Şimdi Ara

FIFA 19 XBOX ONE [ANA KONU] (24. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
567
Cevap
8
Favori
26.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • haritaci41 kullanıcısına yanıt
    Ea sports’a üye olman lazım önce. Yoksa kullanamazsın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evren7

Ea sports’a üye olman lazım önce. Yoksa kullanamazsın.
    Hocam ea sports a üye oldum. Easports da üye olduğum hesapla acıyorum uygulamayı böyle diyor . EA ya üyelik paralı değil bu arada değil mi üye olurken öyle bir şey olmadı da çünkü :) EA yada konsolda ki hesapla aynı hesabımı üyelik yapmam lazım .?

Nasıl bir yol izleyeceğimi az biraz anlatırsaniz ciddi anlamda çok cok makbul e geçecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • haritaci41 kullanıcısına yanıt
    Tabi aynı hesap olması lazım. Birbirine bağlı olmazsa olmaz zaten. Ücretli değil. Bu da paralı olmasın artık :)

• quote:

Tabi aynı hesap olması lazım. Birbirine bağlı olmazsa olmaz zaten. Ücretli değil. Bu da paralı olmasın artık :)
    Hocam çok ilginç ya ikisinde aynı hesap sadece şifreleri değişik..
    Konsolda ki ana hesabım ve Easports da ki hesabimin maili aynı. Şifreleri değişik ssdece. Nasıl kulüp yok diyor anlamadım . 2 ay kısa bir süre olduğu için olabilir mi acaba

• SATILIK: Fifa 19 Oyun ve Hesap

Hesabımda 2,4 mn a yakın nakit coins vardır onun üstüne 1,5 mn civarında satılamaz oyuncular vardır 1000 e yakın maç yaptım üsteki görevlerden sadece coinsleri aldım takım ismi değiştirme felan hepsi açık div 3 teyim ilgilenenler pm atsın isteyene resim atabilirim xboxımı sattığım için satıyorum.

Satılamaz oyuncular: fb İbrahimovic, fs Saint Maximin, Uel Mkhitaryan, Ucl Sane, Uel Hummels, otw cancelo, otw felipe anderson daha saymayı unuttuklarım.

Paraya çok sıkıştım acil satılık coins almaya kalksanız 2 mn u en az 400 tl den alırsınız ben hem oyun hem hesap veriyorum

Son Fiyat: 450 TL

• quote:

Orijinalden alıntı: haritaci41

Hocam çok ilginç ya ikisinde aynı hesap sadece şifreleri değişik..
    Konsolda ki ana hesabım ve Easports da ki hesabimin maili aynı. Şifreleri değişik ssdece. Nasıl kulüp yok diyor anlamadım . 2 ay kısa bir süre olduğu için olabilir mi acaba

Alıntıları Göster
    çok ilginç. hesaba gelmesi lazım aslında. bir yerde bi hata var demek ki ama nerede anlayamadım.
  • quote:

çok ilginç. hesaba gelmesi lazım aslında. bir yerde bi hata var demek ki ama nerede anlayamadım.

Alıntıları Göster
    Bende anlamadım hocam :) hala yapamadım zaten

• Bu arada bu oyun beni iyice sinir etmeye başladı ya.

1 0 yenilirken karşı tarafın ağ kopuyor . Benden -15 reyting puanı kesiyor .

Demin de 4 0 yenerken ben adam durdurup çıktı bana reyting puanı vermedi şaka gibi nasıl bir sistem anlamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: Pslonr

SATILIK: Fifa 19 Oyun ve Hesap

Hesabımda 2,4 mn a yakın nakit coins vardır onun üstüne 1,5 mn civarında satılamaz oyuncular vardır 1000 e yakın maç yaptım üsteki görevlerden sadece coinsleri aldım takım ismi değiştirme felan hepsi açık div 3 teyim ilgilenenler pm atsın isteyene resim atabilirim xboxımı sattığım için satıyorum.

Satılamaz oyuncular: fb İbrahimovic, fs Saint Maximin, Uel Mkhitaryan, Ucl Sane, Uel Hummels, otw cancelo, otw felipe anderson daha saymayı unuttuklarım.

Paraya çok sıkıştım acil satılık coins almaya kalksanız 2 mn u en az 400 tl den alırsınız ben hem oyun hem hesap veriyorum

Son Fiyat: 450 TL
    Güvenilir satıcı ucuz fiyat
  • 1.5m coin 240tl xbox

• Beyler division da falan maç yapabilen var mı şuan ?
    Geçici olarak maç kapatılmıştır. Problem için özür dileriz falan diyor . Aynı şeyi yaşayan var mı ? 1 saattir böyle bende

• FIFA 19 XBOX ONE [ANA KONU]
    https://i.hizliresim.com/lqXQQk.png

dostlar kadro bu şekilde. alex sandro hariç hepsi satılamaz. 300k nakit + alex sandro satılabilir yani.
    hesabı satıyorum 500 tl..

• 100k coin 70 tl ye satılıktır.
    1milyon küsür coin vardır

• Coin alınacaktır PM lütfen

• Coin alınacak özelden yazın.

• Up güncel

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.