Şimdi Ara

FIFA 2014 [PS4 ANA KONU] 'PS3 ve PS4 Sürümleri Çok Farklı' (289. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.077
Cevap
41
Favori
230.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler attığımız golü anında nasıl kaydedebiliriz.ya da paylaşabiliriz
    Ps4 ten bahsediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizgoren

quote:

Orijinalden alıntı: fenomertcan

quote:

Orijinalden alıntı: onea54

quote:

Orijinalden alıntı: fenomertcan

Arkadaşlar şuanda FIFA 12 de UT oynuyorum ve çok bağlandım FUT'a FIFA 14 de almayı düşünüyordum fakat herkes FIFA 14ün bu anlattığınız momentum bakımında çok kötü olduğunu söylüyor-FIFA 12 de de az da olsa var hani-Sizce FIFA 14 mü almalıyım yoksa FIFA 15 imi beklemeliyim?(Platform=Ps3,NOT:Bu nesile yenilik gelir mi yeni fifada bunu da açıklarsanız sevinirim.)

Ben Fifa14 aldım ve 40 maç sonra sattım. Ben de hala Fifa12 oynuyorum. Hiç maceraya girme derim 14 bence kötü bir oyun

Teşekkürler hocam FIFA 15 te momentumun kalkması ve Fenerbahçe'nin oyuna gelmesi gerçekleşirse basarım ön siparişi büyük ihtimalle.

fifa yaptığı açıklamada oyunun temiz kalması açısından şikeye bulaşmış kulüpleri cezası bitene kadar oyuna almıyacağını belirtmişti, 2016 da olur

Fenerbahçe olayını kenara attım.Peki sizce PS3 FIFA 15 ve FIFA 14 arası çok fark olur mu? 110 TL param var biriktirmeye devam ediyorum psnden alıcam indirime girerse felan FIFA 15 in ultimate edition ını düşünüyorum UT için gold pack verir şuan para yatırmıyorum FIFA 12 UT a sürünüyorum.

• Fifa 15 ve PS4

Umarım süper bir ikili olurlar. Fizik, grafik vs her anlamda iyi bir oyun olmasını istiyorum. Tabi PES'in de rekabet için iyi bir oyun ile yeni nesile gelmesini bekliyorum.

Türkiye Ligi'nden ise bırakın 15'i 16-17 hiç umudum yok. Başımızdakiler sağ olsun. Gerçekte futbolu katlettiniz bağri sanal ortama bulaşmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gny*

Size de çoğu zaman rakipler legacy defans oynuyormuş hissi oluyor mu? Yani bildiğin kitlenerek defans yapıyor çoğu kişi.
    Bir de ikili pres var ki ona hiç girmiyorum. Teammate contain ile aynısını ben yapıyorum, benimki sadece izliyor, rakibin oyuncu gene omuz ata ata topu alıyor.

Bunu sık yaşıyorum ve bu durum deli ediyor beni.
  • Seasonsta,%60 topa sahip olup, kaleye en az 15 şut çekip oyun kaybetmekten sıkıldım.. Rakip ise 2 atak ve abartılı yıldız futbolcularla 2 de 2i şutla maç kazanıyor..

(Liverpool ile oynadığım için genelde Dortmund çıkıyor karşıma.. Ve gereksiz güçlü yapılmış.. )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Recharged

quote:

Size de çoğu zaman rakipler legacy defans oynuyormuş hissi oluyor mu? Yani bildiğin kitlenerek defans yapıyor çoğu kişi.
    Bir de ikili pres var ki ona hiç girmiyorum. Teammate contain ile aynısını ben yapıyorum, benimki sadece izliyor, rakibin oyuncu gene omuz ata ata topu alıyor.

Bunu sık yaşıyorum ve bu durum deli ediyor beni.

Az öncede aynı şey oldu. Ben topu aldığım an 3 kişi geliyor ve ne sağıma ne soluma dönemiyorum anında tackle yapıyor.
    Arkadaş sen hangi oyuncuyu kontrol ediyosun, hangisiyle tackle yapıyosun. Yahu yıllardır oynarım şu olay beni deli edecek.

