Şimdi Ara

FIFA 20 [PS4 ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.899
Cevap
62
Favori
495.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eğer simülasyon yaparlarsa pro oyuncuların çoğu ağlayacak çünkü 1 ay sadece nereden gol olur nereden olmaz çalışıyorlar. İyi oynuyorlar ama bundan ziyade oyunu da çözüyorlar. Ha o zaman sen de yap diyebilirsiniz tabii ki ama ben 2-3 senedir yazıyorum bu oyunu tamamen manuel oynayalım kim iyi kim kötü ortaya çıksın.

Otomatik olunca oyun çok müdahale ediyor. Her şey bizim kontrolümüzde olsun ki biz de ne olduğumuzu görelim. Sadece WL'de değil her modda script olayı var.

Ben her sene oyunun ilk ayını müthiş şekilde beğeniyorum tam istedğim gibi oluyor ama her seferinde pro oyuncuların çoğu yapamıyoruz diye reddit falan orada burada konu açıp duruyor 2 güncelleme sonra oyun yine dönüyor iğrenç bir hale.

Özet: Oyunun ilk 1-2 ayı gerçekten en güzel anları diyebilirim ne ağır ne hızlı tam tadında ama birilerine sıkıcı geliyor hemen konu açıyorlar. Redditte ne olaylar dönüyor proların kararlaştırdığı resmen lobi yapıyor adamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 9 Haziran 2019; 20:8:46 >

• Fifa 20’nin demo takımları sızdırıldı.

FIFA 20 [PS4 ANA KONU]

Fifa 20’de kulüp sahibi modunun gelecegi söyleniyor.

FIFA 20 [PS4 ANA KONU]

EA SPORTS, FIFA20 ile ilgili bilgilerin paylaşılacağı tarihleri açıkladı.

Oynanış - Temmuz ortası
    Kariyer modu - Temmuz sonu
    Pro clubs - Temmuz sonu
    Ultimate Team - Ağustos başı
    VOLTA - Ağustos başı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cAnber -- 9 Haziran 2019; 20:40:27 >

• EA SPORTS, FIFA20 ile ilgili bilgilerin paylaşılacağı tarihleri açıkladı.

Oynanış - Temmuz ortası
    Kariyer modu - Temmuz sonu
    Pro clubs - Temmuz sonu
    Ultimate Team - Ağustos başı
    VOLTA - Ağustos başı

Fifa 20’de kulüp sahibi modunun gelecegi söyleniyor.

FIFA 20 [PS4 ANA KONU]

[simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/943279/da9673a9-d7cb-46e7-affa-6c77994efe5d.jpeg [/simage]

• cAnber kullanıcısına yanıt
    En önem vermediklerini başında açıklıyorlar maalesef.

Şu Allahın belası oyuna fifa'daki 360 derece kontrolü vereceksin millet fifa'nın f'sini ağzına almaz ama konamide de bunu yapacak çap yok sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Helal82 -- 9 Haziran 2019; 21:15:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Eğer simülasyon yaparlarsa pro oyuncuların çoğu ağlayacak çünkü 1 ay sadece nereden gol olur nereden olmaz çalışıyorlar. İyi oynuyorlar ama bundan ziyade oyunu da çözüyorlar. Ha o zaman sen de yap diyebilirsiniz tabii ki ama ben 2-3 senedir yazıyorum bu oyunu tamamen manuel oynayalım kim iyi kim kötü ortaya çıksın.

Otomatik olunca oyun çok müdahale ediyor. Her şey bizim kontrolümüzde olsun ki biz de ne olduğumuzu görelim. Sadece WL'de değil her modda script olayı var.

Ben her sene oyunun ilk ayını müthiş şekilde beğeniyorum tam istedğim gibi oluyor ama her seferinde pro oyuncuların çoğu yapamıyoruz diye reddit falan orada burada konu açıp duruyor 2 güncelleme sonra oyun yine dönüyor iğrenç bir hale.

