Şimdi Ara

FIFA 20 [PS4 ANA KONU] (196. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.899
Cevap
62
Favori
495.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 49 inç bir Philips 4k televizyonum vardı Mayıs gibi sanırım birden bozuldu bugün yaptırırım,yarın derken aylardır bozuk duruyor yedek de duran 82 inç TV yi kullanıyordum..Oyunu da çıktığı günden beri o TV ile oynadım derken geçen hafta o cihazda bozuldu..
    Tamda cuma indirimleri haftası derken sinirlenip gidip yeni bir TV aldım 49 inç yine
    Az önce yeni TV ile ilk kez oynadım.Oyun bambaşka geldi gözüme yemin ederim,küçücük TV ile aylardır resmen işkence çekmişim,sahadaki adamları dahi göremiyordum.Oyundan yeniden keyif almaya başladım 😊

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fensinn kullanıcısına yanıt
    Güncellemeleri yaptınız mı hocam kadrolar için?

• quote:

Orijinalden alıntı: mert_özcan

Güncellemeleri yaptınız mı hocam kadrolar için?
    Otomatik kendi yapmıyor mu hocam güncellemeleri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyw hocam biliyorum christmas indirimleri olur daha güzel olur tabiki ancak 15-20 gün uzun geldi hafta sonu atayim istemiştim :(
  • fensinn kullanıcısına yanıt
    Normalde kendi yapıyor ama oyun içinde de ( şu an tam yerini bilmiyorum) ayrıca kadro güncellemesi diye bir kısım var.
    İsterseniz oradan da bir deneyin

• quote:

Normalde kendi yapıyor ama oyun içinde de ( şu an tam yerini bilmiyorum) ayrıca kadro güncellemesi diye bir kısım var.
    İsterseniz oradan da bir deneyin
    Ok teşekkürler

• 2 tv birden nasil bozulur anlamadim . Dualshock saglam mi ? Hani ekrana flan mi firlattin
    1 tane tmm da 2 si birden garip geldi

• Belki sorulmustur ama search le flan ugrasmayim.futbolcuya kendi yuzumuzu birebir aktarabiliyormuyuz merak ettigim oyundur kendileri

• Dyabala84 kullanıcısına yanıt
    Kime sorsam inanmıyor vallahi 6 ay arayla 2 TV birden bozulmasına..
    Büyük olanın durup dururken LED Barları yandı gitti değişmesi lazım dedi servis,küçük olanın da bir anda elektriği gitti bir daha açılmadı..

• quote:

Kime sorsam inanmıyor vallahi 6 ay arayla 2 TV birden bozulmasına..
    Büyük olanın durup dururken LED Barları yandı gitti değişmesi lazım dedi servis,küçük olanın da bir anda elektriği gitti bir daha açılmadı..
    Anladim.Pahaliya mal olmus sana ama saglik olsun.

• spidey1907 kullanıcısına yanıt
    Yuzler icin maalesef guncelleme sonrasi kadrolarin guncellenmesine gerek var yoksa cıkmıyor. Ea bizzat her guncellemede soyluyor maalesef

• Çok zor. Çok. En son Fifa 18 oynamıştım. 19 oynadan 20'ye evrildim. EE doğal olarak FUT sezonuna başladım. Takımım o kadar amatör ki. Üstesinden gelemiyorum fakat takım kadar benimde playerlık yerlerde.

Millet öyle top saklıyor ki, tarifi yok.
    Defansta adamın atacağı yeri tahmin ediyorum fakat benim adam keni başını alıp oto koşmaya devam falan ediyor.

önerilerisi olan var mı? Taktik, bilgi veya oyunu oynama ile stratejik bilgiler.

Sürekli elim koşu tuşunda değil :D
  • İyi günler. Kariyer oynamaya başladım efsanevi zorlukta ama kesinlikle defans yapamıyorum. Topu çalamıyorum. Defans yapmanın bir püf noktası falan var mı acaba kötü oynadığımı düşünmüyorum ama çok kolay gol yiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orachi

İyi günler. Kariyer oynamaya başladım efsanevi zorlukta ama kesinlikle defans yapamıyorum. Topu çalamıyorum. Defans yapmanın bir püf noktası falan var mı acaba kötü oynadığımı düşünmüyorum ama çok kolay gol yiyorum.
    L2 ye basili tutmak hocam

• Ucuzcufiko U kullanıcısına yanıt
    L2' ye basınca da adama yetişemiyorum bu sefer :D Koşu tuşuyla aynı anda mı basmak lazım acaba?
  • quote:

L2' ye basınca da adama yetişemiyorum bu sefer :D Koşu tuşuyla aynı anda mı basmak lazım acaba?
    Hocam adamı karşiniza aldiktan sonra basın gerçek futboldaki gibi

• quote:

İyi günler. Kariyer oynamaya başladım efsanevi zorlukta ama kesinlikle defans yapamıyorum. Topu çalamıyorum. Defans yapmanın bir püf noktası falan var mı acaba kötü oynadığımı düşünmüyorum ama çok kolay gol yiyorum.
    defans anlayışını Eski savunma yap seçenek var oyun ayarlarında rahat oynarsın oyunuda seçkine al sonra.
  • Bu esl turnuvası nedir? Etkinlikler bölümündeki. Stage 3 te 1000 dolar ödül var yazıyor.

• Arkadaşlar bir sorum olacaktı, yılların pescisi bu sene fifaya geçmeye karar verdim genellikle sezon maçları yaptım her sezon şampiyon olarak şu an 4. Klasmana yükseldim, ilk sorum aynı klasmanda ki oyuncularla mı oynuyorum sürekli seviye tespiti açısından 2. Sorum koşan oyuncuya yetişmek için hangi tuşu kullanacağız çok kötü savunma yapmıyorum ama ben koşarken bazı oyuncular arkadan anında bozup topu alabiliyor ama ben aynı şeyi yapamıyorum teşekkürler şimdiden...

• 
Sayfa: önceki 194195196197198
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.