Şimdi Ara

/// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.240
Cevap
57
Favori
272.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alırım hocam 19 TL ye ücretli VPN. 188 e gelir yine iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satislar dusecektir gelip buraya tele 5 papel veriyoruz ayaği yapanlari görürüz kesin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KendineAteist

iyi ozaman en baba single oyun 30 saat sürüyor 250 ona verip 30 saat oynamak mı 370 buna verip 1 yıl oynamak mı ? bende memurum aylık 30 tl sürekli oynadığım bir oyuna rahatça verebilirim dışarda 1 yemek yesen 30 tl zaten

Alıntıları Göster
    30 tl nedir ki.Fifi ya feda olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: KendineAteist

iyi ozaman en baba single oyun 30 saat sürüyor 250 ona verip 30 saat oynamak mı 370 buna verip 1 yıl oynamak mı ? bende memurum aylık 30 tl sürekli oynadığım bir oyuna rahatça verebilirim dışarda 1 yemek yesen 30 tl zaten

Alıntıları Göster
    Ben 250 verdiğim oyunu bitirip 200'e satıyorum. Hayat standartları ve yaşadığın bölgeye göre değişiyor hangi miktarda paranın ne kadar değerli olduğu. Ben özel sektörde mimarım oyuna ayda 30tl vermek ütopya şuan.
  • /// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galena -- 10 Haziran 2018; 11:11:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-İ-E_SN

Alırım hocam 19 TL ye ücretli VPN. 188 e gelir yine iyi.

Türkiye de kullandığınız kredi kartı da geçmiyor ama:)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ozaman ne diye xbox tayfası oyunu 168 TL ye alacak diyorsunuz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: C-İ-E_SN

Ozaman ne diye xbox tayfası oyunu 168 TL ye alacak diyorsunuz :)

Forumda alan arkadaşlar var hocam:) Güney Amerika kredi kartı lazım. Varsa akrabanız vs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kim Kitsuragi -- 10 Haziran 2018; 11:52:52 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 242 ye alırız bizde.

• hadi iyisiniz gene:) ilk gameplay videosu benden gelsin. samp. ligi final maci

https://youtu.be/eQ5MIN0rG3Y

• Şampiyonlar ligi çok iyi oldu. O atmosferi çok daha iyi yaşatacağını düşünüyorum fifa nın. Şimdi kaldı kariyer modda radikal değişimler daha gerçekçi bir deneyim ve artık bu menüleri arayüzü değiştirsinler. Benim için bunlar yeterli olacaktır. Futbol oyunlarında kariyer mod oynayan biri olarak bu sene uefa lisansıyla çok daha iyi olacak diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: waryete41

hadi iyisiniz gene:) ilk gameplay videosu benden gelsin. samp. ligi final maci

https://youtu.be/eQ5MIN0rG3Y
    Buffon un yediği ilk gol korkuttu açıkçası. Kaleciler son derece kötüydü fifa 18 de umarım tam sürüme kadar el atarlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Yazik CL muziginin irzina gecmisler yazik. Ya koca itibari olan CL mundar oldu EA in elinde. Ergene cevirmisler iyice. Yine oynanista bir degisim olmayacaktir CL yi aldiklari icin bes sene onun ekmegini yer yatarlar. Ulan icim sizliyor ya Fifanin kokune kibrit suyu ama CL mundar oldu ona uzuluyorum.
    Yıllardır FIFA oynarken CL nin hep gelmesini istemiştim, tam PES'e döndüm herifler CL yi aldılar. Yapabilseler bari! PESteki CL atmosferini veremeyecekler. Daha müziğin ırzına geçmesiyle başlamışlar zaten.

Trailerı görünce gözlerim doldu gerçekten PES'te cl nin olmaması büyük kayıp. Ama sorun yok yine PES 2019 devam edicem. EA bütün herşeyi en baştan değiştirmesi lazım oynanış top fiziği grafik herşeyi sıfırdan yapmaları lazım.

PES'te hava topunu alan oyuncu ilk önce ayağıyla düzeltip animasyonlarla şut çekerken FIFA da anında pas, orta, şut fizik kurallarına aykırı hareketler görebiliyorsun.

İlk defa FIFA da özgür olamadığımı gördüm. Oyunu resmen otomatikleştirmişler. Yazık oldu seriye. KONAMI nin CL nin lisansını alması çok zor artık EA vermez, sırf bi kaç incik boncuk lig için sattılar CL yi.

Yapsaydın abi lisanssız yapsaydın ingiltere gibi, biz WEPES yamasıyla bu işi çözerdik aldığın liglerde adam gibi lig olsa bari.

