Şimdi Ara

FIFA 20 [PS4 ANA KONU] (199. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.899
Cevap
62
Favori
495.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 197198199200201
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk defa kutudan kuruyorum ama saatlerdir güncelleme %99da napmalı
    FIFA 20 [PS4 ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese iyi forumlar.Son güncellemeden sonra online servislere bağlanamıyorum.Sunuculara bağlanmak istediğimde:Bir EA hesabı oluşturamazsan fifa'20 deki online özellikleri kullanamazsın.Tekrar denemek için oyunun herhangi bir online alanına git diye uyarı veriyor tamama basıyorum daha sonra kimlik doğrulama için bir mail gösteriyor ekranda fakat mailin benim hesabımla alakası yok. rt*****@alike.emlhub.com diye bir mail çıkıyor.Sorun tam olarak neden kaynaklanıyor yardımcı olabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: spongebob35

Oyun aşırı hızlı olmuş güncellemeden sonra. Herkes Messi gibi ve top fiziğini çok bozmuslar top balon gibi uçuyor. Bunun ayrı bir ayari var mı ?
    Aynı dertten muzdariptim. Matt10 un slider ayarlarını denedim biraz daha düzeldi. Size de tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Freekmichael

Aynı dertten muzdariptim. Matt10 un slider ayarlarını denedim biraz daha düzeldi. Size de tavsiye ederim.

Alıntıları Göster
    Nasıl yapacağız dostum o ayari

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spongebob35

Nasıl yapacağız dostum o ayari

Alıntıları Göster
    https://forums.operationsports.com/forums/ea-sports-fifa-sliders/958687-fifa-20-os-community-sliders.html
    Oyundaki slider ayarlarını linkteki sayılara çekeceksiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Freekmichael

https://forums.operationsports.com/forums/ea-sports-fifa-sliders/958687-fifa-20-os-community-sliders.html
    Oyundaki slider ayarlarını linkteki sayılara çekeceksiniz.

Alıntıları Göster
    Adam onlin oynuyor büyük ihtimalle hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Selam arkadaşlar, ps4 ün ocak indirimlerinden Fifa 20 aldım da birşey dikkatimi çekti aktif oyuncunun adı kafasının üst kısmında yazmıyor. Fifa 20 de mi böyle açmanın yolu mu farklı ? Şimdiden tşk ederim.
  • Pro clubta attığım en güzel 10 gol iyi seyirler..

• Amazon.de'den alınan "PlayStation 4 Pro 1TB Fifa 2020 Bundle"" içinde gelen Fifa2020'nin Türkçe desteği var mı ya da hangi diller var bilen var mıdır acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaTRiX -- 24 Aralık 2019; 17:9:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lastwarriors

Penaltı bir nebzede, frikikler tam rezalet, frikikten çok her top bombeli top fiziği rezalet. Futbolcudan çok basketbolcunun faul atışı gibi..

Alıntıları Göster
    valla hocam sırf şu rezalet sistem yüzünden oyunu oynayasım gelmiyor. Bu nasıl bir mantıktır ? Hayır hadi bir tatmin edici tarafı olur ne bileyim keyif alırsın birşeyin zorluğuna aldırmazsın öğrenir çabalarsın da bunda oda yok. rezalet tek kelimeyle... youtube da anlatanlar olmuş yahu ne bu arkadaş dedim alt tarafı frikik penaltı atıcaz dedim kalsın dedim valla :) şuna verdiklerini enerjinin onda birini keşke oyunun yıllardır yerinde sayan özelliklerine verselerdi...

• Merhaba arkadaşlar. FİFA 19 oynuyorum bvw internet üzerinden devissin mu neydi sırf o sezonu oynarım . Şu anda FİFA 20 de baya indirim var
    Demek istediğim şu sizce fifa 20 almak mantikkimi. . FİFA 19 u olan 30 ye gectimi memnun musunuz.

• fut için gerçekten işe yarar bir rehber var mı beyler bildiğiniz? fifa 20yi yeni aldım ama ilk kadro o kadar kötü ki verilen görevlerdeki maçları yaparken sürekli fark yiyorum 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyundaki hatayi bulmuslar devamli bugun mactan kacanlae yuzunden takili kaliyor makine

• Kariyerde transfer olayı bu sene iyice içine edilmiş. İlk transfer dönemi açılınca gene saçmalığın daniskası transferler oluyor peş peşe. Birde her fifada MLS ile başlarım kariyere ve ilk transfer dönemini kapalıya seçerim bu yılda aynı şeyi yapmama rağmen oyunda sezon başlar başlamaz ligde ne kadar iyi, yıldız, potansiyelli oyuncu varsa başka takıma transfer oldu. yani ligin hiçbir keyfi kalmadı o derece bende başlamadan kapattım kariyeri. Yani gene aynı tas aynı hamam herşey...
  • Sevgili dostlar.

Karttan Sonaldo çıkardım (Son) kadroma nasıl kimyalıyabilirim bilgisi olan lütfen yardımcı olsun bana bu konuda.

Ayrıca Ben Yedder'i de kadroma kimyalamak istersem ne yapmam gerekir ?

Son olarak Son'u satıp Baby Hagi alabilirim sizce baby Hagi iyi bir kart mı ?

FIFA 20 [PS4 ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: berbatine

Sevgili dostlar.

Karttan Sonaldo çıkardım (Son) kadroma nasıl kimyalıyabilirim bilgisi olan lütfen yardımcı olsun bana bu konuda.

Ayrıca Ben Yedder'i de kadroma kimyalamak istersem ne yapmam gerekir ?

Son olarak Son'u satıp Baby Hagi alabilirim sizce baby Hagi iyi bir kart mı ?

FUT konusuna yazın hocam

• Hakkaten üzücü ha fifa 15 i çok oynadığımdan biliyorum zamanında bazı oyuncular büyük hayal kırıklığı oldu birde.PSVde bir eleman vardı oda kayboldu.Tam kariyerde beastti.

FIFA 20 [PS4 ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 27 Aralık 2019; 0:58:23 >
  • turkopol kullanıcısına yanıt
    Fifa 19 da da var o sorun hocam.

• Efsunger hissi kullanıcısına yanıt
    Bence genel bir hata var serverlarda. Fifa 19 u çıktığı günden bu yana oynarım, çeşitli hile denemelerini görmüştüm ama bu tarz pc yi kitleyen bir hata görmemiştim. Bugün ilk kez başıma geldi. Önde olduğum maçı kaybettim. İnşallah hile değildir de Ea nın düzeltebilecreği bir problemdir. Büyük sıkıntı.

• 
Sayfa: önceki 197198199200201
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.