Şimdi Ara

FIFA 2014 [PS4 ANA KONU] 'PS3 ve PS4 Sürümleri Çok Farklı' (293. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.077
Cevap
41
Favori
230.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 291292293294295
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Aragonit.

Arkadaslar fifa almayı düşünüyorum ama bir yandan acaba sabredip Fifa 2015 için mi beklesem mi diyorum.Nedir öneriniz?

bende ps4 + fifa 14 alsam mı acaba diyorum. bir yanda da bekleyip fifa 15 çıkınca mı hem oyunu hem ps4ü alsam diye düşünüyorum. karar veremedim.
  • Fifa 15'in çıkmasına yaklaşık 4 aylık bi zaman var bence kararsız olan arkadaşlar varsa alsınlar. Uygun fiyata bulunur zaten.
  • Arkadaş Bayern Munichle oynamak istiyorum 5 yıldız olduğu için sürekli karşıma Real Madrid çıkıyor Seasonsta ; miden bulandı artık ya...Hiç abartmıyorum arkadaşlar seasonsta bayernle oynadığım 2. sezondan 1.sezon kupasına kadar (önceleri de ara sıra barcelona geliyordu) 2 aydır hep Real Madridle oynuyorum...Ve Real Madrid güç dengesini altüst ediyor bu lob passlar yüzünden....Artık fifayı'da Seasons Cup'lar denk geldiğinde oynuyorum,bıktım saçma sapan oynanış tarzlarından
  • quote:

Orijinalden alıntı: EvReN 7

quote:

Arkadaslar fifa almayı düşünüyorum ama bir yandan acaba sabredip Fifa 2015 için mi beklesem mi diyorum.Nedir öneriniz?

bende ps4 + fifa 14 alsam mı acaba diyorum. bir yanda da bekleyip fifa 15 çıkınca mı hem oyunu hem ps4ü alsam diye düşünüyorum. karar veremedim.

bence fifa 15 i bekle fifa 14 şu anda oynanamaz durumda havadan paslar yüzünden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Greatness Awaits

quote:

Orijinalden alıntı: EvReN 7

quote:

bence fifa 15 i bekle fifa 14 şu anda oynanamaz durumda havadan paslar yüzünden

öyle yapacağım...
  • Arkadaşlar merhaba. Dün PS4 ve FIFA 14 aldım. Fakat şöyle bir sorunum var.

PS3'te oyunu Tele kamerasında Height 20 Zoom 0 olarak oynuyordum ama şuan bu ayarları yaptığım zaman sanırım grafik motorunda olan değişikliklerden eski aldığım görüntüyü alamıyorum. Var mı benim ayarlarımda oynayıp şuan oynadığı kamerayı söyleyecek veya uygun kamera ayarlarını söyleyebilecek olan ? Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenomertcan

quote:

Orijinalden alıntı: kivancsenvardar

quote:

Arkadaşlar PS3 FIFA 14 alıcam PSN den.UT için alıyorum sizce yazın indirime girmesini mi bekliyim?Direk mi alıyım?30 TL farkla Bayram sürümünü mü alıyım?

gel biz beraber oynayalım. İlk defa ps'te oynuyorum. Alışmaya çalışıyorum. Benimle idman yapmak isteyenler ekleyebilirler.

Daha almadım hocam 110 TL birikti.Aldıktan sonra indirime girerse kahrolurum.Bekliycem Haziran ortalarına kadar indirime girerse bildirin hemen alırım oynarız az çok fifa bilgim var birbirimize öğretiriz :)

Amazon'dan alabilirsiniz 117 liraya geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Belenenses

ben benim makinayı sattım
    1.5 yıl önce 800 TL ye fifa 13 ile birlikte almıştım

şimdi makina + 1 kol + fifa 13 = 500TL ye anlaştım , makinam şifremi ne kırılmayanlardan
    diğer kolu 3-5 ay önce 100 TL ye satmıştım toplamda 600 TL ye elden çıkarmış oldum

Ayrıca elimde sıfır benim aldığım fifa 14 oyunu var isteyene satabilirim , yanında GTA4 ve Sniper Elite V2 de var bunları da verebilirim.
    fifa 15 ile birlikte ps4 almayı düşünüyorum , ps4 de fifa 14 oynayıp beğenmiştim

Bir de fifa 13 olsun 14 olsun henüz hiç barcelona real vs takımlar ile oynamadım
    sadece isviçre , avusturya ve almanya 2. ligi , bu kadar .
    fifa 15 de isviçre ve avusturya ligi olmazsa almam.

