Şimdi Ara

FIFA 20 [PS4 ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.899
Cevap
62
Favori
495.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Valla ben Pes 10 ile Pes almayı bıraktım. Bu sene 1-2 kere Pes oynadım inanın onda da momentum tarzı olay var ve acayip yavan geldi bana. Fifa'ya sövüyoruz ediyoruz ama Pes bu halde olduktan sonra 4-5 sene daha Fifa, tekel olacaktır. Objektif değilsin diyene saygı duyarım ama Fifa çok çok önde gerçekten.

Alıntıları Göster
    Gayet açık ve net olan bişey yazmışsın hocam, bende 15 ile bıraktım pesi ki sıkı fanıydım. Başladı bile Fifa tekel olmaya maalesef, satış rakamları bunu gösteriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Numaradan Eleştircek bişe aramayın bu oyun dünyanın en çok oynanan oyunlarından biri ultimate team çok keyifli fifa 19 harikaydı inş 20 de öyle olur sabırsızlıkla bekliyorum çıkmasını

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Ben de 1 ay önce falan pese başladım ömrümde yemediğim hakareti yedim :) Her şeyi geçtim Pes oynayan oyuncu kitlesi çamur ve kalitesiz hile yapan, top çeviren resmen kanser olursunuz fifanin kıymetini bilin. Bilmem kaç mac sonra yeniyorum adam mesaj atıyor küfür ediyor :))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Gayet açık ve net olan bişey yazmışsın hocam, bende 15 ile bıraktım pesi ki sıkı fanıydım. Başladı bile Fifa tekel olmaya maalesef, satış rakamları bunu gösteriyor.

Alıntıları Göster
    Sanırsam Fifa 17'den beri baya baya satış rakamlarında ezdi Fifa. İnternet cafeler olmasa zaten Türkiye'de Pes de olmazdı
  • Pes'e Liverpool devri de bitti Liverpool Fifa 20 demosunda yer alıyor.

• Öyle hocam belli bir kemik kitle ve ps cafeler dışında ilgi yok artık ama umarım toplayıp eski popüler günlerine döner.

• Fifa 19’u indirime girene kadar almayıp şimdi sırf kariyer için kütüphanemde tuttuğum oyun durumunda, oyun makyajlanıp makyajlanıp piyasaya sürülüyor sebebi basit, konsolların limitleri yapacakları sınırlı haliyle köklü büyük değişimleri yapamıyorlar.

Yeni konsolların çıkışıyla büyük değişimler gelişimler olacaktır. Şuan ışık oyunlarıyla ve oynanış mekaniği üstünden ayar yapıyorlar ve kadroları güncelleyip güncelleyip piyasaya atıyorlar.

Bu sene ara verip yeni nesille çıkış yapsalardı keşke, her sene zaten tatmin edici bir halt yapamıyorsun, sene başında fut’u sıfırlayıp 19’u bi sene daha piyasada tutsaydı yeni nesilde şov yaparlardı.

• Sokak futbolunda online olacakmı acaba.. Sadece offline ise Fail olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Öyle hocam belli bir kemik kitle ve ps cafeler dışında ilgi yok artık ama umarım toplayıp eski popüler günlerine döner.
    Hatta çoğu cafede yari yariya fifa kulturu gelisti .

• Güzel gelişme Fifa Street modu. Ronaldinho ile ne show yapardım.
  • Fifa 19 rakipsiz ondan sebep makyajlama var pes denilen beceriksiz oyun biraz daha iyi olsaydı Fifa şimdiye çok yol almıştı! Arkadan dürfen yok ondan sebep kendini yeniliyor ama yine de futbol hastalarının son durağı hatta tek durağı Fifa 1 aydır pes oynuyorum Fifanın nasıl tek olduğunu bu sayede daha iyi anladım.

• Tek istediğim şey şu oyuna eski fifalar da olduğu gibi lobby sistemini geri getirsinler.

Hangi fifa da kaldırdılar hatırlamıyorum ama eskiden ne güzel lobbye girer anlık oradaki oyuncularla 2v2 3v3 falan güzel maçlar yapardık.
  • PSN'e 429 liradan standart sürüm önsipariş ile girmiş 19'daki gibi sürpriz indirim yaparlar mı acaba?
  • Balkanlara server gelmezse kimse bana bu oyunu aldıramaz.Tek oynadığım mod fut, delaylı oynayıp kanser olacağıma hiç oynamam daha iyi.
  • MrVader kullanıcısına yanıt
    Aynen karşim, eleştirilecek bir yanı yok. EA elinden geleni yapıyor biz oyuncular için. FIFA Pointslerimizi alacağız FUT'a akacağız. Yihuuu FIFAAAAAA FUTTTT hüloğğğ.

• Ooo FIFA 19 ek paketi duyurulmuş Geçen sene olduğu gibi bir gecelik bug bir indirim olursa alırız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Express Yourself

Pes'e Liverpool devri de bitti Liverpool Fifa 20 demosunda yer alıyor.
    Bence İngiltere liginden lisanslı takım alıyorsa pes EA izin veriyordur

Hadi alın alın bir iki takım diye izin veriyordur
  • Sokak futbolu olmasa bu sene almayabilirdim. Şimdi yine mecbur alacaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: phoenix_88

PSN'e 429 liradan standart sürüm önsipariş ile girmiş 19'daki gibi sürpriz indirim yaparlar mı acaba?
    Hiç acele etme derim önsipariş verme gibi bir düşüncen varsa.

• FUT 20 devam

Keşke FUT'u ayrı bir oyun ya da FUT'sus FIFA da çıkarsalar ve eski oyun mod'larını da koysalar.

Hazır almışsın mis gibi Şampiyonlar Ligi lisansını, klasik Şampiyonlar Ligi maçlarını koysana mesela, hem de on-line mod'da da oynama imkanı ver, deli gibi oynasın millet. Bu sadece aklıma gelen bir oyun modu.

Ama yukarıda bir arkadaşın da dediği gibi, FUT adındaki altın yumurtlayan tavuk hayatta iken, hiç öyle atraksyionlar beklemeyelim EA'den, Varsa yoksa FUT tayfa ve onların cebinden daha fazla para hortumlamayı seçmiş durumda EA
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.