Özet: Oyunun ilk 1-2 ayı gerçekten en güzel anları diyebilirim ne ağır ne hızlı tam tadında ama birilerine sıkıcı geliyor hemen konu açıyorlar. Redditte ne olaylar dönüyor proların kararlaştırdığı resmen lobi yapıyor adamlar.
    futbol oyunu ama bu. Top sürerken rakip oyuncunun armut gibi bakması bizim yeteneğimizi göstermez oraların otomatik olmasını doğru buluyorum aynı şekilde pas arası falan da yapıyor bazen otomatik defans buralarda aynı şekilde otomatik defans oyunda mantıklı buluyorum ve aynı şekilde otomatik şutları kesmesi de doğru buluyorum çünkü buraları yukardan çekilen kameradan yapmamız mümkün değil oyunda her zaman defans oyuncularını kontrol etmek o kadar kolay değil bazı yerlerde otomatik defans oyunun seyiriğini güzelleştiriyor öteki türlü diğer serileri oynadın mı bilmem ama bek oyuncularıyla dümdüz sürerek gol atma bugları vardı şimdi bu benim yeteneğimi göstermez kusura bakma oyun daha gerçekli oluyor böyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vict0ry -- 9 Haziran 2019; 21:49:8 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

futbol oyunu ama bu. Top sürerken rakip oyuncunun armut gibi bakması bizim yeteneğimizi göstermez oraların otomatik olmasını doğru buluyorum aynı şekilde pas arası falan da yapıyor bazen otomatik defans buralarda aynı şekilde otomatik defans oyunda mantıklı buluyorum ve aynı şekilde otomatik şutları kesmesi de doğru buluyorum çünkü buraları yukardan çekilen kameradan yapmamız mümkün değil oyunda her zaman defans oyuncularını kontrol etmek o kadar kolay değil bazı yerlerde otomatik defans oyunun seyiriğini güzelleştiriyor öteki türlü diğer serileri oynadın mı bilmem ama bek oyuncularıyla dümdüz sürerek gol atma bugları vardı şimdi bu benim yeteneğimi göstermez kusura bakma oyun daha gerçekli oluyor böyle.

Alıntıları Göster
    Defans olayına lafım yok pas, orta, şut tarzı şeyleri bize bırakmalı oyun. Tabii ki 11 kişiyi kontrol edemeyiz aynı anda ama bu sene stoperler, kaleciden daha fazla top çıkarıyordu.

Defans otomatik de olsa manuel de olsa defansı iyi olan adam her türlü geçit vermiyor Pro club'da Any oynayanlar da bilir FUT'ta çok maç yapmış olan adam kendini belli ediyor.

• Trailerdaki şarkiyi buldum dilime dolandiydi

https://youtu.be/3QDV4CLqL4E

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur89tr

Bu mesaj silindi.
    Aynen Trailer çok çatapatlı göz alıyo

Orijinali buymuşda bire bir aynı değil
    https://youtu.be/_Y7D8eUrjMc

• quote:

Orijinalden alıntı: Helal82

En önem vermediklerini başında açıklıyorlar maalesef.

Şu Allahın belası oyuna fifa'daki 360 derece kontrolü vereceksin millet fifa'nın f'sini ağzına almaz ama konamide de bunu yapacak çap yok sanırım.
    Pesin spikeri bile kanser ya Nefret ediyorum şu gollerde falan çok yapmacık geliyo

• Takım sahibi modunun üzerine düşerlerse efsane bir şeye tanıklık edebiliriz.Hadi EA şaşırt bizi!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WALDER FREY

Takım sahibi modunun üzerine düşerlerse efsane bir şeye tanıklık edebiliriz.Hadi EA şaşırt bizi!
    Maça girilemeyen bir mod ise uzun ömürlü olmaz zaten bu işi FM çok iyi yapiyo

• nba 2kdaki mypark modunun aynısı olacak bence volta
    çok da zevkli olur.

• Ucuzcufiko U kullanıcısına yanıt
    FIFA nin kariyerini seven azınlık bir kitle var ve ben bunun nedenini ps xboxda FM olmamasına bağlıyorum.Her detayıyla uğraşabildiğimiz bir mod hazine olur.İçi dolu olsun yeter.

