Şimdi Ara

Fifa 2006 Demo Çıktı! (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
0
Favori
2.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Faux Carnival

Ya bende bir problem var. İki bilgisayarda denedim ikisinde de aynı sorun çıktı. Oyuna giriyorum. Tüm menüler, ben hiçbir şeye ellemememe rağmen deli gibi kendi kendine değişiyor. Yani takım seçme menüsü kendi kendine çok hızlı bir şekilde değişiyor. Anlamadım gitti..

sürekli kayıyor değil mi ? , joystick veya benzeri ne varsa onu çıkar.
  • ne diyelim hayırlısı olsun fifacılara
  • Fifa serisinin en iyilerinden olacağı kesin. Oyun grafiğine gelince atmosfer çok güzel lanse edilmiş. futbolcuların görünümü daha boyutlu vede hareketleri çok estetik. Joystik ve klavye tuşlarını değiştirme özelliği eklenmiş. Maç sırasında Defans yaparken adam kaçırma tuşuna basılı tutulduğunda Diğer futbolcular
    rakibe pres yapıyor.ayrıca istediğiniz futbolcuya markaj verebiliyorsunuz.paslar ve şutlar artık daha gerçekçi
    tabi demo olduğundan bir sürü özelliğini keşfedemedim ama oyunun çok tutacağı kesin

• Top gene mıknatıs gibi adamların ayağına yapışıyor balon gibi hareket ediyorsa gene üzgünüm FİFA oynayamayacağım.
  • Link için saol baba eline koluna emeğine sağlık
  • quote:

Orjinalden alıntı: Endoplazmikredikulum

Pes avukatları gene iş başında yav fifayı sevmeyen giripte mesaj atmasın topiğe ne oluyor ya ben ikisinide
    oynuyorum ama fifa daha çok hoşuma gidiyor bırakında kim ne istiyorsa onu oynasın hemen avukatlığa başlamayın avukatlara

İnsanları uyandıralım dedik PES i bilen vaaa bilmeyen va.. Futbol oyunlarını FİFA nın tekelinden kurtaralım dedik... Öğretelim dedik, bilmeyenlerde bilsin, EA nın gerçek yüzünü görsün para kazanmak uğruna neler yaptıklarını, aynı malı süsleyip süsleyip insanların karşısına çıkartmalarının ne olduğunu bilmeyen arkadaşlarda öğrensin dedik, fenamı ettik Etmedik... önlerine seçenek sunduk, zaten bu iki seçeneği gören biraz zevkliyse ve futbol oyunundan anlıyorsa ve az bucuk fifa serilerini takipettiyse zaten kararını PES olarak değiştirecektir...

Bilgilerinize sunarız..

AV. Menalfa

Edit : Sana ban yapmayı unutmuşum..

Sana ban

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Menalfa -- 2 Eylül 2005, 17:54:01 >

• PES_4 ile Winingeleven 8 arasındaki farkı bana söyle ozaman. bunlar birbirinin aynısı değilmi fifa hiç değilse değişiklik yapıyor pes bunu bile çok görmüş sen fifayı suçluyorsun ama pes4-w8 arasındaki farkı söyle!!!!!!!
  • biri japon biride ingiliz yapımı
  • quote:

PES_4 ile Winingeleven 8 arasındaki farkı bana söyle ozaman. bunlar birbirinin aynısı değilmi fifa hiç değilse değişiklik yapıyor pes bunu bile çok görmüş sen fifayı suçluyorsun ama pes4-w8 arasındaki farkı söyle!!!!!!!

onların arasında fark yok ve olmamasıda doğal biri japon biri avrupa versiyonu sadece isimleri ve ufak tefek detaylar farklı.

fifa demoyu indirmicem full oyun çıksında öyle indirip denicem bakalım neler deişmiş 2002 den beri fifa oynamadım. hersene çıkan fifa oyunlarını oynayanlara belki pek fark yok gibi gelir (tabi deişiklik yaptılarsa başka ki yapmış gibiler) bana farklı geleceği kesin umarım güsel olmuştur. full çıksında bakalım

• link için sağol lecturer kardeş
  • sağol link için.indirmeye başladın inşallah kopmadan indirir...
  • arkadaşlar indirdim ve yükledim ama açamadım.açıyorum sonra hata verip restart atıyor makineye bi yardım
  • quote:

PES_4 ile Winingeleven 8 arasındaki farkı bana söyle ozaman. bunlar birbirinin aynısı değilmi fifa hiç değilse değişiklik yapıyor pes bunu bile çok görmüş sen fifayı suçluyorsun ama pes4-w8 arasındaki farkı söyle!!!!!!!

Wining eleven Konami firmasının uzak doğu için hazırladığı bir oyundur. orjinali zaten japoncadır ve çoğunlukla PES ten önce çıkar. Konami firması oyunun sadece dilini değiştirerek PES 4 olarak piayasaya sürer yani aralarında hiçbir fark yoktur... Wining eleven PES in japon versiyonudur.

Umarım yeterince açıklayıcı olmuştur...

Not : EA nın futbol konusunda pek başarılı yapımlar yaptıklarını sanmıyorum, onlar sadece FİFA ismiyle para kazanmanın peşindeler... Göreceksin PES diğer versiyonlarıyla çok ses getircek ve FİFA yerin dibine girecek yani olması gerektiği yere gidecek... İşte o zaman sen ! Gelip burada PES savunacaksın..!

Sevgiler...

• Ben onu bunu tutmam hangisi daha hoş ve güzel gelirse onu oynarım illede pes illede pes demek gereksiz
    ama dediğim bir şey var giriş videosundaki gibi yapsınlar dediğine gelirim benden bukadarbyes
  • sağol baba
  • quote:

Orjinalden alıntı: daldandala

arkadaşlar indirdim ve yükledim ama açamadım.açıyorum sonra hata verip restart atıyor makineye bi yardım

bi yardımm
  • teşekkürler..nba 2006 dan haberi olan var mı?????
  • sabırsızlıkla bekliyom
  • Pes çok çok daha iyi
  • tabiki pes ile kıyaslanamaz ama sanki bi düzelme var bana pes kadar olmasa da zevkli geldi ama yinede forever pes
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.