Şimdi Ara

FIFA 20 [PS4 ANA KONU] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.899
Cevap
62
Favori
495.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bazen aklıma şu geliyor Fifa ile Pes birbirleri paslaşıyor görüş alışverişi yapıyorlar al bu sana bu bana diyerek oyuncu kitlesini ellerinde tutuyorlar birbirlerine rakip degil aksine ortak calışıyorlar tabii komplo teorisi olabilir ama bir kere düşünün dedim birinde eksik olan diğerinde var falan geniş kitleyi Fifa az da olsa kemik kitleyi Pes elinde tutuyor olan biz oyunculara oluyor !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Express Yourself -- 9 Haziran 2019; 13:38:34 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ozitech

FUT 20 devam

Keşke FUT'u ayrı bir oyun ya da FUT'sus FIFA da çıkarsalar ve eski oyun mod'larını da koysalar.

Hazır almışsın mis gibi Şampiyonlar Ligi lisansını, klasik Şampiyonlar Ligi maçlarını koysana mesela, hem de on-line mod'da da oynama imkanı ver, deli gibi oynasın millet. Bu sadece aklıma gelen bir oyun modu.

Ama yukarıda bir arkadaşın da dediği gibi, FUT adındaki altın yumurtlayan tavuk hayatta iken, hiç öyle atraksyionlar beklemeyelim EA'den, Varsa yoksa FUT tayfa ve onların cebinden daha fazla para hortumlamayı seçmiş durumda EA
    Bu fifa world cup veya euro serilerinde vardi senaryolar çokda keyifliydi atiyorum avusturya brezilya maçi 2 0 brezilya önde 60 dan başliyodu çevuriyodun yanilmiyosam gerçek hikayelerdi

• Tuomir kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle hocam. Fifa10 da bile sponsor seçme ve sezon sonu istediğin takıma gitme olayları vardı keşke kalkmasaydı umarim geri gelir

• Street modu görünce aklıma PS2 zamanında sokak futbolu oyunu (fifa street) geldi. Bence street modu güzel oldu. Aceba online modu varmı ? Fifa19 a da mod getirdiler ama hiçbiri online oynanmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pro club moduna bir el atmışlardır inşallah. En sevdiğim mod ama senelerdir aynı tas aynı hamam, artık sıkıyor.

• Fifa 19 makyajlanıp sunulacak gibi duruyor yine. Kariyer moduna ciddi düzenlemeler gerekiyor beğeni toplaması için.
  • Next Gen'den bir önceki oyunun yeni bir şey sunmasını beklemek gereksiz. Boşuna negatif yorumların hepsi. Farklı bir şey var demek için Street'i oyuna ekleyip, top fiziği vs bir takım upgrade'ler yapmışlar oyunu almaya sebep olsun diye işte.

Asıl dava 2021. Onda bir halt değişmezse o zaman kart çeken tipler dışında kimse yüzüne bakmayacak zaten.
  • FIFA 19'un üzerine bir sokak futbolu koymuşlar galiba başka da bir şey yok. Kariyer mod ve Pro Club modları yine aynıdır kesin.
  • Bence oynanış çok önemli onu görmek lazım tam olarak.

• E3 de oynayanlar atmiş kaçak göçek

RESMİ VİDEOLAR

https://youtu.be/nIh1e66X9ao

KAÇAK VİDEO

https://youtu.be/rRc9DblwyFk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ucuzcufiko -- 9 Haziran 2019; 15:43:31 >
  • Ucuzcufiko U kullanıcısına yanıt
    Sagolasin dostum izledim şimdi güzel duruyor.

• İzledim ben bariz fark göremedim 2019 dan

• Son bir aydır pes oynuyorum bana cennet gibi geldi inan :)

• Şimdi serverlar dondu maça bile girmiyor mesela hata kodu veriyor :)

• Fifayı nacizane 98 den beri oynarım, pesteki üretkenlik mi desem serbestlik mi adı ne olursa artık fifa daha yeni gördük (2019) . Ps5 i mi beklicez yani bariz değişimler için. Küçük yamalarla dayıyacaklar 400 e yine.

