Şimdi Ara

FIFA 20 XBOX ONE [ANA KONU] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
470
Cevap
13
Favori
29.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zencmore

ea access p1 hesabıma ekledim trial için, sonra kendi profilimle oyunu açtığımda, oyunu indirdiğiniz hesap ile giriş yapın diyor. dedim ki o zaman kendi hesabınla ea acces alayım, aldım, o zaman da bı hesap ile indirilmemiş indirdiğiniz hesabı açın diyor. ya şimdi bu trial i oynamanın bir yolu yok mu silip tekrar yüklemekten başka, mesela oyun çıkınca p2 yüklü hesap eklesem oyunu tekrar mı indiricem?
    Hocam tarayıcıdan microsoft hesabınıza giriş yapın ordan fifaya girip ücretsiz deneme cihazıma yükle yapın sorun çözülür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock Holmes - SP

Az önce mesela vpnli olan 290 TL idi, şu an baktığımda 307ye çıkmış o da

Alıntıları Göster
    Aynen demin de 309 dan 307 ye düştü bu ara 300 ün altında görürsem basıcam sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pardonemua

Aynen demin de 309 dan 307 ye düştü bu ara 300 ün altında görürsem basıcam sanırım.

Alıntıları Göster
    Geçen sene fifa 19 nasıl olduysa bu sene de aynı olur, fifanın geçen seneki fiyatlamasını bilen biri aydınlatabilir burayı, destek ekibine sordum mtc de ama fiyat hakkında bilgilendirme yapmıyorlar.

VPN seçeneğinden alacaksanız alın diye de tavsiye yaptı, USA seçme gibisinden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sherlock Holmes - SP -- 25 Eylül 2019; 23:47:9 >
  • Sherlock Holmes - SP S kullanıcısına yanıt
    Ben de az önce konuştum çıktıktan sonra tekrar düşebilir falan dedi. VPN ile USA aynı fiyat Vpn aldığınızda en ucuz bölge neresiyse onu gönderiyor bu şartlarda büyük ihtimal usa gönderecektir.
  • Cuma sabah 9 da dağıtıma başlanacak keyler diye bilgi verdi. Oyun ne zaman açılıyor tam olarak bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ddeddedde

Hocam tarayıcıdan microsoft hesabınıza giriş yapın ordan fifaya girip ücretsiz deneme cihazıma yükle yapın sorun çözülür.

Alıntıları Göster
    hocam o da ea acesss al diyor, alıp mı çözücez?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ea access olan hesaptan yapmanız lazım

• mtcgame'den alanlar, kodlar gönderilmeye başladı mı?
    bir de hangi vpn ile indereceğiz?
  • guitarman kullanıcısına yanıt
    Canlı destek kodların cuma sabah 9 dan itibaren dağıtılacağını söyledi. Xbox telefon uygulamasından bölgeyi USA yaparak denediğimde vpn kullanmadan oyunu hesaba geçirmiştim. Oyun hesaba geçtikten sonra zaten normal şekilde indirebilirsin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Canlı destek kodların cuma sabah 9 dan itibaren dağıtılacağını söyledi. Xbox telefon uygulamasından bölgeyi USA yaparak denediğimde vpn kullanmadan oyunu hesaba geçirmiştim. Oyun hesaba geçtikten sonra zaten normal şekilde indirebilirsin.
    Fiyatlar gittikçe rezilleşiyor, 305e düşüp 336'a çıkarttılar şimdi.
    Dediğim gibi sanırım firsattan istifade son günü değerlendiriyorlar, 383 liraya mağazadan alırım daha iyi şuan. Nasıl bir düzenki 12 saat içinde 50 küsür lira arttı fiyat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pardonemua -- 26 Eylül 2019; 13:11:31 >
  • quote:

Dediğim gibi sanırım firsattan istifade son günü değerlendiriyorlar, 383 liraya mağazadan alırım daha iyi şuan. Nasıl bir düzenki 12 saat içinde 50 küsür lira arttı fiyat.
    Şu durumda almanın bi mantığı yok zaten bekletmeye devam.
  • Merhaba arkadaşlar. Mtc game de fifa20 ne kadar ??

Evet çıkınca mağazada fiyat değişiyor mu tecrübeli bir arkadaş varsa bizi aydınlatsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: KonsolMania

Merhaba arkadaşlar. Mtc game de fifa20 ne kadar ??
    Şu an 336 TL , fiyat bu aralar artışta, bir iki gün önce 283 TL civarındaydı.
    Vpn li yazan dimi hocam ??

• quote:

Orijinalden alıntı: KonsolMania

Vpn li yazan dimi hocam ??
    Evet ancak şu an almanı tavsiye etmem. Gereksizce fiyatı yükseliyor.
  • 340 bunlara vereceğimize kendi mağazamızdan alırız en azından TR’den Fifa 20 alımı olarak gözükür ilerde 2. Lig gelme ihtimali olur.

• Mağazadan alanların gece 12'de açılacak TR store için muhtemelen, acaba farklı bölgeye geçiş yapsak daha erken girilir mi akşam olsa da denesek.
  • Afonso54 kullanıcısına yanıt
    Enazindan key geldi mi -oyun açıldı keyimiz gelmedi- git siteyi darla derdi yok. Şuan yaptıkları talep olduğu için fiyat yükseltmek. NBA 2k20 yi de takip ediyorum on siparişten beri 260 lira civarında dolanıyor. Fifa'da ne koparirsak kâr diyorlar heralde.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.