Bir de özellikle ut'de, guest kısmı sıfır yazsa bile çoğu kişi tek cihazda iki kişi oynuyorlar, yani başka açıklaması yok bu işin çünkü oyunda öyle bir mekanik yok.

• Biraz önce maçı 2 tane saçma sapan penaltıyla kaybettim... Böyle bir penaltı bizim ligimizde bile verilmez.. Hatta adam bana faul yapıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Dün ilk defa season oynarken keşfettiğimi düşündüğüm olay.

• Momentum diye bahsettiğimiz olay değil mi zaten bu?

Ayrıca momentumlu bir maçta araya girdiğin toplar bile yine rakipte kalıyor. Yani rakibin gol atması için her türlü fırsat yaratılıyor. Defansın basmaması topa bir türlü araya girememe. Bunlar etkili olmayıp hala maça hükmediyorsanız bu sefer iş rakip kalede başlıyor. Direklerden dönüyor kaleci efsaneleşiyor vs vs...
  • yahu bu oyunda normal sezon modu yokmu arkadaşlar? illa kariyer modunda transfer işleriylede uğraşmak zorundamıyım sezon yapmak için ne saçma birşey?
  • quote:

Orijinalden alıntı: golf_R

Fifa 15 ve PS4

Umarım süper bir ikili olurlar. Fizik, grafik vs her anlamda iyi bir oyun olmasını istiyorum. Tabi PES'in de rekabet için iyi bir oyun ile yeni nesile gelmesini bekliyorum.

Türkiye Ligi'nden ise bırakın 15'i 16-17 hiç umudum yok. Başımızdakiler sağ olsun. Gerçekte futbolu katlettiniz bağri sanal ortama bulaşmayın.

F.B. sağolun
  • Selam forumdaşlar,
    Bir arkadaşın Türkiye Süper Liginin Fifa 15'te yer alması için başlattığı kampanya, hep birlikte destek olalım
    http://www.change.org/tr/kampanyalar/t%C3%BCrkiye-futbol-federasyonu-fifa-15-futbol-oyununa-spor-toto-s%C3%BCper-lig-in-eklenmesi?utm_source=supporter_message&utm_medium=email&utm_campaign=supporter_message

• fifa niye pes gibi oyuna transfer güncellemesi vermiyor??
  • denizgoren kullanıcısına yanıt
    Veriyor hocam, sık sık güncelleme oluyor, adamların tipine, ayakkabısına kadar her detay güncelleniyor. Edit teams kısmında download squad update gibi bir şey var, oradan güncelleyebilirsiniz.
  • lütfen rica ediyorum biri cevaplayabilir mi.

1. hakemin başlangıc düdüğüne kadar maça giriş görüntüleri temcit pilavı gibi her defasında neden seyrettirilir?

2.1.maddeyi uygulayan kişilere nedense her defasında neden mağlup olunur? :D
    Paylaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizgoren

fifa niye pes gibi oyuna transfer güncellemesi vermiyor??

Otomatik indirmiyosa Settings, Edit Teams, Update Teams yolunu izleyerek güncelleyebilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selimbilmez

lütfen rica ediyorum biri cevaplayabilir mi.

1. hakemin başlangıc düdüğüne kadar maça giriş görüntüleri temcit pilavı gibi her defasında neden seyrettirilir?

2.1.maddeyi uygulayan kişilere nedense her defasında neden mağlup olunur? :D
    Paylaş

:))
  • Fifa 14 ten bir kaç güzel gol
    https://vimeo.com/93859621
  • quote:

Orijinalden alıntı: UlasAsmadili

Veriyor hocam, sık sık güncelleme oluyor, adamların tipine, ayakkabısına kadar her detay güncelleniyor. Edit teams kısmında download squad update gibi bir şey var, oradan güncelleyebilirsiniz.

psn plus yok almadım haliyle fifa 14 ün serverlarına bağlanamıyorum internetim ps4 e bağlı ama, bi arkadaş psn plus almazsan online birşey yapamazsın demişti??? bununla bir alakası olabilirmi
  • denizgoren kullanıcısına yanıt
    Güncelleme için plus istemez diye düşünüyorum, girip baktınız mı dediğim yere ? Update hatası falan mı veriyor ?
  • 
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.