Şimdi Ara

FIFA 20 [PC ANA KONU] (95. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.941
Cevap
11
Favori
104.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PC için banlı hesap verebilecek var mı ? menajerlik oynamak için.
    korona süreci malum para vermek istemiyorum.
  • Pro club aktif mi ? oyunu şimdi alsam eğlendirir mi o modda? sadece onun için almayı düşünüyorum

• gio88 kullanıcısına yanıt
    200 kişi oynuyor hocam. Yakında kimse kalmaz diye düşünüyorum. Bu yaz en fazla 1300 kişileri görüyordu zaten pcdeki oyuncu sayısı çok az.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni dönem ligler güncellemesi gelmeyecek sanırım hem normalde hem çevrim içi oyuna :(, 21'de olacak resmi olarak.

• pc hesap arıyorum fifa20

• djtunc kullanıcısına yanıt
    6 yıldır güvenle, ban yemeden işlemler. Sistemimiz snipe.

fifacoinscim com

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler selamlar birşey sormak istiyorum fifa 20 orgin sahibiyim 2 tane kol var kollarda titreşim felan herşey çalışıyor sıkıntı yok driver yükledim ama kaliteli kollar değil penaltı ve firiklerde çıkan aim i yuvarlağı çok aşırı hassas bunun sebebi kollardan mı xbox 360 emülatör ile bir ayarı varmıdır yada oyun ayarlarında sizde de aşırı hassas mı bu kısım

• İyi günler... Arkadaşlar fifa 20 oyun içindeki kadro güncellemesi hangi tarihe ait transferleri güncelliyor?

• daltun47 D kullanıcısına yanıt

Aynen benim de ihtiyacım var.Hiçbir sitede kadro güncellemesi mevcut değil.

• Arkadaşlar herkese selamlar. Fifa 2020 orjinal oyun ultrada kasıyor high da oynamak zorunda kalıyorum. Sistemim 8 gb Ram gtx 1050ti i5 7.nesil ultrada akıcı oynamam gerekmiyor mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali.1903 -- 15 Ekim 2020; 15:57:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyuncu bulmakta zorlanmaya baslayan oldu mu arkadaslar ?

Fut oynarken bu kadar zor degildi oyuncu bulmak ama yakın zamanda oyuncu arama ekranında baya bekliyorum..

Game pass ile birleşince oyuncu sayısı çoğalır diye ümit ediyorum zira aynı oyunun 21'ini alıp 300 küsür TL vermek çok saçma geliyor.

Aranizda oynayan varsa originden ekleselim.

• Origin'de oyunum gözükmüyor, sadece ea play'de oynayabilirsiniz diyor, ne oluyor ya, oyun nerede ?

• quote:

Orijinalden alıntı: kolaybirisim

Oyuncu bulmakta zorlanmaya baslayan oldu mu arkadaslar ?

Fut oynarken bu kadar zor degildi oyuncu bulmak ama yakın zamanda oyuncu arama ekranında baya bekliyorum..

Game pass ile birleşince oyuncu sayısı çoğalır diye ümit ediyorum zira aynı oyunun 21'ini alıp 300 küsür TL vermek çok saçma geliyor.

Aranizda oynayan varsa originden ekleselim.

Hocam selamünaleyküm

Ben hala bilgisayarda FIFA 20 online oynuyorum dostluk maçı yapmak isterseniz aşağıda kullanıcı adımı yazdım ekleyin isterseniz denk geldikçe beraber oynarız

origin id

schizophreneTURK

• Schi20phrene kullanıcısına yanıt

Fifa 19 'a varım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: byJuck

Fifa 19 'a varım :)

:) ah be hocam bende eylül ayında indirimden aldım fifa 20 yi bir bu var be - bende de fifa 19 olsaydı oynardık beraber

• Schi20phrene kullanıcısına yanıt
    ARZUMANLAR58 ekle hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: bertan1907

ARZUMANLAR58 ekle hocam

Tamamdır hocam bu gece ekleyeceğim teşekkür ediyorum denk geldikçe görüşmek üzere saygılarımla hayırlı geceler

• arkadaşlar fifa 20 division rivals oynuyorum birkaç aydır. bugün yaş sınırlaması hatası verdi. araştırdım ingilizce chat ekranında iken Origin gamedeki id no ve gizlilik sorusunun cevabını bilmem gerekiyormuş ama hatırlamıyorum. Nasıl çözeriz bu işi bilen var mı?

edit: orign game' i güncelleyip bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra düzeldi. belki sizde de olursa bu şekilde yapın diye yazıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetkep -- 1 Aralık 2020; 13:4:58 >
  • FIFA 20 origin üzerinden ekleyip maç yapmak isteyenler ekleyebilirler. hatta 8 kişi olursak turnuva düzenleyebiliriz. Turnuva konusu açarız.

origin ID: Scar1ove

• 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.