İçiniz rahat olsun bu oyuna tüm ligler gelir Türk ligi gelmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Koca forumda şu oyunu manual ayarlarla oynayan bir tane oyuncu bulamadım. Yok mu yahu kimse?
  • Manuel de nasıl oynuyorsunuz hayret ediyorum. Bir kaç maç deneyim dedim ne pas atabildim ne şut çekebildim. Bence manuel de oynamak profesyonel işi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi statica -- 22 Mayıs 2014; 14:25:10 >
  • statica S kullanıcısına yanıt
    Alışmakla ilgili tamamen. Momentum ya da script'ten şikayetçi olanlar birkaç gün denese, manual ayarlarda bu sorunların yok denecek kadar az olduğunu görecekler. Attığın pas, çektiğin şut, başarılı ya da başarısız olman tamamen sana bağlı oluyor ve eğer Fifa simulasyonsa bu ayarlarla simulasyon oluyor. Diğer türlü oyuna ve yapımcıya küfür etmekten başka bir şey yapmıyor insan. Hem kontrolü oyuna ver hem de şikayet et, bence yanlış bir davranış.
    Nasıl alıştığıma gelirsem, bir ara arkadaşım evime gelmişti. Yıllardır PES oynuyordu. Birkaç maç yaptık ama ikimiz de zerre keyif alamadık. Sonra manual ayarlarla oynamaya başladım. İlk maçları kaybettim hatta :) Bir haftaya yakın bende kaldı arkadaşım. Onun sayesinde öğrendim oynamayı. İnanın oyun bambaşka bir hale bürünüyor. Her Fifa oyuncusu denemeli bana göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Booker DeWitt

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kivancsenvardar

quote:

Arkadaşlar PS3 FIFA 14 alıcam PSN den.UT için alıyorum sizce yazın indirime girmesini mi bekliyim?Direk mi alıyım?30 TL farkla Bayram sürümünü mü alıyım?

gel biz beraber oynayalım. İlk defa ps'te oynuyorum. Alışmaya çalışıyorum. Benimle idman yapmak isteyenler ekleyebilirler.

Daha almadım hocam 110 TL birikti.Aldıktan sonra indirime girerse kahrolurum.Bekliycem Haziran ortalarına kadar indirime girerse bildirin hemen alırım oynarız az çok fifa bilgim var birbirimize öğretiriz :)

Amazon'dan alabilirsiniz 117 liraya geliyor.

fifa 14 + sniper elite v2 + gta4 ü 175 TL ye satabilirim.

• Yav düzgün ve seri paslaşma olmayan, top kontrolü rezalet olan, kontra atağa çıkılamayan, Ronaldo, Messi, Robben gibi oyuncularla bile Hurşut Meriç seviyesinde oynanan futbol oyunu mu olur allah aşkına? Aldığımdan beri zevk alarak oynadığım maç sayısı 10'u belki geçmez... Neredeyse her maç aşırı sıkıcı geçiyor. Çok yavaş oynanıyor çünkü oyun. Çalım atma, hızlanarak bir oyuncu ekarte etme vs vs hiçbiri yok yani. Skill yapmadan çalım atman imkansız resmen. Maç skorunun %70'ini yapılan basit hatalar belirliyor. Geri kalan %30'u da kornerler... Hayır yani sırf ben yapsam, ben böyle oynasam tamam diyeceğim de 1. ligde oynuyorum şuan ve karşıma gelen herkeste de aynı şeyler oluyor.

Bilemiyorum yani çözemedim ben bu oyunun mantığını... Koşma yok, paslaşma yok, çalım yok... Eee ne s.kim var lan? Harbi diyorum 10 kişiye sorsak ''FIFA 13 mü daha iyi daha zevkli yoksa FIFA 14 mü'' diye rahat 7'si 8'i FIFA 13 der herhalde. Bir oyun ileriye gideceğine hem de PS4 gibi platformda nasıl geriye gidebiliyor yahu? Grafikler hariç her şey tepetaklak yani. Daha Season oynarken maça girmeden Team Managament'e girmezsen seni oyuna bile sokmuyor... Squad Error yiyorsun. Her maç öncesi ihtiyacın olmasa bile illa oraya gireceksin yani... Neredeyse 1 yıldır bunu bile düzeltemediler ben de oyunun yapısından bahsediyorum.

