Şimdi Ara

FIFA 2014 [PS4 ANA KONU] 'PS3 ve PS4 Sürümleri Çok Farklı' (164. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.077
Cevap
41
Favori
230.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • FIFA 14 ve FIFA 14 Ultimate Collection arasında ki farklar nedir? Arada 40 TL gibi bir para farkı var?
  • Şu anda Tr Psn'den oyun alınamıyor.

'An error has eccourred'

Yaklaşık 1 saattir mesaj bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: girayhan1

Arkadaşlar bir üst mesajımda azda olsa iyimser yazılar yazmıştım ancak 3-4 saattir tekrar oynadım ve son soyleyecegim bu oyun 150 tl değil 15 tl etmez. Bir mac 6-1 biter ve 6 golde orta kafa gol olurmu ya. Bende istesem bunu yaparım tabikide fakat ben oynarken yenmek ve yenilmekten cok korakor zevkli kombinasyonlu bir mac olsun istiyorum. Organize atak yapmanız mümkün değil. Yenmek istiyorsanız kenara uzun ara yada aşırtma pas orta ve gol. Hepsi buuuuuu. Resmen fifa daha önceleri iyi iş çıkararak bizi alıştırdı sonrada resmen kazıkladı. Eminimki bu oyunu yapan yapımcılar hicde uğraşmamışlardır. Fizk motorunda en ugfak bir gelişme yok. Grafikler zaten pes e göre kötuydu ama oynanabilirlik bunun onune geciyordu. Ama artık oynanabilirlik sıfır. Na çalım atabiliyorsunuz ne topu ayagınızdan acabiliyorsunuz ne dapar atabiliyorsunuz nede doğru dürüst pas. Acemilerin bayagı hoşuna gidece ama daha once bu oyunda belli bir profesyonelliğ erişenler hic zevk almayacaklar eminim. Belkide fifa burada daha cok yeni kullanıcıları hedeflemiş. eskiler nasılsa alacaklar daha onceki serilerde yakaladıgımız basarıdan dolyı demiş gibime geliyor. Sizlerinde yorumlarını merak ediyorum

Oyunu ben de hic begenmedim ama boyle bir mantik yok yani profesyoneller zaten alacak yenileri yakalayalim falan.

Zaten Next-Gen geliyor artik bu yil bence gecis evresi bir yil o yuzden devrim niteliginde seyler beklemek hayalcilikten oteye gidemez.

• Şu konudaki yorumları okumaktan oyunu satasım geldi. Tamam çok mükemmel süper harika bir oyun değilde bu kadar sövülecek kadar değil. Hiç mi artısı yok arkadaş, devamlı kötüleme mesajları, çok değil 3-4 gün önceki yorumlar eksilerinden çok artılarından bahsediliyordu. Hatta PES çiler bile FIFA yı övüyordu.

Tamam süper bir futbol oyuncusu değilim. 10 yıldır konsollarda Fifa oynuyorum Profesyonel den öteye oynayamadım ama yine de bu oyunun kendi çapında bir zevki var.

PS4 için geliştirilirken biraz geri planda bırakılmışa benziyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • girayhan1 G kullanıcısına yanıt
    +1
    Ben Fifayı psn'den almıştım Pes14 ile takasa açtım. Sen oyunu psn'den alacak olursan haber et kardeşim. Takaslayamassam satarım. Pes için ortak oluruz.

• Demosu her anlamda asıl oyundan çok daha iyiydi. Tam istediğim gibi bir oyundu.

• kesinlikle demo ile piyasaya çıkan oyun arasında çok farklar var en basiti topa vurunca çıkan ses demoda oldukça iyiydi şimdi ise resmen tenekeye vuruyormuş gibi bir ses çıkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: netlist

FIFA 14 ve FIFA 14 Ultimate Collection arasında ki farklar nedir? Arada 40 TL gibi bir para farkı var?

.
  • Oyunu aldım ama iyi mi yaptım kötümü bilmiyorum. Biraz daha oynayıp karar vericem olmazsa pes le takaslamayı düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: xxpashaxx

kesinlikle demo ile piyasaya çıkan oyun arasında çok farklar var en basiti topa vurunca çıkan ses demoda oldukça iyiydi şimdi ise resmen tenekeye vuruyormuş gibi bir ses çıkıyor

Grafikler bile daha iyiydi. Full sürümde 13e daha yakın grafik sunmuşlar.Yegenim ile 30saat demosunu oynadık cok begenmistik ama full sürümü bir türlü beğenemedim ama ya arkaya aşırtma için bilgisayarın sen paslaşırken birilerini otomatik olarak kosturmasını bekleyeceksin ki (saçma sapan olmuş) ya da kanattan git orta 10 topun 8i gol zaten oyunda gol atmak pres yapmak zorlaşmış insanlar en kolay yolları deniyorlar o seçeneklerde üstteki % 90 aynı goller oluyor.

• fifa 14 Ultimate Collection alırsanız size hediye olarak CELEBRATIONS, HISTORIC CLUB KITS, PRO BOOSTER, ADIDAS için kodlar ve 24 adet Fut için gold pack veriyor, diğeri ise standart sadece oyun
  • jigsaw79 kardeş bende pes 14 almaya kesin karar verdim. basıl alacazki psn storede yok sanırım .varmı yolu
  • evet grafikler çok daha iyiydi demoda, ben ses olayını en basit örnek olarak verdim ve bence full sürümdeki sahalar 13'den kötü, 13'de daha iyiydi şimdi resmen halı saha gibi geldi bana özellikle maça başlamadan önce bekleme ekranında ki sahanın görüntüsünü görünce şok oldum
    Kardeşim Türkiye psn de yok. Alanlar sanırım UK yada US psn'den alıyorlar. Sorar öğreniriz alan arkadaşlardan

• jigsaw79 kardeş acil öğren ya kurtulalım bu rezalet oyundan
  • Dun gece sabah 5 e kadar oynadim yedigim 9 golum 7 si orta kafa gol ya

Kardeşim UK psn'den psn kart ile alınıyormuş. Türkçe dil seçeneği varmış.

• Bu benim de dikkatimi çekti. Demoda 720p o kadar temiz görüntüyü görünce şaşırmıştım, baya iyiydi. Full de resmen 2013 e dönmüşler. Ayrıca demoda oyun çok daha oturaklı ve ağırdı. Full de o da gitmiş, çok hızlanmış bazen NHL oynuyorum gibi hissediyorum. Demodan sonra çok umutluydum ama beklediğim gibi çıkmadı.
  • jigsaw79 kardeş nasıl alıcaz şimdi senmi alıyorsun ben sana göndreyim benmi alayım senmi para gonderiyosun. Gerci us psn den ben daha once fifa almayı denemiştim olmmaıştı. Bu arada us psn dede pes yok sanırım. kesin eminmisin var olduguna
  • arkadaşlar ben fifa 2013 satın almıştım geçen sene hep online sezonluk modda oynadım. acaba bu sene de 2014 ü alayımmı yoksa 2013 le bi fark yoksa almayım ne dersiniz ?
  • 
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.