• quote:

Orijinalden alıntı: WALDER FREY

FIFA nin kariyerini seven azınlık bir kitle var ve ben bunun nedenini ps xboxda FM olmamasına bağlıyorum.Her detayıyla uğraşabildiğimiz bir mod hazine olur.İçi dolu olsun yeter.
    Merak etme ben o kitledenim .Bu yilki trailerin yorumlarini okursan fix career yazaari gorursun 1000 beğeni falan aliyo bu yorumlar Azinlik değiliz yani her sene 1200 saat oynuyorsam 700 800 kariyerde geçiyo ama PC oyuncusuyum konscularin penceresinden bakmadim hakli olabilirsin

• Ucuzcufiko U kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam, benim için durum farklı.Pc olmadığı için ps4 oyunlarıyla sınırlı kalıyorum.Fm oynayabilsem zaten şu fifanın yüzüne bakmam Bir noktadan sonra inanılmaz sıkıyor.Keşke gereken özen gösterilse

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    dediğine aynen katılıyorum oyunun ilk ayları çok güzel oluyor.o gerçekçi tadı biraz da olsa orada yakalayabiliyorum.en azından her oynadığım maç farklı şeyler görmek bile benim için pozitif bir olgu oluyor.zevk alıyorum oynadığım oyundan.

ancak tam dediğin gibi öyle olunca da herkes ağlamaya başlıyor forumlarda.belki yapımcılar da yeni şeyler yapmak istiyorlar ama kitleyi kaçırmamak için oyunu o arcade base haline çevirmek zorunda kalıyorlar.sonra da oyuncu kitlesi her sene aynı oyun diye sızlanıyor.aslında aynı oyuna çevirttiren belki de bu bunlar.

ama işte kitle bunu istiyor diye her şeye boyun eğersen kaliteli bir iş çıkarma imkanın sıfır.ben de diyorum ki oynayan yine arcade olarak oynasın güncel modlarla.ama bir tane mod yap realistic seasons diye.full manual kontroller, abuse edilmeyen taktikler, langırt gibi olmayan bir oyun hızı,scriptsiz bir oyun.devreler de 15-20 dk olsun sadece ciddi oyuncular gelsin.ben eminim bu modu oynayacak ve bu moda kayacak çok oyuncu olacaktır.çoğu insan belki ilk başta öf pöf edecek devam etmeyecek ama bir süre sonra net bir kitlesi olacaktır bu modun.

bunun örneği yarış simlerinde iracing var.adamlar her ay 15 dolar üyelik ücreti alıyorlar,gerçek adınla kayıt olup lisanslı olarak yarışıyorsun.içindeki arabaları ve pistleri bile parayla satıyorlar ama vaat ettikleri tek şey gerçekçi sürüş dinamiği ve kaliteli bir oyuncu/yarışçı kitlesi.adamların temel mottosu bu; yarıştığın rakibe saygı duy ve düzgün yarış.mesela diğer yarış oyunlarında daha start düzlüğünde zevk olsun diye birine kasti olarak çarpan tipler bu oyunda yok.neden çünkü oyun o saygın ve olgun kitleyi yaratmayı başarmış.zaten öyle bir saçmalık yapsan afaroz ediliyorsun.max verstappen,rubens barichello ve lando norris gibi f1 pilotları bile boş zamanlarında bu oyunda yarışlara katılıyorlar.

dediğim gibi sen kitleye bu hizmeti sunmazsan kitle de zaten eldekiyle yetinir.ellerinde bu imkan var yapmaları 10 satır koda bakar.

bu oto defans olayı illa ki olmak zorunda eldeki kontrollerle 11 oyuncu yönetmek tabi imkansız.ancak oyun özellikle son senelerde kendi kendine savunma yapar hale geldi.çoğu oyuncu artık yolu bulmuş en ilerdeki adamı seçtirip tüm savunmayı oyuna yaptırıyor.bunun da düzeltilmesi lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: wasaby

dediğine aynen katılıyorum oyunun ilk ayları çok güzel oluyor.o gerçekçi tadı biraz da olsa orada yakalayabiliyorum.en azından her oynadığım maç farklı şeyler görmek bile benim için pozitif bir olgu oluyor.zevk alıyorum oynadığım oyundan.

