Şimdi Ara

Fifa 2011 Klavye Ayarı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
292.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar öncelikle herkeze hayırlı olsun. ama pek hayrını göremedim.fifa 10 da d tusuna hem şut hemde pres görevini atıya bılıyodum sımdı ıse pas la yanı s ile yapıyombunu nasıl degitire bilirim.bitane daha war top benddeyken q ve d basarken plase vuruş yapardı şimdi aşırtıyo bunu nasıl düzelte bılırım .şimdiden yardımlarınız için teşkler.
  • Bende .NET Framework 4.0 kurulu fakat belirtilen pencereyi yine göremiyorum. Bir türlü klavyeye uyduramadım oyunu hep aynı uyarıyı veriyor delirecem bana pm le kürek atın ya da sileceğim oyunu bekleyeceğim biraz daha adam gibileri çıkana kadar.
  • arkadaşlar peki joystick ayarlarını bilen var mı çözemedim de ... tuş kombinasyonlarının yerleri karışık birbirine girmiş şekilde şut ne pas ne belli değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilker1905 -- 27 Ekim 2010; 2:34:09 >
  • arkadaşlar fifa 2011 i 3 jopsystickle oynayamıyoruz sadece 2 tane kabul ediyor nasıl çözebiliriz?
    çok acil haber bekliyorm lütfen yardım.....
  • hocam 3 joystick sorunu var nasıl çözerim. sadece 2 joysticle oyanayabiliyoruz
    3 joystick hata veriyor nası çözeriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mbayo54

arkadaşlar sorunun çözümünü buldum.öncelikle program ekle kaldırdan .net frameworkslerin hepsini kaldırıyosunuz.daha sonra .net framework 3.5i buradan indirip kurup yeniden başlattınca kutucuklar görünüyo

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=333325FD-AE52-4E35-B531-508D977D32A6&displayLang=tr

çok saol kardeşim. 10 numarasın harbi diyorum...Sayende hallettim sorunu...

• Selam arkadaşlar. Fifa da PC de oynarken joysitick takınca oyuncu kayma işlemini yapmıyor. Bunu nasıl yapabiliriz
  • C/Program Files/EA Sport/FIFA 11/Game/fifatestup'daki fifaconfig'in Game Settings kısmından bakarsanız gözükür.
  • Kol takılıyken oyunun içinden de ayarlayabiliyorsunuz.
  • ayarlarda halen problem yasayan varsa özelden ulasabilir bana...
  • Arkadaşlar

Intel dual core 5600 3.2ghz 2 çekirdek

bu işlemci yeterlimidir

ACİLL!
  • quote:

Orijinalden alıntı: smackraw

Arkadaşlar

Intel dual core 5600 3.2ghz 2 çekirdek

bu işlemci yeterlimidir

ACİLL!

Fifa için mi ?

Eğer fifa içinse yeterli...
  • cevapladığın için sağol

evet hem fifa hem pes

belkide gta 4

pes veya gta4 oynanırmı yani işlemci yeterlimi
  • quote:

cevapladığın için sağol

evet hem fifa hem pes

belkide gta 4

pes veya gta4 oynanırmı yani işlemci yeterlimi

pes ve fifa icin fazlasiyla yeterli fakat gta 4 icin emin degilim saglam denilebilicek bir oyun. Ama söyleki gta4 daha cok ekran karti istiyen bir oyun islemci belki kurtarabilir ekran kartin ve ramin ne durumda hocam?
  • Ekran kartı Nvidia Geforce 7200 1gb

2Gb ram
  • quote:

Ekran kartı Nvidia Geforce 7200 1gb

2Gb ram

Şöyle izah ediyim benim ekran kartım Nvidia Geforce 8500 GT 1gb Ram'im 2 GB Ben oyunu en düşük ayarlarda oynayamıyorum. Ayarlarda ekran kartının ne kadarını kullandıgını gösteriyor GTA 4 te bende o en düşük ayarlarda bile 600-700 mb ekran kartına asılıyordu oyun. Valla ben oyunu sürekli geceymiş gibi oynadım :) kasması da cabası. GTA 4 e bulasma derim kasmasından sıkıldım sildim oyunu. Biraz ağır geliyor bizim makinelere o oyun...
  • cevapladığın için sağol
  • HOCAM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ÇOK İŞİME YARADI
  • Eline sağlık hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: JustHunteR

quote:

Ekran kartı Nvidia Geforce 7200 1gb

2Gb ram

Şöyle izah ediyim benim ekran kartım Nvidia Geforce 8500 GT 1gb Ram'im 2 GB Ben oyunu en düşük ayarlarda oynayamıyorum. Ayarlarda ekran kartının ne kadarını kullandıgını gösteriyor GTA 4 te bende o en düşük ayarlarda bile 600-700 mb ekran kartına asılıyordu oyun. Valla ben oyunu sürekli geceymiş gibi oynadım :) kasması da cabası. GTA 4 e bulasma derim kasmasından sıkıldım sildim oyunu. Biraz ağır geliyor bizim makinelere o oyun...

Az atta tutabilelim :D Gta4 minimum gereksinimleri nvida 6600 512 MB ekran kartı ( 256 mb da kurtarır ama görüntüler pek güzel olmaz. )

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.