Şimdi Ara

FIFA 19 XBOX ONE [ANA KONU] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
567
Cevap
8
Favori
26.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

FIFA 19 erken erişime bugün 18.00'da açılıyor. Ben de aynı anda Twitch'de yayına başlayacağım. En başta nasıl coin tasarrufu yapılarak takım kurulur, nasıl coin kasılır gibi FIFA'ya nasıl başlanacağını gösteren ip uçlarım olacak. Genel anlamda ise aşağıdaki içerikler olacak kanalda:

1) Eğitici Yayınlar
    - En Kullanışlı Skill Move'lar ve ne zaman kullanılırlar
    - Defans ve hücum ip uçları ( Anlık pozisyonlara ve gol tekrarlarına yorumlar ile)
    - Direk firikik ip uçları
    - Formasyonlar ve oyuncu talimatları ile ilgili bilgiler ve daha fazlası
    - Ucuz ve kaliteli başlangıç takımları paylaşımları

2) Zafer Yolu (RTG): FIFA 19'a sıfırdan nasıl başlanır ve hiç para harcamadan ICON'lu takımlar nasıl kurulur

3) Hafta sonu ligi ile heyecanlı ve gösterişli futbol maçları

4) Hafta içinde yeni mod Division Rivals heyecanı ve eğlenceli online FUT Draft maçları

5) Değerli izleyicilerimiz ve konuk yayıncılarımız ile futbola ve hatta hayata dair her türlü güzel ve seviyeli sohbet

Yayın programına twitch'teki sayfamdan bakabilirsiniz. Takibe almayı ve bildirimleri açmayı unutmayınız!!!

https://www.twitch.tv/reggamok

• Oyun EA Access kullanıcıları için çıktı. Marketten Fifa 19 standart sürümüne gidin hemen alt tarafta "Bu pakettekiler" bölümünde "Ücretsiz Dene* with EA Access" olarak göreceksiniz.
  • Dedigin gibi olmadı ama bende de satın al butonunun yanında ücretsiz dene diyince başladı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu hemen indirdim. :)

150 kişi civarı bir topluluk online gözüküyordu. Ama hiç 10 saatlik keyfimi online ile hiç edemeyeceğim. :)

Direkt ŞL kurdum, ordan yürüyorum. Ultimate zorluk seviyesi var.

Ultimate zorluk seviyesinde ağzıma mıçtılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erkka -- 19 Eylül 2018; 21:37:27 >
  • Demo da türkçe vardı ama bunda yok, kuralları değiştirerek maç yapmak güzel olmuş

• Arkadaşlar,

Yayınımıza saat 23.00'da devam ediyoruz. Şu anda takım kurmaya çalışuyorum. Yayında paso maç olacak.

Herkesi beklerim

https://www.twitch.tv/reggamok
  • Arkadaslar bir sorum vardi.. fifa 19 u onsiparis yaptim. Access uyeligim de mevcut.. erken erisim olanagim sadece 10 saatlik mi? Ea access ten gelen. Onun disinda onsiparis icin ekstra erken erisim olanagi var mi?

Tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeadShot467 -- 20 Eylül 2018; 1:2:44 >
  • Ön siparişe istinaden erken erişim normal çıkış tarihinden 2 gün önce olması lazım.

Bunun haricinde EA Access üyelerine yalnızca 10 saat erişim hakkı veriyor.
  • Merhabalar,

Kardeşlik için bir arkadaşla yeni hesap açıp oyunu almayı deniyorum sabahtır, 3 farklı hesapla denedim "Ödemenizi alamıyoruz" uyarısı veriyor, Müşteri Hizmetleri'de yardımcı olmadı pek, ne yapılabilir ? Bu kartları kendi ana hesabımda hep kullanıyorum alışveriş yapmak için :/
  • Champions ve Ultimate sürümler 25 inde erken erişim var galiba.Ama standart sürümde yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crespo1992 -- 20 Eylül 2018; 11:40:8 >
  • tidus kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler...

