Şimdi Ara

FIFA 20 [PC ANA KONU] (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.941
Cevap
11
Favori
104.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dutch van der Linde

Hocam beklemenizde fayda var. Yeni jenerasyona yani PS5 ve yeni Xbox a odaklanacakları çok bariz. PS4 ve Pc ye bu yıl üvey evlat muamelesi yaparlarsa şaşırmayalım. Fifa 20 nin yeniden ambalajlanmış halini de görebiliriz Pc'de. Geçmişte Konami Pes'te, EA Fifa'da yaptı bu dediğim olayı. İnşallah yeni jenerasyon konsollara ne hazırlıyorlarsa Pc'ye de onu hazırlıyorlardır. Teorimin yanlış çıkmasını çok isterim.

Ama dediğim gibi olursa da bu sene benden zırnık işlemez EA'ya Fifa için. Bekleyip göreceğiz.
    Üstte paylaştığım tahminlerim doğru çıktı maalesef. Pc tarafındaki oyun Ps4 ile aynı olacak ve Frossbite motoru kullanacakmış yine. Yenil nesil grafikler sadece Ps5 ve yeni Xbox'a özel olacakmış bu sene. Yani aynı otun lacivertini verecekler biz pc oyuncularına ve utanmadan Steam'de 400 küsur ön sipariş fiyatı çekmişler.

Güle güle Fifa..

https://m.bolumsonucanavari.com/Haberler-FIFA_21_Duyuruldu_9_Ekimde_Cikacak-102471.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dutch van der Linde -- 19 Haziran 2020; 7:47:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dutch van der Linde

Üstte paylaştığım tahminlerim doğru çıktı maalesef. Pc tarafındaki oyun Ps4 ile aynı olacak ve Frossbite motoru kullanacakmış yine. Yenil nesil grafikler sadece Ps5 ve yeni Xbox'a özel olacakmış bu sene. Yani aynı otun lacivertini verecekler biz pc oyuncularına ve utanmadan Steam'de 400 küsur ön sipariş fiyatı çekmişler.

Güle güle Fifa..

https://m.bolumsonucanavari.com/Haberler-FIFA_21_Duyuruldu_9_Ekimde_Cikacak-102471.htm

Alıntıları Göster
    Pes 21 de update olarak çıkacak deniliyor bu sene ikisinide pas geçmek daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Prometheus- -- 19 Haziran 2020; 12:7:4 >

• quote:

Orijinalden alıntı: -Prometheus-

Pes 21 de update olarak çıkacak deniliyor bu sene ikisinide pas geçmek daha iyi.

Alıntıları Göster
    Kendimize sanal alemde oynayabileceğimiz yeni spor dalları bulmak şart oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunu daha yeni yükledim girdim futa, reytingim 60 falan 6 maç oynadım tamamen 90 gen adamlar verdi karşıma bu nası bir eşleştirme sistemi? hem yeni oyuncuyum hem reytingim düşük karşıma niye böyle adam veriyor ?
  • Merak etme ilk futa başladıysan ea sana yardim ediyor karsi taraf full ikon olsun problem degil. 3-5 mac kazandiriyor sonra surunduruyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • O zaman simdiden 2022 icin para ayirayim. Zaten 2 sene bedava origin basic kapmistim :D basice dusunce oynarım 20 de kariyere devam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam maalesef saçma bir durum ama alıştık. 60 reyting biraz düşük değil mi yalnız? Beni 70'lerde başlatmıştı. Ben de 82 'ye çıkana kadar sadece Squad Battles oynamıştım. Tahminen 1 aya 85 rating bulursunuz. İşin kötü yanı geçtiğimiz 2 ay öyle beleş topçu verdiler ki çok rahat yükselirdiniz :(
  • Ekleme: Oyun en uygun şu an CDKeys üzerinden alınabilir. 11 Sterlin, 80-90 TL civarı ediyor.
    https://www.cdkeys.com/pc/games/fifa-20-pc-origin-cd-key
  • AtomCmyLMz kullanıcısına yanıt
    hocam yanlış seçimler yapmışım düzelttim 75 reyting 92 kimyaya çıkardım ama şimdi ne yapacağım bilmiyorum sbclerin temelinde de saçma şeyler var uğraştırıp gümüş oyuncu falan veriyor squad battles oynasam fut oynamanın anlamı ne online oynamadıktan sonra. iyi ki bu oyunu satın almayıp access'e gelmesini beklemiştim verdiğim paraya 2 gün ağlardım valla. hayatımda gördüğüm en kötü eşleştirme sistemi
  • Hocam oyun çıkalı 9 ay oluyor. Siz o kadar geç kalmışsınız ki, şu an oyunda karşınıza online modda sizden güçsüz rakip gelmesi imkansız Squad Battles'ta biraz oyuna eliniz ısınır, takıma alışırsınız. Oradan gelen ödüller de hiç kötü değil. Ben zamanında Squad Battles oynayarak SĞK 86 ratingli James ve MO 89 ratingli Fred aldım. Şu an takımım 89-90 overall olmasına rağmen bu iki oyuncu da ilk 11'imde duruyor. Şu an çok inanılmaz güzellikte ödül gelmese de zamanla yeni görevler eklenecektir.

Squad Battles hem oyuncu paketi hem para veriyor. Atıyorum 15-20 bin coinse idareten 1-2 oyuncu alırsınız. Kutudan düşenlerle çok kısa sürede toparlarsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AtomCmyLMz -- 19 Haziran 2020; 17:39:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Fifa 21 Steam'e gelmiş. standart sürüm 420 TL
    https://store.steampowered.com/app/1313860/EA_SPORTS_FIFA_21/
    Steam origin mevta mı oldu hayret.Gerçi pcde var onun dışında konsollar kendi düzeninde devam ettiriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 19 Haziran 2020; 21:34:33 >
  • pc sağlam ve coinli hesap arıyorum
  • 200K Coins satın alıcam 2 oyuncu satarak satan varsa yazabilir mi.
  • Pro Club-FVPA Türkiye Ligi'nde mücadele eden takımımız için kaleci arayışımız ve diğer bölgelere rotasyon arayışımız devam etmektedir. İlgilenen arkadaşlar pm üzerinden ulaşabilir.
  • fifa 20 ye tıklıyorum penceresi açılıyor.Siyah ekran oluyor.Sonra açılmadan direkt kapanıyor sorun ne?
  • en ucuz key alınabilecek yer su an hangisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caped 117 Crusader

en ucuz key alınabilecek yer su an hangisi
    https://forum.donanimhaber.com/fifa-21-cdkeys-bilgilendirme-uygun-siteler--144187340
  • Origin fifa 20 için bi turnuva varmı yoksa düzenlesekmi hazır finallerde bitmişken
  • Metin* kullanıcısına yanıt
    Valla düzenleseniz ne güzel olur ha Ama haftaiçi maç olacaksa 7'den önceye koymayın çalışıyoruz
  • 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.