Şimdi Ara

FIFA 2014 [PS4 ANA KONU] 'PS3 ve PS4 Sürümleri Çok Farklı' (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.077
Cevap
41
Favori
230.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Next-gen fifayı tam göremedik ama çok farklı olmayacak gibi duruyor ilk bilgilere göre.

Asıl fark FIFA 15 te olacaktır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fifa 14 gameplay elimde beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: marcoxx

quote:

Orijinalden alıntı: Battlefield 4

quote:

Orijinalden alıntı: babako34

Türkiye ligi için son durum nedir Arkadaşlar

Türkiye ligi olacak

Kesin bilgi mi? Açıklama var mı ??

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Turkiye_Super_Ligi_FIFA_14te_Olacak_mi-37658.htm

FIFA 14'te Türkiye Süper Lig'inin olup olmayacağı görünüşe göre ülkemizin sınırlarını geçip tüm futbolseverleri ilgilendiren bir husus hâline gelmiş, zira yabancı bir oyun sitesi olan FFInsider bu konuyu derinlemesine araştırıp, bu konuya açıklık getirmiş

Türkiye kulüpler birliğinin pazarlama departmanından bugün gelen cevap şu yönde olmuş;

"EA Games ile anlaşma imzalama aşamasındayız. Birkaç gün içinde anlaşma tamamlanacak. Ligimiz kesinlikle oyuna eklenecek!"

EA'den bu konuyla ilgili net bir açıklama olmamasına rağmen Türkiye kulüpler birliğinin bu yönde tavrı net, FIFA 14'te Türkiye Ligi olacağı böylelikle kesinleşmiş diyebiliriz!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y@KI$IKLII -- 28 Mayıs 2013; 23:48:25 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: marcoxx

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: babako34

Türkiye ligi için son durum nedir Arkadaşlar

Türkiye ligi olacak

Kesin bilgi mi? Açıklama var mı ??

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Turkiye_Super_Ligi_FIFA_14te_Olacak_mi-37658.htm

FIFA 14'te Türkiye Süper Lig'inin olup olmayacağı görünüşe göre ülkemizin sınırlarını geçip tüm futbolseverleri ilgilendiren bir husus hâline gelmiş, zira yabancı bir oyun sitesi olan FFInsider bu konuyu derinlemesine araştırıp, bu konuya açıklık getirmiş

Türkiye kulüpler birliğinin pazarlama departmanından bugün gelen cevap şu yönde olmuş;

"EA Games ile anlaşma imzalama aşamasındayız. Birkaç gün içinde anlaşma tamamlanacak. Ligimiz kesinlikle oyuna eklenecek!"

EA'den bu konuyla ilgili net bir açıklama olmamasına rağmen Türkiye kulüpler birliğinin bu yönde tavrı net, FIFA 14'te Türkiye Ligi olacağı böylelikle kesinleşmiş diyebiliriz!

Umarim gercektir ama kulupler birligi pazarlama departmani diye bir yerin varligina, varsa bile boyle ilgili olacagina inanmiyorum yahu ben

BSC Arayip sorsa daha iyi olurmus.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben seyi soracaktim fifa 13 deki ultimate team hesabi otomatik aktarilacak di mi fifa 14 e. o kadar emek bosa gidemez sonucta. fifa 12 den 13 e gecerken nasil olmustu ?

• Fifa 2014 ten çok umutlu değilim , ilk oyun olacak sonuçta mucize beklememek gerek.

Ama World Cup 2014 beni inanılmaz heyecanlandırıyor. Brezilya stadları ve atmosferiyle mest edecektir bizi.Seneye bu zamanlar oynuyor oluruz sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: mcrokan

ben seyi soracaktim fifa 13 deki ultimate team hesabi otomatik aktarilacak di mi fifa 14 e. o kadar emek bosa gidemez sonucta. fifa 12 den 13 e gecerken nasil olmustu ?

Her yeni oyunda ultimate team sıfırdan başlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Erbaa82

quote:

ben seyi soracaktim fifa 13 deki ultimate team hesabi otomatik aktarilacak di mi fifa 14 e. o kadar emek bosa gidemez sonucta. fifa 12 den 13 e gecerken nasil olmustu ?

yuh su saniye fifadan sogudum. bari harcadigimiz parayi futbolcularin degerlerini falan verseydi. en az bir milyon harcamisimdir futbolculara. neyse sagol bilgi icin
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Erbaa82

quote:

yuh su saniye fifadan sogudum. bari harcadigimiz parayi futbolcularin degerlerini falan verseydi. en az bir milyon harcamisimdir futbolculara. neyse sagol bilgi icin

Soyle dusun: tek sifirdan baslayan sen degilsin.