• asagidaki linkte de gameplayle ilgili bazi bilgiler var.

https://www.easports.com/fifa/news/2018/fifa-19-gameplay?utm_campaign=fifa19_hd_ww_ic_soco_twt_fifa-19-gameplay-tw-090618&utm_source=twitter&utm_medium=social&cid=47370&ts=1528587191415

ozellikle şut sisteminde degisiklige gidilmis. sut tusuna 2 kere basildiginda basma sureleri ve zamanlamaya gore sutun isabeti veya siddeti farkli olacak diyo. tam olarak nasil bisey olcak henuz bilmiyoruz ama insallah bikac guzel degisiklik yaparlar oynanista.

• quote:

Orijinalden alıntı: Galena

Ea Pes'den Paris'in lisansını mı aldı acaba juve ve madrid gibi?
  • Konuya bişey yazasımda gelmiyor o fiyattan sonra getirdikleri hale bak.
  • Gameplay izlediğim kadarı ile Oyun 17 18 ile aynı değişen tek şey ışıklandırma ve CL nin eklenmesi. top fiziği oyuncu fiziği robotik hızlı oyun devam ediyor. 2010 yılından sonra 2018 ile PES geri döndüm 8 sene FIFA oynadım, Konami 2018 deki oynanışı batırmazsa üstüne sürekli koymaya devam ederse tercihimi yine PES den yana kullanacağım yeni nesilden önce FIFA dan ümidimi kestim artık. özellikle Weedens kanalı KONAMI dan daha iyi oyunu tanıtıyor reklamını yapıyor 2019 videolarını merakla bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: aurosonic

Yıllardır FIFA oynarken CL nin hep gelmesini istemiştim, tam PES'e döndüm herifler CL yi aldılar. Yapabilseler bari! PESteki CL atmosferini veremeyecekler. Daha müziğin ırzına geçmesiyle başlamışlar zaten.

Trailerı görünce gözlerim doldu gerçekten PES'te cl nin olmaması büyük kayıp. Ama sorun yok yine PES 2019 devam edicem. EA bütün herşeyi en baştan değiştirmesi lazım oynanış top fiziği grafik herşeyi sıfırdan yapmaları lazım.

PES'te hava topunu alan oyuncu ilk önce ayağıyla düzeltip animasyonlarla şut çekerken FIFA da anında pas, orta, şut fizik kurallarına aykırı hareketler görebiliyorsun.

İlk defa FIFA da özgür olamadığımı gördüm. Oyunu resmen otomatikleştirmişler. Yazık oldu seriye. KONAMI nin CL nin lisansını alması çok zor artık EA vermez, sırf bi kaç incik boncuk lig için sattılar CL yi.

Yapsaydın abi lisanssız yapsaydın ingiltere gibi, biz WEPES yamasıyla bu işi çözerdik aldığın liglerde adam gibi lig olsa bari.

Alıntıları Göster
    Lisans isini cozeriz Peste ama CL'yi Fifa ergenine kaptirmasi cok uzucu oldu. Su trailerda CL muzigini rezil edisleri resmen bilerek yapmislar. Her seyi alir ergene ceviririz parayi gomeriz diyorlar. Oyun dunyasinin kanseri EA'den kurtulamiyoruz. Ne olursa olsun tabii ki Pes ile devam edecegim ki eminim bu sene 2018'in kaliteli oynanisinin uzerine cok eklemis olacaklar. Fifa da CL fut paketlerini susler pusler artik cicili bicili robot pinpon oynanisla oleeey gol attim diye sevinir cocuklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 10 Haziran 2018; 13:5:41 >

• Bu Şampiyonlar Ligi işi harika oldu. Pes'in dandik Master Lig'iyle hiç zevk alınmıyordu o moddan. Şimdi kariyer modla birlikte çok güzel bir tecrübe olacak bizim için. Fifa gerçek şampiyonlar ligi atmosferine verecektir bizlere. Sunum konusunda pes fifa'nın eline su dökemez.

• quote:

Orijinalden alıntı: aurosonic

Alıntıları Göster
    Kayserili bir pastırmacının dükkanına hırsız giriyor. Hırsız para bulamayınca bütün bir pastırmayı sırtlayıp oradan uzaklaşıyor. Sabah dükkanı açan dükkan sahibi çok üzülüyor. Etraftakiler ''Amma da cimrisin. Dua et bütün herşeyi çalmamış. Zararın sadece 3,5 kilo pastırma üzüldüğün şeye bak demişler. Dükkan sahibi ''Ben pastırmanın çalındığına değil, kesemeyecekler ona üzülüyorum'' demiş. Benim gibi Pes severlerin durumunu özetliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Helal82 -- 10 Haziran 2018; 14:31:13 >

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.