ancak tam dediğin gibi öyle olunca da herkes ağlamaya başlıyor forumlarda.belki yapımcılar da yeni şeyler yapmak istiyorlar ama kitleyi kaçırmamak için oyunu o arcade base haline çevirmek zorunda kalıyorlar.sonra da oyuncu kitlesi her sene aynı oyun diye sızlanıyor.aslında aynı oyuna çevirttiren belki de bu bunlar.

ama işte kitle bunu istiyor diye her şeye boyun eğersen kaliteli bir iş çıkarma imkanın sıfır.ben de diyorum ki oynayan yine arcade olarak oynasın güncel modlarla.ama bir tane mod yap realistic seasons diye.full manual kontroller, abuse edilmeyen taktikler, langırt gibi olmayan bir oyun hızı,scriptsiz bir oyun.devreler de 15-20 dk olsun sadece ciddi oyuncular gelsin.ben eminim bu modu oynayacak ve bu moda kayacak çok oyuncu olacaktır.çoğu insan belki ilk başta öf pöf edecek devam etmeyecek ama bir süre sonra net bir kitlesi olacaktır bu modun.

bunun örneği yarış simlerinde iracing var.adamlar her ay 15 dolar üyelik ücreti alıyorlar,gerçek adınla kayıt olup lisanslı olarak yarışıyorsun.içindeki arabaları ve pistleri bile parayla satıyorlar ama vaat ettikleri tek şey gerçekçi sürüş dinamiği ve kaliteli bir oyuncu/yarışçı kitlesi.adamların temel mottosu bu; yarıştığın rakibe saygı duy ve düzgün yarış.mesela diğer yarış oyunlarında daha start düzlüğünde zevk olsun diye birine kasti olarak çarpan tipler bu oyunda yok.neden çünkü oyun o saygın ve olgun kitleyi yaratmayı başarmış.zaten öyle bir saçmalık yapsan afaroz ediliyorsun.max verstappen,rubens barichello ve lando norris gibi f1 pilotları bile boş zamanlarında bu oyunda yarışlara katılıyorlar.

dediğim gibi sen kitleye bu hizmeti sunmazsan kitle de zaten eldekiyle yetinir.ellerinde bu imkan var yapmaları 10 satır koda bakar.

bu oto defans olayı illa ki olmak zorunda eldeki kontrollerle 11 oyuncu yönetmek tabi imkansız.ancak oyun özellikle son senelerde kendi kendine savunma yapar hale geldi.çoğu oyuncu artık yolu bulmuş en ilerdeki adamı seçtirip tüm savunmayı oyuna yaptırıyor.bunun da düzeltilmesi lazım.
    Ben de sizin dediklerinizin harfi harfine katiliyorum. Ozellikle bu sene orta sahadan adam al R1 e basili tut ile gecti. Kante veya Vieira de varsa defans yapmanin en kolay oldugu seneydi sanirim Fifa 19. Ancak oyunun basinda boyle degildi cok iyi hatirliyorum reddit falan konulari dolup tasmisti defans cok zor diye. Guncellemelerle yine defans, kaleciden daha cok top cikarir hale geldi.

WL'de cogu ayar neredeyse yari otomatik bile olmuyor bu da demektir ki oyun istedigi gibi paslariniza, sutlariniza ve ortalariniza yon verebilir.

Mesela kalenin buyuk bolumu bos ama stoper 1 metreyi kapatmis ben analogu sola nisanladigim halde adam israrla stoperin tarafina vuruyor. Bunu yapan kesinlikle oyunun skoru dengeleme cabasi yani WL de Elite olan birinin saga vuracagini kimse dusunmez sanirim.

WL de manuel oldugu zaman mesela oduller arttirilabilir. Oyunda degismesi gereken cok sey var aslinda ama cogunluga oynuyorlar hakli olarak. Ergen kitle ne isterse o oluyor artik oyunlarda. EA nin cogu oyunu guc zehirlenmesi yasiyor.

Cok sanslilar ki saglam rakipleri yok ne Cod ne Pes bu duzeni bitiremez artik. Oysaki BF bile bozdu onu indirecek 1 oyun ciksa bakin nasil bizi dinliyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 10 Haziran 2019; 10:16:44 >

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.