Şimdi Ara

FIFA 2014 [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.928
Cevap
8
Favori
115.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mucuklu Sucurta

kadın oyuncu isteyenlere gelsin

• quote:

Orijinalden alıntı: BéTo

İsteklerimizi nasıl iletebiliriz oyun yapımcılarına?

originden live chat'e bağlan konuş.. bazen güzel fikirler verirsen indirim kodu felan veriyorlar %25 %50 felan :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mucuklu Sucurta

quote:

Orijinalden alıntı: BéTo

İsteklerimizi nasıl iletebiliriz oyun yapımcılarına?

originden live chat'e bağlan konuş.. bazen güzel fikirler verirsen indirim kodu felan veriyorlar %25 %50 felan :)

e mail ile derdimizi anlatsak daha iyi olurdu
  • Konuştum valla

ingilizcem berbat olduğu için google translate den yardım aldım

şimdi ingilizce bilen arkadaşlar adamın analog hakkında söylediklerini çevirebilirmi

you - WC in 2010 were within walking distance.
    you - 12 and 13 do not have
    you - pro club, will be more realistic
    Morrel - Okay. Noted.
    Morrel - What else?
    you - Players walking .. less you move the analog?
    Morrel - Yes. 1. The features that were in 10, need to be in 14. 2. You want it to be easier to move player at full motion.
    Morrel - Full motion = full speed.
    Morrel - Okay great. I will forward this information to the development team.
    you - okay thanks

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BéTo -- 20 Şubat 2013; 18:03:18 >

• FIFA 14 İçin Çalışmalar Sürüyor

EA, FIFA 14 için çalışmalarını sürdürüyor. Oyuncuların yeni modellemeleri için Marseille’ye stüdyo kuran ekip, bakın hangi takımın çekimlerini yapıyor?

Futbol sever oyuncuların yakından takip ettiği FIFA serisine her yıl olduğu gibi yeni bir halka ekleniyor. Beklendiği üzere FIFA 14 yolda. EA yeni yapım ile ilgili çalışmalarını hızlandırmış durumda. Zira ekip, Fransa’nın Marsilya şehrine kurdukları stüdyo ile futbolcuların yüzlerini yeniden modellemeye başladı. Marsilya’daki ilk çalışmalar Lille oyuncuları üzerineydi…

FIFA 2014 [ANA KONU]

FIFA 2014 [ANA KONU]

FIFA 2014 [ANA KONU]

• İlk sayfadan kapalım yerimizi.
  • Dinamik hava koşulları için geç bile kalındı. Kesinlikle olması gereken birşey. Türkiye liginin olması da lazım artık. Ağzımızın tadıyla bir lig yapamadık ne zamandır. Bu sene lisans sorunu olmaz umarım.
  • Şu TFF 'nu Allah bildiğin gibi yapsın.Ayıp ya bir fenerbahçeyle oynayamıyoruz reziliik.Lisansı almıyor adamlar!
    2014 de inşallah online a yeni şeyler eklerler.Herkesin toplandığı bir oda olmaması bana çok garip geliyor.1vs1 diye bir server var.Bu ne saçma birşey anlamış değilim.
  • script'i kaldırsınlar başka bir şeye gerek yok
  • Önlerden alalım yerimizi.
    Türkiye Lig'i olmasa bile 5 büyükler olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • türkiye ligi olsunda gerisi önemli değil
  • fifa favori oyunum.gelişmeleri takipdeyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 11 Mart 2013; 23:20:10 >
  • Türkiye ligine hasret kaldık, umarım bu sene umutlarımız gerçekleşir ve Türk takımlarıyla oynamanın zevkine tekrar erişiriz.
  • Yerimizi alalim yeni oyun icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyundaki hantallığı kaldırmaları lazım.Fifa 11'deki oynanış harikaydı.Oyuncuların hareketleri muhteşemdi.Ayrıca fifa 10 (ps3'teki) da muhteşemdi.Ama fifa 12'den sonra oyuna hantallık geldi.Oyuncular sallana sallana koşmaya başladı.Sırf o yüzden hâleda fifa 11 oynarım.Hiç sevemedim şu impact engineyi.
  • pess bekliyoruz peess :D
  • Cekirdegimi aldim geldim bende oturayim bir koseye
  • Özellikle şu 2vs2 odalarında odaya giren rakibin üstüne 2-3 kişinin daha gelip süre sonuna kadar durması ve oyunu bozması hiç olacak iş değil.
    Bir an önce şu odalarda, oda yöneticisinin istediği kişiyi atma olanığı olsun.
  • Önlerden.
  • türkiye liginin eklenip eklenmeyeceğini tüpçüye sormak lazım. malum lisans bedeli veriliyor tff ye. tüpçü de tırtıklayıp kulüplere (kalırsa) dağıtıyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.