Artık Konami'den PES'ten ümidimi kestiğim için onların adam gibi bir oyun yapıp FIFA'yı piyasadan silmesini maalesef şuan beklemiyorum... Ümidim 2K'yin futbol dünyasına katılıp, NBA serilerinde NBA Live'ı piyasadan silmesi gibi, futbol dünyasında da FIFA'yı piyasadan silmesi... Yoksa başka bir kurtuluş yolu yok. FIFA piyasada tek başına kaldığı için, karşısına çıkacak adam gibi bir rakibi olmadığı için 'sülalem raat panpa' modunda takılıyor. Bize de sinir stres olarak şansa kazanmak veya şanssızca kaybetmek kalıyor.

Edit: Bu arada ''FIFA 14 almalı mıyım'' diye soran arkadaşlar... Herhalde ne diyeceğimi biliyorsunuz. FIFA 13'e devam edin, paşalar gibi gerçek futbol zevkine en yakın oyun. Ben sırf FIFA 14'ü PS4'te oynayayım diye PS3'ü ve dolaylı yoldan FIFA 13'ü sattım o yüzden bu kek oyunu oynamak mecburiyetinde kalıyorum, ki onda bile 1 ayda 10 maç falan oynuyorum... FIFA 13'te günde en aşağı 10 maç yapıyordum galiba. Düşünün aradaki isteksizliği, sıkıcılığı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Likeaboss1905 -- 22 Mayıs 2014; 19:33:34 >

• arkadaşlar önceden konuşulduysa kusura bakmayın fazla zamanım olmadığı için inceleyemedim konuyu,

ps3 sahibiyim ve ps store'dan online olarak almıştım fifayı, şimdi ps4'e geçiş yapacağım ve upgrade olabileceğini duydum. bunu nasıl yapabilirim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgn

arkadaşlar önceden konuşulduysa kusura bakmayın fazla zamanım olmadığı için inceleyemedim konuyu,

ps3 sahibiyim ve ps store'dan online olarak almıştım fifayı, şimdi ps4'e geçiş yapacağım ve upgrade olabileceğini duydum. bunu nasıl yapabilirim?

Fifa 14 de upgrade yok hemde diğer upgradelerde 31 martta bitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hadi ya kaçması kötü oldu.

cevap için teşekkürler.

• Upgrade yok mu? Nasıl yok yahu? Ben var diyebiliyordum hatta bunun bir süresi olduğunu da bilmiyordum. tgn, PS3 oyununu PS4 yapma şeysinden bahsetmiş sen de ondan mı bahsediyorsun yoksa yanlış anlaşılma mı var işin içinde?

@tgn: PS3 FIFA 14 oyunun kutulu ise olmuyor diye biliyorum bu arada. Sadece digital versiyonlarda yapılabiliyordu sanırım o iş.
  • arkadaşlar aranızda fifa 14 hakkı satan varsa veya yeni almayı düşünen varsa bana yazabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Likeaboss1905

Upgrade yok mu? Nasıl yok yahu? Ben var diyebiliyordum hatta bunun bir süresi olduğunu da bilmiyordum. tgn, PS3 oyununu PS4 yapma şeysinden bahsetmiş sen de ondan mı bahsediyorsun yoksa yanlış anlaşılma mı var işin içinde?

@tgn: PS3 FIFA 14 oyunun kutulu ise olmuyor diye biliyorum bu arada. Sadece digital versiyonlarda yapılabiliyordu sanırım o iş.

Arkadaşın dediği doğru hocam mart sonu upgrade bitti, verilen listede de fifa 14 yoktu diye hatırlıyorum.

• Allah allah çok ilginçmiş gerçekten, bilmiyordum. Sanki bir yerlerde falan okudum mu videosunu mu ne görmüştüm diye hatırlıyorum ben de.
  • 
Sayfa: önceki 291292293294295
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.