Şimdi Ara

FIFA 2014 [PS4 ANA KONU] 'PS3 ve PS4 Sürümleri Çok Farklı' (290. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.077
Cevap
41
Favori
230.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 288289290291292
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: UlasAsmadili

Güncelleme için plus istemez diye düşünüyorum, girip baktınız mı dediğim yere ? Update hatası falan mı veriyor ?

yaptı hocam güncellemeyi çok sağolun, son sorum bu oyunda kariyer mmoduna girmeden sezon oynuyamıyormuyuz?? ben transfer işleriyle uğraşmak istemiyorum?? sade bir sezon oynamak istiyorum offline modunda??
  • denizgoren kullanıcısına yanıt
    Oyunda offline sezon veya lig yok hocam bildiğim kadarıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UlasAsmadili

Oyunda offline sezon veya lig yok hocam bildiğim kadarıyla.

çok saçma, illa sezon oynamak için mecburmuyum ben transfer işleriyle uğraşmaya, neyse oynucaz ama mecbur yapacakda birşey yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: scarface6

Arkadaşlar böyle bir hata alıyorum..Online a bağlanamadım..
    "You will not be able to use the online features in FIFA 14 unless you create an Origin Account (EA) Go to any online area of the title to try again"

Bilen varmı acaba ?

Hocam sorunu çözebildiniz mi?
  • Hocam bilgisayar üzerinden veya oluyorsa konsol üzerinden bir Origin hesabı almanız gerekiyor. Konsolda kullandığınız mail ile alırsanız, oyuna girerken yazarsınız.
  • ps4 fifa 14 de ultimate teamda offline olarak 2v2 arkadaşımla beraber aynı takımda oynayabiliyormuyum cevaplarınızı bekliyorum tşkler
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

ps4 fifa 14 de ultimate teamda offline olarak 2v2 arkadaşımla beraber aynı takımda oynayabiliyormuyum cevaplarınızı bekliyorum tşkler

fifacılar nerdesiniz soruma cevap verecek kimse yokmu
  • Ben yeni ps4 aldım ve Fifa'14 de acemiyim. Kick-off maç yapıyorum genelde professional'de. Kendimi en çabuk nasıl geliştirebilirim ? Skills bölümünü bitirmeli miyim yoksa kick-off maç yapmaya devam mı edeyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yürüyedur ! -- 9 Mayıs 2014; 20:44:43 >
  • Satılık Fifa 14 temiz kutulu kitapçıklı ilk sahibiyim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ARKADAŞLAR MERHABALAR

FİFA 14 TEN SIKILIP PES 14 OYNAMAK İSTEYEN VARSA TAKAS EDEBİLİRİZ...

İLGİLENEN ARKADAŞLAR ÖZELDEN MESAJ ATSIN ...

• Arkadas ps3deki fifada 2v2 arkadasinla ayni takimda olup online mac yapma özelligi kaldirildimi ps4 te bir turlu bu ayari bulamadim.

• quote:

Orijinalden alıntı: selimbilmez

lütfen rica ediyorum biri cevaplayabilir mi.

1. hakemin başlangıc düdüğüne kadar maça giriş görüntüleri temcit pilavı gibi her defasında neden seyrettirilir?

2.1.maddeyi uygulayan kişilere nedense her defasında neden mağlup olunur? :D
    Paylaş

bunu yazayım yazayım diyordum çok güzel kelimelere dökmüşsünüz ben sizi ekledim psn'den. en iyi birlikte oynayalım böylece bu sorunda ortadan kalkar

• quote:

Orijinalden alıntı: Yürüyedur !

Ben yeni ps4 aldım ve Fifa'14 de acemiyim. Kick-off maç yapıyorum genelde professional'de. Kendimi en çabuk nasıl geliştirebilirim ? Skills bölümünü bitirmeli miyim yoksa kick-off maç yapmaya devam mı edeyim ?

kick off a DEvam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yürüyedur !

Ben yeni ps4 aldım ve Fifa'14 de acemiyim. Kick-off maç yapıyorum genelde professional'de. Kendimi en çabuk nasıl geliştirebilirim ? Skills bölümünü bitirmeli miyim yoksa kick-off maç yapmaya devam mı edeyim ?

bence en iyi season ve arkadaşlar ile yapılan maçlar işe yarıyor.
  • FIFA 14'te attığım bir gol.

http://www.youtube.com/watch?v=o6uZduvkC88

• kontrolcüye yeni alışmaya çalışan arkadaşlar var ise beni ekleyebilir :)
    psn id: megatronTR

division 10 da 4 maçta 4 yenilgi ile devam ediyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Recharged

FIFA 14'te attığım bir gol.

fifa 14 ps4 de onlineda attıgımız golleri nasıl kaydediyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

quote:

Orijinalden alıntı: Recharged

FIFA 14'te attığım bir gol.

fifa 14 ps4 de onlineda attıgımız golleri nasıl kaydediyoruz

Oyun otomatik olarak kaydediyor hocam. Menüde yakalanan ögeler var. Oradan görebilirsin.

• Fifa 2014 oynamadan once forumlardan takio ettigim kadariyla arkadaslarin L1 + Ucgen pasi ve momentum yakinmalarina kizip ne kadar kotu olabilirki diyordum kendimce taki dualshocku elime alana kadar..hani o kadar iyi degilimdir fifa da kendmce oynamaya calisirim ve online oyunlarida cok severim ama dun gece 3 mac yaptim 2 macin tamaminda adam l1 ucgen kullanarak oynadi ve sacma sapan oyunlarla yenildim ve bende cileden ciktim sonunda :) su pasi engellemenin bi yolunu soyleyecek arkadas ariyorum :)

• Recharged kullanıcısına yanıt
    Kamera açısı özelliği nedir acaba hocam ? Ben default da oynuyorum da senin ayar daha güzel gibi geldi :)

• 
Sayfa: önceki 288289290291292
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.