Şimdi Ara

FIFA 20 [PS4 ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.899
Cevap
62
Favori
495.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ucuzcufiko

Journey bitti ne guzel artik offline modlari geliştirirler derken birde sokak futbolu ortaya çikti puf :(
    Offline modları 19'da geliştirdiler diye biliyorum... Farklı offline oyun modları ile çıktı geçtiğimiz sene. Haberin yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur89tr

Offline modları 19'da geliştirdiler diye biliyorum... Farklı offline oyun modları ile çıktı geçtiğimiz sene. Haberin yok mu?

Alıntıları Göster
    Yok ben gerçekçilik açisindan kariyer moddan bahsediyorum aslen survival mod falan çok çocukca hiç ilgimi çekmiyo.Kariyer mod için konuşursam alin size şampiyonlar ligi demişler başkada bir şey yoktu europa league nin maç müziği bile yoktu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Yok ben gerçekçilik açisindan kariyer moddan bahsediyorum aslen survival mod falan çok çocukca hiç ilgimi çekmiyo.Kariyer mod için konuşursam alin size şampiyonlar ligi demişler başkada bir şey yoktu europa league nin maç müziği bile yoktu

Alıntıları Göster
    Kariyer modu da gelişecektir diye tahmin ediyorum. Ama bu sene olmazsa seneye zaten PS5 çıkacak. Oyun komple elden geçecek. PS5 için de birkaç senedir geliştirdiklerini biliyoruz.
  • quote:

Kariyer modu da gelişecektir diye tahmin ediyorum. Ama bu sene olmazsa seneye zaten PS5 çıkacak. Oyun komple elden geçecek. PS5 için de birkaç senedir geliştirdiklerini biliyoruz.

Alıntıları Göster
    İgnite Engine 3 sene surmustu Frostbiteda öylemi olur yoksa yeni nesil konsollarami saklarlar

• quote:

İgnite Engine 3 sene surmustu Frostbiteda öylemi olur yoksa yeni nesil konsollarami saklarlar

Alıntıları Göster
    Bu saatten sonra anca versiyon değişir. 3'ten 4'e atlar. Şu an Frostbite'ın da yeni nesil için geliştirildiğini biliyoruz. Seneye Frostbite 4 ile gelebilir yani.
  • quote:

Bu saatten sonra anca versiyon değişir. 3'ten 4'e atlar. Şu an Frostbite'ın da yeni nesil için geliştirildiğini biliyoruz. Seneye Frostbite 4 ile gelebilir yani.

Alıntıları Göster
    Senin beklentin nedir.Ben en cok kariyer modda vakit geçiren biriyim.Ultimate teamdede her sene 400 500 k lik takim kurarim ama kanser ediyo beni online 3 senedir onlinedan en com keyif aldiğim 14 dü

• Ucuzcufiko U kullanıcısına yanıt
    Şu anki oynanış daha da geliştirilecek. Saha notları linki vermiştim konuda var. O tarz değişiklikler oyunu düzeltmeye yönelik beklentilerim. Bunun dışında olabildiğince minimum bug'ı olan bir oyun. Hiç olmaması imkansız. Olur yine ama güncellemelerle düzeltilebilecek tarzda olsun. Adamların eli kolu birbirinin içinden geçmesin. Oyun modları zaten zevkli. Benim en büyük beklentim ise Head to Head maçlarının (rastgele oyuncu ile maç) geri gelmesi. Eski FIFA'larda vardı ama FUT meşhur olduktan sonra kaldırdılar. Yeri geliyordu 5 yiyorduk yeri geliyordu 10 atıyorduk. Hep seviye seninle aynı olunca sıkıyor ve yoruyor sezon maçlarında.
  • quote:

Şu anki oynanış daha da geliştirilecek. Saha notları linki vermiştim konuda var. O tarz değişiklikler oyunu düzeltmeye yönelik beklentilerim. Bunun dışında olabildiğince minimum bug'ı olan bir oyun. Hiç olmaması imkansız. Olur yine ama güncellemelerle düzeltilebilecek tarzda olsun. Adamların eli kolu birbirinin içinden geçmesin. Oyun modları zaten zevkli. Benim en büyük beklentim ise Head to Head maçlarının (rastgele oyuncu ile maç) geri gelmesi. Eski FIFA'larda vardı ama FUT meşhur olduktan sonra kaldırdılar. Yeri geliyordu 5 yiyorduk yeri geliyordu 10 atıyorduk. Hep seviye seninle aynı olunca sıkıyor ve yoruyor sezon maçlarında.
    Lobilere giriyoduk o muydu head to head oyuncular maç kuruyodu istediğini seçip girebiliyodun

• quote:

Lobilere giriyoduk o muydu head to head oyuncular maç kuruyodu istediğini seçip girebiliyodun

Alıntıları Göster
    Ben lobiye girmeden direkt giriyordum. Ama lobiler vardı doğru.
  • Sampiyonlar ligi ONLINE olsun tek istedigim bu
  • Şu kariyere artık düzgün bir el atmalılar. Varolanı bozmadan stadyum güncellemesi yapılabilmeli, formaları ve forma önündeki reklamları da alacağımız sponsorlarla duzenleyebilmeliyiz. Kaç senedir anca forma üzerindeki lig logolarının bir üst lige çıktığınızda güncellenmesini sağladılar. Bu dediklerim kim bilir fifa kaçta olur artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beler video geldi konunun ilk mesajında bulabilirsiniz sevgiler.
  • Haydi iyi Voltalar hepimize

• quote:

Beler video geldi konunun ilk mesajında bulabilirsiniz sevgiler.
    9 da ne gösterecekler

• quote:

9 da ne gösterecekler

Alıntıları Göster
    9'da daha çok oyun içi görüntüler ve EA Play sunumu olacak.
  • Her sene aynı 2015 beri aman aman bi güncelleme yok.Adminlsr bence bu konuyu kapatsın 2015 konusunun başlıgını 2020 diye edit çeksinler

• Adamlar daha ne yapabilir ki futbolu baştan mı yazacaklar

Bence her sene yenilik getirmeye çalışıyorlar ve üstelik rakipleri olmamasına rağmen yapıyorlar bunu.. Oynanışı da modları da hep ileriye doğru gidiyor..

• Bence kayda değer yeni değişiklik olması için yeni nesil konsolların çıkması lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: Y@KI$IKLII

Bu konu neden bu kadar sessiz. Kimse beklemiyor mu?
    Oyunu değil de artık eski forum havası kalmadığı için millet yorum vs. yapmıyor bakıp geçiyor veya bakmıyor
  • stree oyunu gelmedi ama mod olarak gelmesi harika oldu.çok sevindim
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.