Şimdi Ara

FIFA 19 XBOX ONE [ANA KONU] (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
567
Cevap
8
Favori
26.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • F355 Challenge F kullanıcısına yanıt
    fifa her şeyi ile daha iyi sadece grafiklerde pes bir adım önde. Zaten pes arcade fifa tam bir futbol simulasyonu.Fifa 19'u iyi yapmışlar .Pes 19 da denedim yok bir sürü eksiği var şutlar olsun atmosfer olsun ikişli mücadeler bir sürü futbolu hissetirmiyor
  • En zor seviyede rakip çok hızlı paslaşıyor. Real Madrid değil Mars spor olsan bu kadar seri paslaşamazsın.
    Ea illa bir yerde batıracak.
    Bu şekilde oynanmaz bu oyun. Online'da yine sinir krizi geçirir millet. Valla topu takip edecem diye başım döndü. 5 sn'de 10 pas yapıyorlar
  • Grafik nasıl Pes daha iyi onu çözemiyorum ? Ps1’deki futbol oyunlarında bile çim daha gerçekçiydi ayrıca Pes yapıyor atıyorum 200 tane yüz Fifa yapıyor 2000 tane yüz oraya bari uğraşsınlar. İşin Aslı CL lisansınıda kaybetmiş bir Pes 50TL’den fazla etmez..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çıksa da oynasak şu oyunu yaw

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Afonso54 kullanıcısına yanıt
    Haklısın kardeşim

• Edit... Yanlış bilgi yazmısım... Silemedim mesajı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evren7 -- 16 Eylül 2018; 16:10:0 >
  • Arkadaşlar Merhaba,

FIFA 19 erken erişim başlar başlamaz twitch'de FIFA 19 yayını yapacağım. Oyun başlar başlamaz en ufak para harcaması olmadan FIFA'ya nasıl başlanır, nasıl coin kazanılır taktiklerinin yanı sıra oynanışla (defans, atak, skill moves) ilgili de ip uçları içerecek yayınlarım. Siz de bu taktikleri ve ip uçlarını kaçırmamak için şimdiden kanalımı takibe alarak bildirimleri açabilirsiniz. Önceki fifalarda forumdan özel mesaj ile birçok kişiye uzun uzun cevaplar ile yardımcı olmaya çalışmıştım. Bunları artık yayınlarımda yapacağım. Hepinizi bekliyorum.

https://www.twitch.tv/reggamok

İyi forumlar.

Not: FIFA 19 demo çıktı. Oyuna elim alışsın diye arada oynuyorum. Orada da yeni mekanikler ve skill movelar hakkında ip uçları vereceğim. Oyun çıkmadan önce demo oynarken yaptığım yayınları da kaçırmamanızı öneririm ki siz de bu ip uçlarını demoda deneyerek elinizi alıştırabilirsiniz.

• Cosuonjx kullanıcısına yanıt
    En sık kullanılabileceğimiz çalımları anlatırsan güzel olur uzak kaldık bayadır FIFA dan.

• Bekleniyor ön sipariş verildi dowloand yapıldı artık zaman bekleniyor

• quote:

Orijinalden alıntı: AKA_33

En sık kullanılabileceğimiz çalımları anlatırsan güzel olur uzak kaldık bayadır FIFA dan.
    Güzel fikir bu. Bir sonraki yayında hatta hemen her yanında bahsetmem gereken bir konu. Zaten 3-4 tanesi dışındakiler genelde gösteriş için oluyor. Bu 3-4 tanesi hangileridir ve hangi durumlarda hangisini kullanmanız gerektiğini belirtebilirim. Hatta yayındaki izleme sayısına göre ayrı bir video da kaydedebilirim.
  • Uzun seneler sonra bir fifa demosunu çok beğendim.Çok organik ve akıcı olmuş.Gameplay falan harika.Pes son 3 senedir iyi bastırıyordu ama bu fifa ya karşı nal toplar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shazam!

Uzun seneler sonra bir fifa demosunu çok beğendim.Çok organik ve akıcı olmuş.Gameplay falan harika.Pes son 3 senedir iyi bastırıyordu ama bu fifa ya karşı nal toplar.
    Havada pre-order kokusu mu var ne

Bende oyunu oynadıkça daha çok keyif aldım hakikaten çok farklı ataklar goller oluyor ve oyun içi de çok organik bir gameplay var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spartan 117 -- 18 Eylül 2018; 9:22:57 >
  • Spartan 117 kullanıcısına yanıt
    Oyun tamam olmuş ama spiderman deluxe day1 340tl basıp,rdr2,bo4 deluxe,horizon 4 ultimate preorder çekmişken fifa az kenarda beklesin arabayı satacak seviyeye geldik😔

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shazam! -- 18 Eylül 2018; 10:29:37 >
  • all hail hypemaster
  • berky88 kullanıcısına yanıt
    Evet ya fifaya bile hype yaptı adam,sonu malum konulu filmler gibi oyun işte fifa.Roster update,az grafik güncellemesi 1-2 sunum iyileştirmesi,yersen🤣

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shazam! -- 18 Eylül 2018; 11:15:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shazam!

Evet ya fifaya bile hype yaptı adam,sonu malum konulu filmler gibi oyun işte fifa.Roster update,az grafik güncellemesi 1-2 sunum iyileştirmesi,yersen🤣
    Dedi ve pre-order geçti

@berky88 Hypeking üstadımız sağolsun iyi yetiştirdi bizi Yıllardır hype yiye yiye hype yapmayı öğrendik
  • izlerken aynı görünüyordu ama demoyu oynayınca farkı hissediyorsunuz, alınabilir fakat kardeşlik olmadan değmez bence.

• Grafik,atmosfer,oynayis gayet iyi olmus.cikisinda da bozmazsa guzel olur. Eksi yon olarak fiziklerdeki ozellikle ikili mucadeledeki yavanlik devam ediyor..diger oyunlarindan farkli arti yonu ise oyuncu hareketleri davranislari oldukca organik olmus.hareket cesitliligi artmis.gercekciligi besleyen bir faktor.

• Fifa 18'in menüsünden Ultimate Editionu seçince EA Accesiniz de varsa 400 TL'ye düşürüyor fiyatı. PS4de aynı sürüm 450 TL.

EA Access'in ya bu gece ya da yarın açılması bekleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batuak29 -- 19 Eylül 2018; 13:23:42 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.