Şimdi Ara

FIFA 2014 [PS4 ANA KONU] 'PS3 ve PS4 Sürümleri Çok Farklı' (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.077
Cevap
41
Favori
230.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: phantom_coal

quote:

Orijinalden alıntı: Yıldırım Demirören

Avrupada saat 9 görünüyor. Bizde dolayısıyla 11 de izleriz.Bakalim gameplay videosu gorebilecek miyiz?

sizi ciddiye alamıyorum , nickinizi değiştirir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: phantom_coal

quote:

Orijinalden alıntı: N3xT-Xp

fifa 2015 de fark görülecek iyice benim kanaatim

fifa 2014 de pek fark olmaz ama, dünya kupasında ciddi fark bekliyorum.

Umarım Euro 2012'de yaptıklarını Dünya Kupası'nda yapıp sadece ek paket olarak sunmazlar.
  • ps4 satılır
  • nerede video ?
  • Yeni Nesil FIFA 14'ten İlk Görsel

FIFA 2014   [PS4 ANA KONU]  'PS3 ve PS4 Sürümleri Çok Farklı'
  • Bu da video

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batuhan1923 -- 10 Haziran 2013; 23:36:54 >
  • Coming this fall (sonbahar) dedi.. ohaa.. aralık ayına bırakmayacaklar o zaman.. fall dediği en geç october(ekim) yada november(kasım) olur herhalde..
  • Pes 2014 alanlarin agizina kurekle vuracaksin

Next-gen Fifa 14 muhtesem.

Hele stad atmosferi beni benden aldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 10 Haziran 2013; 23:46:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cidden iyi olmuş
  • Gösterdikleri tanıtıcı Intro'da oynanabilirlik ve oyunun neye benziceği hakkında yorum yapabilcek kadar bir görüntü yoktu. Sadece stadyum atmosferi vardı birde ne yazikki kale fileleri yine olmamış. Standlarda oynanabilir demo olacak dedi, yarın oyun içi görüntüler gelir o zaman yorum yaparız.
  • Ya arkadaş fifa zorla barcadan nefret ettiricek bizi.Bu ne barca sevdasidir koyun soyle cok renkli bi trailer bu nedir paso barca

• Bu trailer nedir ya? Film mi yapıyorsun oyun mu Barcelona belgeseli mi? Saçmaladılar artık iyice.
  • Guzel guzel

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fark ettiyseniz,olan gollerde kalecilerin tepkileri yada kurtarışları hala aynı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Gösterdikleri tanıtıcı Intro'da oynanabilirlik ve oyunun neye benziceği hakkında yorum yapabilcek kadar bir görüntü yoktu. Sadece stadyum atmosferi vardı birde ne yazikki kale fileleri yine olmamış. Standlarda oynanabilir demo olacak dedi, yarın oyun içi görüntüler gelir o zaman yorum yaparız.

yine 4 yerden ni tutuluyor kale fileleri ? anlamadim

quote:

Return Zuha
    Bugün; 0:02:28
    Fark ettiyseniz,olan gollerde kalecilerin tepkileri yada kurtarışları hala aynı

oyun daha yapim asamasinda 1000 den fazla yeni animasyon eklenecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 11 Haziran 2013; 0:04:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RS13

Bu trailer nedir ya? Film mi yapıyorsun oyun mu Barcelona belgeseli mi? Saçmaladılar artık iyice.

+14
  • quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Gösterdikleri tanıtıcı Intro'da oynanabilirlik ve oyunun neye benziceği hakkında yorum yapabilcek kadar bir görüntü yoktu. Sadece stadyum atmosferi vardı birde ne yazikki kale fileleri yine olmamış. Standlarda oynanabilir demo olacak dedi, yarın oyun içi görüntüler gelir o zaman yorum yaparız.

yine 4 yerden ni tutuluyor kale fileleri ? anlamadim

quote:

Return Zuha
    Bugün; 0:02:28
    Fark ettiyseniz,olan gollerde kalecilerin tepkileri yada kurtarışları hala aynı

oyun daha yapim asamasinda 1000 den fazla yeni animasyon eklenecek

Aynen 4 ip yapmışlar yine.Filenin üst kısmı aşağı sarkık kale 4 parçadan oluşuyor gibi duruyordu ve ipi yine halat kadar kalındı. Son halimi artık bilmiyorumda gerçek oyun içi görüntüyü görmek lazım birde

• İngilizcesi iyi olan arkadaşlar şu ea firmasına hatırlatsın kale ağlarını falan adamlar unutmuştur belki bide haşırt diye çıkan ağ sesi
  • Futbol oyunlarında gameplay göstermeyip trailer yayınlamaları kadar saçma birşey yok.
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.