Şimdi Ara

FIFA 20 Cdkeys-Bilgilendirme Uygun Siteler (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
1
Favori
7.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: vicv3ga

haftasonu liginde denk gelmedim. Ama kesinlikle hileciler var. Sqquad Battles'da o kadar yüksek puan yapılması mümkün değil. Ps4 ve xbox en iyi oyunculara baktığında anlıyorsun zaten. Puan farkı dağlar kadar. PC'de herkes mükemmel oynamış.
    Onun dışında drafta girdğimde de hileciler çıkıyor karşıma. Eskiden gol atar çıkarlardı,artık ona da tenezzül etmiyorlar.
    alınıp oynanır mı sence reis?
  • ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
    fifa 17 kadar olmasa da, 20yi beğendim. 19 ile benzer olduğunu söylüyorlar ama alakasi yok. Beğendim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vicv3ga

fifa 17 kadar olmasa da, 20yi beğendim. 19 ile benzer olduğunu söylüyorlar ama alakasi yok. Beğendim.
    teşekkürler
  • arkadaşlar selam,

online'da bağlantı kopma sorununu nasıl çözebilirim? daha önce böyle bir şey olmuyordu, şimdi olmaya başladı... seasons'ta 1 maçı çıkaramıyorum, yarısında atıyor...

windows güvenlik duvarında origin'in portlarını açtım, dns'yi google yaptım, rooter'da pc zaten dmz, yani bütün portlar açık... yine de çözemedim. hatta vpn'in arkasından girdim yine olmadı.

selamlar...
  • Merhaba,

Plase sut atmak icin hangi tus kombinasyonunu kullanmak gerekiyor. Platform xbox one. Tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • originde oyunu satacak varmı arkadaşlar bana ulaşşsın. sadece sezon oynuyorum. fut için satan gelmesin
  • MacGyver. kullanıcısına yanıt
    Daha önce aynı oyunda mı sorun yoktu yoksa daha önceki oyunda mı ? Belki karşı taraf alt tab yapıyordur ?
  • ShadyMM kullanıcısına yanıt
    kablonet ip havuzuna atmış beni ondan oluyormuş... sabit ip aldım düzeldi.
  • MacGyver. kullanıcısına yanıt
    20'den ne derece memnunsunuz ? 19 ya da 20 alacağım da, düşünceniz nedir ?
  • ShadyMM kullanıcısına yanıt
    ben 20'yi sevmedim, bildiğim kadarıyla kimse de sevmedi zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MacGyver.

ben 20'yi sevmedim, bildiğim kadarıyla kimse de sevmedi zaten.
    Reis zaten çoğu insan FIFA 17 ve sonraki FIFA oyunlarının eski FIFA zevkini vermediğini düşünüyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.