• Oyunun pc sürümü geçen sene d.playde 215 lira mı neydi. Bu sene orada bile 290küsür lira olmuş. Origin zaten uçuyor 60 euro. Var mı daha uygun fiyat gören pc için ?

Gerçi patates serverları her hafta çöküp dururken hiç alasım da yok ya neyse.
  • yılların futbol hastası biri olarak bu sene de "hakiki bir futbol oyunu" göremeyeceğiz anlaşılan.

en azından yeni nesil konsollarda yeni oyun motoru gelene kadar fifa serisinden çok hayır beklememek lazım.

bu frostbite motoru bence spor oyunlarına uygun bir motor değil.grafik olarak güzel ancak fizik ve oynanış olarak eski ignite engine bence çok daha başarılıydı.

her sene yapacakları veya yapabilecekleri bu tip şeylerle oyunu çevirmek yok işte yeni pas sistemiymiş de , top fiziğiymiş de ,dripling sistemi falan filan işte 3 tane animasyon ekliyorlar adı bir şey sistemi geliştirildi oluyor

ben kendimi bildim bileli her oyunda bu pas ve top fizikleri geliştiriliyor ortaya çıkan sonuç yine kötü hala daha 15 sene öncesinin oyununu yakalayamıyorlar.

temel sağlam olmayınca üstüne çıkılan kat da ne yazık ki iyi olmuyor.

o sebepten yok kadın futbolu yok journey yok sokak futbolu falan beş sene önce gelmesi gereken özelliği bana matah bir şeymiş gibi sunmanın alemi yok.biz bilmiyoruz sanki ut de futbolcu kartlarına doyamadınız şimdi millete sanal skin ayakkabı,forma şort satacaksınız.

ben yenilik karşıtı adam değilim tabi çıksın bunlar güzel özellikler oynayan da oynasın bu modları da ben akşam eve geldiğimde 2 maç atıyorsam zevk alayım benim için de önemli olan bu.

elinde şampiyonlar ligi gibi bir marka var belki tonla para veriyorsun lisansları için ancak adam gibi bir mod bile yapmaktan acizsin.elindeki markayı bile düzgün kullanamıyorsun.

yapsınlar bir cl seasons temalı full realistik bir mod.tüm yardımları assistleri kapatıp oynayalım bakalım ne kadar değişecek bu oyun.ancak pas attığın yöne gidecek vurduğun şut gösterdiğin yöne.yardımcı hiç bir şey olmayacak.

şu hayatta zevk aldığım 2 şey var futbol ve arabalar.oturup milyon dolarlık bir porsche gt ile yarışma şansım olmadığı için bu zevki simülasyonla tatmin ediyorum.evde direksiyon setiyle her akşam nürburgringde 2 tur atsam zevkimi alıyorum.çünkü oyun ya da simülasyon bana full realistik bir geribildirim ve deneyim sunmaya çalışıyor.

ama iş futbola geldiğinde net mutsuz suratla ayrılıyorum konsolun başından.oynadığım genelde bir futbol değil de langırt tadı veriyor.

aşağıya iki video atacağım birisi assetto corsa gerçeğiyle birebir yakınken futbol oyunu fifadaki gollerin gerçekle falan uzaktan yakından alakası yok.sezonun golleri dedikleri gollerin çoğu fantastik japon futbol filmlerindeki gollerden hallice.

zaten ellerindeki oyunun fifa 17'nin neredeyse aynısı olduğunu bildikleri için adam gibi bir gameplay bile yayınlayamıyorlar.yıllardır futbolun arcade nfs'sini oynuyor tatmin olmaya çalışıyoruz.eskiden teknoloji müsaade etmiyordu kabul ancak 2020 oyununu çıkarıyorsan artık bir şeyleri aşmanın vakti geldi de geçiyor

yarış oyunlarının bir ton simülasyonu var, fpsnin bile simülasyonları (arma,squad,post scriptum) var bence artık futbolun da simülasyonunu oynama vaktimiz geldi diye düşünüyorum.

