Şimdi Ara

FIFA 20 XBOX ONE [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
470
Cevap
13
Favori
29.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tahacetin34

Kod geldi arkadaşlar benim sinirlendiğim konu gece 00.00 da emin olun göndereceğiz demeleriydi
    Hocam nasıl etkinleştiriyorsunuz keyi? Mobile app ten vpn kullanmadan bile etkinleştirilebildiği söyleniyor doğru mudur?
  • USA gift card alarak aynı fiyata USA store üzerinden de oyun alınabiliyor sanırım. Yaklaşık 300 liraya geliyor ve store dan aldığınız için Webapp ve Companion App e giriş sağlanabilir böylelikle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pardonemua

USA gift card alarak aynı fiyata USA store üzerinden de oyun alınabiliyor sanırım. Yaklaşık 300 liraya geliyor ve store dan aldığınız için Webapp ve Companion App e giriş sağlanabilir böylelikle.
    Onlara giriş yapmak için oyunun alındığı yer önemli değil ki. Fifa 19 oynadıysan oyunu almasan bile olur hatta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • skom kullanıcısına yanıt
    19 Sahiplerine açık olabilir. Ben Access ile 10 saatlik trial versiyonu oynadım, bu uygulamalara giriş yapmak için oyunu hesaba satın almanız gerektiğini söylüyor. Alındığı yer önemli değil evet, ama kod olarak alırsanız kod oyun çıkınca teslim edilecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pardonemua -- 24 Eylül 2019; 15:9:3 >
  • Oyun demo ile aynı mı acaba merak ediyorum. Şu an oyun çok pahalı maalesef.

• Pardonemua P kullanıcısına yanıt
    Bende web app kapalı. Oyun çıktığında P2 olarak Fifa20’ye giriş yapsam web app açılır mı? İlla kendi hesabıma mı almam gerekiyor oyunu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katre. -- 25 Eylül 2019; 7:8:49 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evren7

Oyun demo ile aynı mı acaba merak ediyorum. Şu an oyun çok pahalı maalesef.
    evet tıpatıp aynısı. biz 300 lira vermeye meraklıydık satın aldık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: guitarman

evet tıpatıp aynısı. biz 300 lira vermeye meraklıydık satın aldık.

Alıntıları Göster
    ben dün demoyu oynadım. sonra 19 oynadım. ama 19 ile fark yok. ufak tefek farklılıklar varsa da belli olmuyor. hatta şutlar falan biraz saçma sapan geldi. 200 250 ederi var. fazlasını vermeyin derim. çok paranız varsa o başka tabi. ama zorlayacaksa gerek yok.
  • Katre. kullanıcısına yanıt
    kapalı olan web app hesapları oyundan FUT'a girdiğiniz zaman açılır. Ancak transfer market yine kapalı kalır. maç yaptıkça açılır.
  • majör bir değişilik elbette yok. fifa zaten her yıl oyun fiyatına dlc satıyor. fut bağımlıları bir şekilde alıyor. ben en son fifa 16 satın almış olup, fifa 20'ye kadar ea access'e düştükten sonra oynadım. oyunu severek oynadığım için bu yıl satın aldım. dediğin gibi pek farkı yok gibi geldi, güncellemelerle ne olur bilemeyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: guitarman

majör bir değişilik elbette yok. fifa zaten her yıl oyun fiyatına dlc satıyor. fut bağımlıları bir şekilde alıyor. ben en son fifa 16 satın almış olup, fifa 20'ye kadar ea access'e düştükten sonra oynadım. oyunu severek oynadığım için bu yıl satın aldım. dediğin gibi pek farkı yok gibi geldi, güncellemelerle ne olur bilemeyiz.
    oyun en uygun nerede şu an peki? normal sürüm olarak.
  • Arkadaslar, amazon.de'den alinan kodda Türkçe secenegi cikar mi, tecrubesi olan var mi yurtdisindan alinanlarda dil konusu hakkinda.

• Katre. kullanıcısına yanıt
    Oyuna bir EA hesabı ile girdiğiniz için p1 veya p2 olması bir sorun teşkil etmez diye düşünüyorum. Uygulamalara girerken de o EA hesabınızla giriyorsunuz, xbox hesabınızla değil.
  • Pardonemua P kullanıcısına yanıt
    Telefondan yeni xbox hesabı açıp bögeyi us seçtim ve kodu girdim vpn kullanmadım

• MTC Game'de bir iki gün önce oyun 283 TL civarlarındaydı şu an ise 300 TL civarlarında, 27 Eylül'den sonra fiyatlar yükselir mi, düşer mi ? Ona göre alıp almamayı düşüneceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock Holmes - SP

MTC Game'de bir iki gün önce oyun 283 TL civarlarındaydı şu an ise 300 TL civarlarında, 27 Eylül'den sonra fiyatlar yükselir mi, düşer mi ? Ona göre alıp almamayı düşüneceğim.
    Black friday gelecek az kaldı. Orada iyi iner fiyat.

• Black Friday' e bir aydan daha uzun bir süre var. O zamanı beklemeyi pek düşünmüyorum.
  • ea access p1 hesabıma ekledim trial için, sonra kendi profilimle oyunu açtığımda, oyunu indirdiğiniz hesap ile giriş yapın diyor. dedim ki o zaman kendi hesabınla ea acces alayım, aldım, o zaman da bı hesap ile indirilmemiş indirdiğiniz hesabı açın diyor. ya şimdi bu trial i oynamanın bir yolu yok mu silip tekrar yüklemekten başka, mesela oyun çıkınca p2 yüklü hesap eklesem oyunu tekrar mı indiricem?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock Holmes - SP

MTC Game'de bir iki gün önce oyun 283 TL civarlarındaydı şu an ise 300 TL civarlarında, 27 Eylül'den sonra fiyatlar yükselir mi, düşer mi ? Ona göre alıp almamayı düşüneceğim.
    Malesef 1 hafta önce de 260 liraydı şuan 309 lira olmuş. Ben de karar veremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pardonemua

Malesef 1 hafta önce de 260 liraydı şuan 309 lira olmuş. Ben de karar veremedim.

Alıntıları Göster
    Az önce mesela vpnli olan 290 TL idi, şu an baktığımda 307ye çıkmış o da
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.