• Her sene oyunseverlerin büyük heyecanla beklediği FIFA serisinin yeni sezon oyunu FIFA 14, hem bu nesil konsollara, hem de yeni nesle çıkacak. Electronic Arts, FIFA 14'ün yeni nesil sürümlerinin kapak tasarımlarını yayınladı.

Yayınlanan kapak tasarımlarında NBA Live 14'te olduğu gibi siyah - beyaz bir temayı görüyoruz. FIFA 14'ün kapak tasarımında, serinin reklam yüzü Messi başrol oynuyor. Oyunun bu nesil sürümlerinin kapak tasarımıyla ilgili bir açıklama gelmese de, yeni nesil ve bu nesil tasarımlar arasında fark olacağı düşünülüyor.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-FIFA_14un_Yeni_Nesil_Kapak_Tasarimlari_Yayinlandi-38589.htm?utm_source=BSC&utm_medium=Bolumsonucanavari.com

• quote:

Orijinalden alıntı: Lothlórien

tribünlerde meşale şov görmek istiyoruz

+1905

ama yapacaklarını zannetmiyorum..
  • Pes 2014 teaser ı çoğu şeyi göstermese de ufak tefek bilgi sahibi etmeye yetti.Bu sene de son iki yıldır olduğu gibi Fifa alicam.Bide tr ligi ve ignite motoru cabasi

• Oyunun yapay zekası ve scriptler'i ne olur bilmem ama yeni Ignite motoru ve yeni konsolların hayvani güç farkı ile Fifa 14'ün yeni jenerasyon oyunu ilk gameplay videosu ile herkesi büyüleyecek buna eminim. Zaten çok iyi noktada olan oyun akıcılığı ve doğal oyuncu kontrolleri Ignite ile yeni bir boyuta geçiyor. Fifa 14'ün ps4 ve Xbox One için çıkıcak versiyonunun ilk gameplay videosu ile salya akımı başlayacak diyorum ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Oyunun yapay zekası ve scriptler'i ne olur bilmem ama yeni Ignite motoru ve yeni konsolların hayvani güç farkı ile Fifa 14'ün yeni jenerasyon oyunu ilk gameplay videosu ile herkesi büyüleyecek buna eminim. Zaten çok iyi noktada olan oyun akıcılığı ve doğal oyuncu kontrolleri Ignite ile yeni bir boyuta geçiyor. Fifa 14'ün ps4 ve Xbox One için çıkıcak versiyonunun ilk gameplay videosu ile salya akımı başlayacak diyorum ben.

Okurken bile

• Yarın Xbox 360, PS3 ve PC için gameplay trailer geliyor!

Be the first to see the FIFA 14 Official Gameplay Trailer!
    http://www.youtube.com/channel/UCoyaxd5LQSuP4ChkxK0pnZQ?sub_confirmation=1

• quote:

Orijinalden alıntı: ScRyedd

Yarın Xbox 360, PS3 ve PC için gameplay trailer geliyor!

Be the first to see the FIFA 14 Official Gameplay Trailer!
    http://www.youtube.com/channel/UCoyaxd5LQSuP4ChkxK0pnZQ?sub_confirmation=1

Bu Ea çok fena bi firma arkadaş.Ozellikle Konaminin pes i tanitacagi günü seciyo adamlar.Nextgen de zaten rakipsiz kaldilar, oldgende de rahat vermiycekler konamiye anlaşılan.

• Next-Gen de umarim assisted,semi,manuel gibi sacmaliklari kaldirirlar

Ha birde kaleciden ve direkten donen toplarin 99% rakipe gitmesini cozerler

• quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

Next-Gen de umarim assisted,semi,manuel gibi sacmaliklari kaldirirlar

Ha birde kaleciden ve direkten donen toplarin 99% rakipe gitmesini cozerler

Assisted, Semi, Manual seçeneklerine saçma diyorsun da mesela ben çoğu ayarı semi'ye alıp oynuyorum. Ha eğer standartı böyle olacaksa olsun, yoksa assisted seçeneği çok kötü. 2. dediğin için, o tarz bir sürü sorun var, halledilmesi lazım.
  • official gameplay ps3/xbox360/pc

http://www.youtube.com/watch?v=APMrtUd4WW8

ps3 e almaya gerek yok :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi li10king -- 6 Haziran 2013; 10:39:41 >
  • geldi gamplay
    güzel görünüyor
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.