• Bn durm'aplayden PC için 9 taksite 344₺ye aldım. Size de tafsiye ederim. Oyun çıkana dek fiyatlar daha da artacaktır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: wasaby

yılların futbol hastası biri olarak bu sene de "hakiki bir futbol oyunu" göremeyeceğiz anlaşılan.

en azından yeni nesil konsollarda yeni oyun motoru gelene kadar fifa serisinden çok hayır beklememek lazım.

bu frostbite motoru bence spor oyunlarına uygun bir motor değil.grafik olarak güzel ancak fizik ve oynanış olarak eski ignite engine bence çok daha başarılıydı.

her sene yapacakları veya yapabilecekleri bu tip şeylerle oyunu çevirmek yok işte yeni pas sistemiymiş de , top fiziğiymiş de ,dripling sistemi falan filan işte 3 tane animasyon ekliyorlar adı bir şey sistemi geliştirildi oluyor

ben kendimi bildim bileli her oyunda bu pas ve top fizikleri geliştiriliyor ortaya çıkan sonuç yine kötü hala daha 15 sene öncesinin oyununu yakalayamıyorlar.

temel sağlam olmayınca üstüne çıkılan kat da ne yazık ki iyi olmuyor.

o sebepten yok kadın futbolu yok journey yok sokak futbolu falan beş sene önce gelmesi gereken özelliği bana matah bir şeymiş gibi sunmanın alemi yok.biz bilmiyoruz sanki ut de futbolcu kartlarına doyamadınız şimdi millete sanal skin ayakkabı,forma şort satacaksınız.

ben yenilik karşıtı adam değilim tabi çıksın bunlar güzel özellikler oynayan da oynasın bu modları da ben akşam eve geldiğimde 2 maç atıyorsam zevk alayım benim için de önemli olan bu.

elinde şampiyonlar ligi gibi bir marka var belki tonla para veriyorsun lisansları için ancak adam gibi bir mod bile yapmaktan acizsin.elindeki markayı bile düzgün kullanamıyorsun.

yapsınlar bir cl seasons temalı full realistik bir mod.tüm yardımları assistleri kapatıp oynayalım bakalım ne kadar değişecek bu oyun.ancak pas attığın yöne gidecek vurduğun şut gösterdiğin yöne.yardımcı hiç bir şey olmayacak.

şu hayatta zevk aldığım 2 şey var futbol ve arabalar.oturup milyon dolarlık bir porsche gt ile yarışma şansım olmadığı için bu zevki simülasyonla tatmin ediyorum.evde direksiyon setiyle her akşam nürburgringde 2 tur atsam zevkimi alıyorum.çünkü oyun ya da simülasyon bana full realistik bir geribildirim ve deneyim sunmaya çalışıyor.

ama iş futbola geldiğinde net mutsuz suratla ayrılıyorum konsolun başından.oynadığım genelde bir futbol değil de langırt tadı veriyor.

aşağıya iki video atacağım birisi assetto corsa gerçeğiyle birebir yakınken futbol oyunu fifadaki gollerin gerçekle falan uzaktan yakından alakası yok.sezonun golleri dedikleri gollerin çoğu fantastik japon futbol filmlerindeki gollerden hallice.

zaten ellerindeki oyunun fifa 17'nin neredeyse aynısı olduğunu bildikleri için adam gibi bir gameplay bile yayınlayamıyorlar.yıllardır futbolun arcade nfs'sini oynuyor tatmin olmaya çalışıyoruz.eskiden teknoloji müsaade etmiyordu kabul ancak 2020 oyununu çıkarıyorsan artık bir şeyleri aşmanın vakti geldi de geçiyor

yarış oyunlarının bir ton simülasyonu var, fpsnin bile simülasyonları (arma,squad,post scriptum) var bence artık futbolun da simülasyonunu oynama vaktimiz geldi diye düşünüyorum.

Ea Menajerinin açiklamasi vardi bunla ilgili
    Maçlar çok gerçekçi olursa ağir geçer zevk kalmaz
    Çok hizli dönerse oyunda gerçekçi olmaz diye

Biz ikisinede dengede tutmaya çalişiyoruz diyo

Pes 2019 modlarla falan simulasyona yakin olabiliyo onu dene hocam istersen

https://youtu.be/_KiGLKenBdk

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.