Şimdi Ara

FIFA 19 XBOX ONE [ANA KONU] (27. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
567
Cevap
8
Favori
26.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler kadromda sol orta saha da nedvedi oynatıyorum ben . Ama şu tots Trezuguet aklımı çeliyor . Oynayan var mı Trezuguet ile.?

Özellikleri nedved ile hemen hemen aynı + daha hızlı . Kimyayı başınca da kadroma göre 6 kimya da oynayacak sizce nedved in yerini doldurur mu o kimya ile ? Önünde de 93 Luk Jonas var . Yanına düz Ronaldo almak için satmak istiyorum ama sizin önerilerinize ihtiyacım var . Ön de de moo olarak 87 socrates var
    Para için satasim var yani Nedved 90 ligi yoksa memnunum. Ama Trezuguet hem za si 5 hemde tüm özellikleri nedved gibi . Aklım karıştı.
    Oynayan varsa yorumları ni yazarsa çok makbule geçecek :D

• quote:

Orijinalden alıntı: haritaci41

Beyler kadromda sol orta saha da nedvedi oynatıyorum ben . Ama şu tots Trezuguet aklımı çeliyor . Oynayan var mı Trezuguet ile.?

Özellikleri nedved ile hemen hemen aynı + daha hızlı . Kimyayı başınca da kadroma göre 6 kimya da oynayacak sizce nedved in yerini doldurur mu o kimya ile ? Önünde de 93 Luk Jonas var . Yanına düz Ronaldo almak için satmak istiyorum ama sizin önerilerinize ihtiyacım var . Ön de de moo olarak 87 socrates var
    Para için satasim var yani Nedved 90 ligi yoksa memnunum. Ama Trezuguet hem za si 5 hemde tüm özellikleri nedved gibi . Aklım karıştı.
    Oynayan varsa yorumları ni yazarsa çok makbule geçecek :D
    bence onyekuru daha iyi. Oyun tarzına da bağlı ama onyekurunun pace 98 olduğu için ek bir chem vermenize gerek kalmıyor. Trezeguet için hawk bassanız tam hız olmayacak, hunter vs. basılırsa dribbling vs eksik kalacak. Özellikle short passing, ballance, reactions düşük. Bunları boostlamak isteseniz engine ile belkli olabilir. O zaman da finishing düşük kalır. Bence maestro ile onyekuru kat kat iyi. o da 4/4 sonuçta.

• quote:

Orijinalden alıntı: Deathcallsdeath

bence onyekuru daha iyi. Oyun tarzına da bağlı ama onyekurunun pace 98 olduğu için ek bir chem vermenize gerek kalmıyor. Trezeguet için hawk bassanız tam hız olmayacak, hunter vs. basılırsa dribbling vs eksik kalacak. Özellikle short passing, ballance, reactions düşük. Bunları boostlamak isteseniz engine ile belkli olabilir. O zaman da finishing düşük kalır. Bence maestro ile onyekuru kat kat iyi. o da 4/4 sonuçta.

Alıntıları Göster
    Sağolasın hocam . Ters ayak olduğu için denemek istemedim. Ama sen böyle diyince bir deneyeyim :)

• Pro club oynayan varmı arkadaşlar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kulüp varsa oynarım.

• Herhalde beni duydunuz yazdınız 😂
    Simdi grup olusturuyordum bende gelin arkadaslar whatsap grubu olusturdum..05397486520 yazin bana

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bana geçen 99 tots ronaldo çıktı

first owner takıntılılarına satabilir miyim bu hesabı iyi bir paraya bu konuda bilgisi olan var mı
  • 1.6 m coins satıyorum 160 tl fiyat

• Coins satılır.

• Oyunda yine sorun var açılmiyor . Sorun yaşayan var mı ?

• Aktif şekilde oynanan Pro Club var mı, takım arıyorum.

• EA Access e Fifa 19 eklendi mi? Yoksa hâlâ 10 saatlik deneme sürümü mü mevcut?
  • Pro clubümüzde oynamak isteyenler beni xboxtan bulsun gamertag iCeKraL

Yas en az 18 ve yukari olsun.

• Arkadaşlar bir şey soracağım . Bu swap da şuan bu gece ki squad ile birlikte 13 olacak değil mi ?

14. Cusu bu hafta içi falan görevle takas ederek alacağız değil mi ? Şuan bende 12 tane görünüyor da acaba kaçırdım mı diye şey oldum da ondan soruyorum . Futbin de de baktık 13 gözüküyor toplam aktiv olan da yine de sorayım dedim .

Bir de bu son gelecek swap hangi gün geliyor acaba ayın son günü falan mı ?

• FIFA 19 XBOX ONE [ANA KONU]
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.