistem çarpı ile uzak pres, kare ile topa hamle yapma, daire ile kayma.

• EA serverlarına girebilen var mı?

• Arkadaşlar merhaba. Doğru yer değil sanırım ama kusura bakmayın. PS3 te Fifa oynarken tam gole gidiyorum sol altta yazılar çıkıyor ofside vs. öyle bir şeyler. Sonra birden ben pas tuşuna basmadığım halde oyuncu pas veriyor gol kaçıyor. Umarım anlatabilmişimdir. Bu sorunu nasıl çözebilirim ? Yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler.
  • Nacizane bir sorum olacak ps4 ve fifa14 u henuz yeni alabildim ve en son yapilan transferler ile guncel kadrolari bulamadim hala gecen sezon kadrolari var ki edit team den update yapmama ragmen bu konuda bilgisi olan var mi ?

• Demin arkadaşa altın golde attığım klas golüm beyler biraz standart ama golü değerli klan altın gol olması
    https://www.facebook.com/video.php?v=971247619568152

• Arkadaşlar merhaba bir kaç sorum olacak. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Fifa 14 PS4 de;

1- Durup topu itekleyip orta yapma nasıl oluyor ?
    2- Serbest vuruşlarda sert kavisli orta nasıl yapılıyor ?
    3- Çalım nasıl atılıyor ? Sadece analogla mı atılıyor ?

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Neverdies -- 1 Eylül 2014; 20:54:52 >
  • Aynı mesajı 15 konusuna da yazdım...

Eğer Ea script ve momentum saçmalığından vazgeçmediyse bu son fifa oyunum kesinlikle karar verdim.
    Fifa 13 ve 14 için simülasyon bilmem ne tırı vırı deyip insanları yanıltmasın kimse.
    Oyun mental olarak bir tarafı yıpratma üzerine kurulu,
    - amatör 15 yaşındaki futbolcunun bile yapmayacağı hataları rezillikleri
    top class oyunculara yaptırınca bu oyun simülasyon olmuyor,

- Basma kalıp gibi açıklara top atıp orta-kafa ile skor kastırınca simülasyon olmuyor,

-L1 üçgen L1 yapıp sprint atan oyuncuyu tren seyreden öküz gibi seyreden top class defanslara gol atınca bu oyun simülasyon olmuyor.

Herkes de aynı kanı var sanırım daha iyisi olsa kesinlikle onu oynayacak ama Pes yetersiz geldiği içim millet bunu oynuyor.
    Pes hayatımda oynamadım, demolarını bile indirmedim ama fifa 15 te de aynı şekilde momentum kasıntısı varsa doğru çöplüğe,
    bu simülasyon filan değil, ezbere gollerin atıldığı düzmece, yapay bir oyun sadece.
    Oyun sizi div düşürmek istiyorsa napıyor ediyor, mutlaka düşürüyor 10 defa vuruyorsunuz , direk kaleci, kaleci derken defas poposuyla topa dokunup Xavinin ayamayacağımara pasını veriyor, 100 milyon dolarlık oyuncu üstüne sallana sallana gelen topu kontrol edemiyor, eli ayağına dolaşıp bekliyor, top gelsin diye. rakip abartısız 3 metreden ayağını uzatıp alıyor filan, uzar da uzar.

Youtube de momentum videoları izlemişsinizdir elbet, Ea'nın sitesine yükleyemedim ama tablete çekip youtube attım, buyrun.
    artık momentum yok, o sizin kafanızda, yok gerçek maçlarda da böyle şeyler oluyor filan filan demez heralde kimse,,,
    şu tezilliğe bakar mısınız? kafaya koydu beni div düşürecek 5 maçtır adamlar pası ayağıyla ezip, yuvarlayarak atıyorlar, zaman kaybından başka bir şey değil, anlamıyorum bırak millet hakettiği gibi oynasın, yenilen yenilsin, yenen yensin gerizekalı EA, nerden çıkardılar bu saçmalığı anlamak mümkün değil.

http://youtu.be/cXCmklfYWHA

• 
Sayfa: önceki 300301302303304
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.