Şimdi Ara

FIFA 20 [PC ANA KONU] (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.941
Cevap
11
Favori
104.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kaç gün oldu Patch yok, güzel güzel EA ! Bir daha sen benden .... alırsın 300 ! Yazıklar olsun böyle firmaya, seneden seneye bir kariyer zevkimiz vardı, rezil ettin zevkimizi...
  • kariyer modundaki basın toplantılarını ilk başta güzel bir detay olarak düşünmüştüm ama biraz oyunun içine etmiş sanki ya. bizim takımın morali dinamik iken rakip takımlarda oyuncuların psikolojik durumları stabil olduğu için haksız rekabet oluşuyor. basın toplantılarını hiç atlamadan takımımın moralini maksimum seviyede tuttuğumda oyuncularım bana gerek kalmadan neredeyse kendi kendine gol atar hale geliyolar. seçkin zorluk seviyesinde her maç 4-5 atıyorum (1 devre = 5 dakika). basın toplantılarına katılmasam ve bizim oyuncular da stabil kalsa daha bi keyif alır hale gelicem ama o da olmuyor. bu sefer de pohpohlanmayı unutunca morali düştükçe düşen bir kadro oluyor. bu yüzden oyunun tadı kaçtı biraz benim için.
  • Ya bu oyundaki kamera neden bu kadar yakın ? futta online maçlarda yayıncılara felan bakıyorum tele yayında geçen seneki gibi güzel geniş geniş oynanıyor bendemi bir sorun var acaba tele yayın'da 17-3 kamera ayarları oynuyorum ama yakın gibi geliyor bana bi ayarı felan varmı başka acaba ?
  • Cdkeys.com dan alan arkadaşlar oldumu 38 euro fiyatı şuan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 3-4 ürün aldım, sorun yaşamadım.
  • valla ben de oyunu almakla almamak arasında gidip geliyorum sırf bu yüzden futla falan işim yok sadece düzgün saçmalamayan ve birkaç da yenilikle oturaklı oynanış yetecek kariyer modunda ama bu hatalar yüzünden hiç alasım gelmiyor hoş crack de çıkmadı hala ama patch önce gelir ve hatalar düzeltilerse o şekilde alırım ancak yoksa denuvo aşıldıktan sonra ver elini rusya simaları
  • En uygun fiyat neresi arkadaşlar şuan?
  • Arkadaşlar oyunu aldım oyuna giriyorum ama logitech game padimin tuşları karışık olarak işliyor A'ya basıyorum sürekli yukarı doğru gidiyor.İlerle tuşu sağ yön tuşuyla değişmiş gibi işliyor.Ayarlarına giriyorum hepsi yerli yerinde anlamadım.Sorunu yaşayan varsa yardımcı olabilir mi?
  • BasicReis3 B kullanıcısına yanıt
    Gamapadin arkasında bir tırnak vardır. X input d input yazar. Hangisinde tuşlar karışıyorsa diğerini deneyin düzelir.

• xbox gamepadiyle menüde geziyorum sorun yok. maça başlıyorum çalışmıyor.
    ne sıkıntılı oyunmuş bu.
  • nuwanda87 kullanıcısına yanıt
    Ben sorunsuz oynuyorum hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KingSezenist

Hadi burayı aktif tutalım, PS4 ve diğer konsolcular gelirse kovalayalım :D
    lenovo ideapad 310 fifa 20 yi kasmadan oynatır mı? sistem= 8 gb ram , 920mx ekran kartı , i5 işlemci
  • 7 yıllık asus n56vz laptopum da 70 fps de oynuyorum. Sadece sinematiklerde 25-30 fps arası alıyorum. Onlarda sorun olmuyor zaten direk geçiyorum oraları.

Pc'nin tam özellikleri şöyle;

i7 3630qm işlemci
    16 gb ram
    gt650m 2gb ekran kartı

1080p low detay.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre6753

7 yıllık asus n56vz laptopum da 70 fps de oynuyorum. Sadece sinematiklerde 25-30 fps arası alıyorum. Onlarda sorun olmuyor zaten direk geçiyorum oraları.

Pc'nin tam özellikleri şöyle;

i7 3630qm işlemci
    16 gb ram
    gt650m 2gb ekran kartı

1080p low detay.
    senin sistemin iyi benimki nasıl olur?
  • Arkadaşlar patch geldi sonun da, bir çok soruna el atmışlar sadece kariyer ile ilgili bölümü merak edenler için güncelleme notlarını paylaşıyorum :

Career Mode:

Made the following changes:

Added Goal Difference to the Standings screen.
    Adjusted the default goal updates audio selection in some situations.

Addressed the following issues:

Sometimes opposing AI controlled teams were fielding weaker lineups in inappropriate situations.
    Situation where the UEFA Champions League and UEFA Europa League wouldn't take place during the season.
    This fix will only impact new save files, it will have no impact on existing save files.
    Managers were sometimes getting fired despite having very good records.
    Various fixes to the questions being asked in press conferences.
    The Carabao Cup was incorrectly going to extra time in the Semi-Finals instead of directly to penalty kicks.
    Indicator that shows which team is controlled by the player was missing from some screens.
    Corrected some issues with which teams were qualifying for various stages of the UEFA Champions League and UEFA Europa League.
    Transfers that included both a transfer fee and a player exchange do not reflect the player exchange in the associated Transfer News.
    There was no email notification of receiving Sell-On Clause revenue.
    This was an issue with receiving the email only, the revenue was still being added to your team.
    The Transactions screen was not properly reflecting the amount that was paid out from a Sell-On Fee following the transfer of an applicable player.
    Shortcut to Inbox was not correctly displaying on Press Conference days.
    Recently signed youth players were requesting playtime too often.
    Various issues related to News articles.
    Various text issues impacting Liga 1.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9856402CE -- 15 Ekim 2019; 17:6:30 >

• Hocam net bir sey soylemek dogru olmaz. Demoyu indirip denemenizi tavsiye ederim. Ben oyle yaptim. Demo da kasmadan akici bir sekilde oynayinca aldim oyunu.

• Arkadaşlar Durma play'den aldığım Fifa20'yi satmak istiyorum. İlgilenen arkadaşlar özel mesaj atabilir.
  • 1gb yama geldi. Umarım sorunların çoğu çözülmüştür.
  • En son fifa 2007 oynamıştım. Şuan bu oyun klavyeden mi yoksa kol ilemi daha iyi oynanır

• quote:

Orijinalden alıntı: Creative52

En son fifa 2007 oynamıştım. Şuan bu oyun klavyeden mi yoksa kol ilemi daha iyi oynanır
    Kol ile tabii ki hocam
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.