• Merhabalar, oyun yüklenir yüklenmez dolu dolu bir 10 saat ultimate team oynadım ve güzel bir Bundesliga takımı yaptım. biraz da coin bırakmıştım web app'den ticaret yaparım oyuncu falan alırım diye. Ama 10 saatin sonunda kendim çıkmadığım oyun beni oyundan attığı için web app'e giremiyorum. çözüm önerisi olan var mı?
  • Arkadaşlar xbox da pre order lara 20 eylülde açılacak söylentileri dolaşıyor du doğru mu bu açılacak mı bugün oyun?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok öyle bir şey 27 Eylül de oynanacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu xbox ta dünden bu yana oynuyorum dikkatimi çekenler:
    - Şampiyonlar Ligine girdim gruplarda Bursaspor var ne alaka anlamadım takım listesi güncel değil sanırım.
    - Her ne kadar FUT'a girdiğimde kadroyu güncellese de Galatasaray da yedekte Gomis var.
    - Gerçeğe yakın olsun diye mi yaptılar bilmiyorum çalım yedikten sonra adama yetişmek zor oluyor, yani adam topu aldıktan sonra sizi ekarte ederse yakalamanız zor. Bu top sürüp çalım ata ata giden modeller yine kanser edecek anlayacağınız.
    - Oyuncu eşleştirmede şu an için sorun var. Hem futta oynadım hem online modda sezona girdim. Örneğin 70 ortalamalı bir takımla oynarken gücünüze göre rakip arıyoruz diyor fakat karşıma Arsenal' i getiriyor. Aynı şekilde futta da açılışta verdiği dandik bronz kadro ile div e giriyorum karşıma 86 lık adamlarla altın kadro dizmiş adam getiriyor.Sanırım şu an az oyuncu olduğundan böyle oyun çıktığında bu sorun giderilir bir nebze diye düşünüyorum. Futta paket almaya teşvik etmek için hususi de yapıyor olabilirler. Oyun ea access üyelerine daha yeni denemeye açıldı adamlar forvete yıldızları koymaya başlamışlar ne hikmetse.

Görüntü anlamında oyun güzel fakat öncekilere göre çok göze çarpan bir üstünlük yok bildiğimiz FIFA

• tidus kullanıcısına yanıt
    Kariyere ilk başlama kısmında grup kuralarında saçma sapan takımlar olur ve kurayı tekrar karıştırmak gerekir. Tekrar karıştırdığınızda bu senenin takımları gelir. Bunu denediniz mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dreandes -- 21 Eylül 2018; 0:40:6 >
  • Arkadaşlar kadro kurma görevi yaptım ve 99da kaldım. Loyalty olması gerekiyormuş. Oymamadan nasıl hallederim bu durumu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dreandes

Kariyere ilk başlama kısmında grup kuralarında saçma sapan takımlar olur ve kurayı tekrar karıştırmak gerekir. Tekrar karıştırdığınızda bu senenin takımları gelir. Bunu denediniz mi?
    Şampiyonlar Ligi moduna girdim grupları oluşturdu bir grupta Bursaspor var o dikkatimi çekti:) Yarın denerim yine ama başladım oynamaya grup maçlarını
  • Dün full sürümü oynadım, demodan bile güzel olmuş.Demoda bahsettiğim topun paslaşırken hızlı gitmesi ve pass asistinin yüksek olması durumu gitmiş, hem top büyümüş hem de paslar daha yavaş gidiyor ve ezbere gitmiyor birçok pas hatası olabiliyor.Ayrıca bir oyuncuyu alıp dümdüz gitmek de zorlaşmış iyice, Real geldi dün rakip adam Bale ile dümdüz koşmaya çalışırken birkaç kere ayağından sağa sola gitti top.Oyun şu haliyle gerçekten çok keyifli ve dengeli olmuş bir önce eve gidip oynayası geliyor insanın:)
  • turkmeneren T kullanıcısına yanıt
    Eğer takımın 1 Ağustos'dan sonra kurulduysa oyun çıkana kadar web appe erişime izin vermiyor
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.