Şimdi Ara

@@::FIFA 2006 ÇIKTI::@@ (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
1.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: musAKka

quote:

Orjinalden alıntı: ofabiya

ea yi cok kotulemeyin bence uefa champ lig 2004-2005 grafikler zaten super oynanabilirlikte hos , ikisinide oynuyorum ikisininde yeri ayri ama boyle ea diyince bogk diyenlerde verem ediyor beni

Nedense ben FIFA denince fena oluyorum... Bence Fifa, 99 yılında sonra erdi... Adam olabilmesi için de 44 fırın ekmek yemesi lazım...

aynen abi ya..

benim içinde world cup 98 den sonra bitmiştir olay.
  • fifa serileri uzadıkça suyunu iyice kaçırdılar
  • ben 2 sinide alırım ikiside hoşuma gider fifa berbattı fena değildi pes 5 de çok güzel olmuş 2006 demoda hoşuma gitti nihayetinde ikisine toplasan 5 lira vermeyecez ikisinide alırım
  • Pes oynadıkça derinliği farkedilen bir oyun ikisininde hataları var ama fifanın daha çok
  • quote:

Orjinalden alıntı: god_to_punish

fifa bitmez ben var oldukça...

sonuna kadar arkandayım
  • sene 98 de şunu sölemiştim
    fifa 2010 da cıksa ancak winning eleven ın o gün oynadıımız zamanına yetişebilir die
    bana göre fifa kadar saçma bi oyun yok
    pes serisini biraz bilerek oynayan birinin fifa filan aklının ucundan geçireceğini sanmıorum
    ben 5 yıldır fln bi kere fifa oynamadım
    gecenler bi baktım free kick denemek ıcın deişik bısıler yapmıslar
    hemen bıraktım
  • fifa efsanedir....!!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: Phoneix TUR

quote:

Orjinalden alıntı: god_to_punish

fifa bitmez ben var oldukça...

sonuna kadar arkandayım

Al bendende okadar bu topicleri okuyanda pesi oynarken içine ışınlanıp oynadığınız bir oyun zanneder
    hem topic fifa ile ilgili kim fifayla pesi karşılaştıralım dedi anlamıyorum hemen atlıyorlar. f diye topic açsak
    adamlar p diye cevap verecek

• pc de ne zaman çıkcak
  • neymiş efendim fifa da top adamdan ayrılmıyor yaw arkadaşlar oyunu oynamadan yada görmeden yorum yapmayın yaa
  • quote:

neymiş efendim fifa da top adamdan ayrılmıyor yaw arkadaşlar oyunu oynamadan yada görmeden yorum yapmayın yaa

Ben gördüğümü söylerim...

• ya ne fifası ya eğer böyle fifaya iyi diyosanız pes5 e ne diceniz acaba? ama tabi bu benim şahsi görüşüm. (forumun %85 inin de olabilir... )
  • pes diye diye sonunda fifada oyunu pese benzetti 06 da herşey cok güzel ama oyuncuların gidişi döniüşü falan pese benzemese cok daha ii olacaktı
  • quote:

Orjinalden alıntı: musty17

quote:

Orjinalden alıntı: albus

fifa 06 muhteşem olmuş pes 5 e 10 basar

yuh

yuh 2
  • quote:

Orjinalden alıntı: | Spooky |

quote:

Orjinalden alıntı: musty17

quote:

fifa 06 muhteşem olmuş pes 5 e 10 basar

yuh

yuh 2

hakkaten yuh!!

• quote:

bi bakın derim

http://www.ea.com/downloads/easports/fifa06/video/RONALDINHO_GOAL_PEGI_LO.mov
    http://www.ea.com/downloads/easports/fifa06/video/INTERGOAL_PEGI_LO.mov
    http://www.ea.com/downloads/easports/fifa06/video/ROONEY_GOAL_PEGI_LO.mov

Ya hepsini izledim... Görüntüler hoş gözüküyor da neden top o şekilde hareket ediyor anlamadım... Ne zaman düzeltecekler şu topun hareketini? Adam orta yapıyor, top yükselirken "hemen aşağıya inmeliyim" diyor içinden ve birden bire düşüşe geçiyor... Hadi oynanabilirliği PES'e benzetmeye çalışıyorsun, neden topun fizik modellemesine dikkat etmezsin EA Sports?

• quote:

Orjinalden alıntı: musAKka

quote:

neymiş efendim fifa da top adamdan ayrılmıyor yaw arkadaşlar oyunu oynamadan yada görmeden yorum yapmayın yaa

Ben gördüğümü söylerim...

ya doğru söyle yada göz doktorunu git albysın bir şey demiyorum

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.