Şimdi Ara

/// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.240
Cevap
57
Favori
272.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Pes 2018 Oynanış Grafik Verdiği keyif bakımından açık ara FIFA dan daha iyi

Fifa lisanslarıyla rağbet görüyor hala

Benim icin pes in artıları daha önemli
    İnsallah FIFA 19 eksiklerini giderirse bu lisanslarla çok iyi bir iş ortaya koymuş olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ouz1806 -- 28 Mayıs 2018; 16:51:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fossbite! grafik motoru değişmedikten sonra oyundaki saçma sapan futbolcu yüzleri değişmedikten sonra bende bu yıl pes 2019a geçiyorum en azından gözlerim grafik görür.
  • Yine, yeni bir FIFA konusu ve yine FIFA-PES karşılaştırmalar. Şu forumda herhangi bir başlıktan haber alamayacağız anlaşıldı.
  • Gelecekte ftp olacak bir oyunun fifa ile karşılaştırılması:)

Herkes aldığı zevki sevdiği oyunun başlığına yazabilir diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ouz1806

Katiliyorum ve artırıyorum

Pes 2018 Oynanış Grafik Verdiği keyif bakımından açık ara FIFA dan daha iyi

Fifa lisanslarıyla rağbet görüyor hala

Benim icin pes in artıları daha önemli
    İnsallah FIFA 19 eksiklerini giderirse bu lisanslarla çok iyi bir iş ortaya koymuş olur
    pes'in grafikleri daha iyi ne demek yahu? bunu söylemek için 500 numara hipermetrop+500 numara miyop+astigmat+presbit olmak gerekiyor.
  • Dark Saga kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam😁 Zaten ne koyarsan koy momentum olduktan sonra rezalet.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gözlük kullanmıyorum genç

• Eski bir WE ve PES çi olarak 2010 dan beri FIFA oynamış ve FIFA'nın muhteşem yükselişine şahitlik etmişimdir. Fakat FIFA 18 tam bir rezalettir benim gözümde. Otomatikleştirilmiş oynanış ve saçma sapan buglar yüzünden oynayasım gelmiyor. Bu sene hem FIFA 18 hemde PES 2018 almış biri olarak lisans yamasını da PES'e yükledikten sonra belki FIFA nın 100 katı PES oynamışımdır. Ben oyunda bütünlük ararım. O kadar para veriyoruz. Oynanış gerçekçi olacak ama grafiklerde gerçekçi olacak. Hiç kimse bana lisans önemli değil demesin. Lisans da önemli. O kadar para veriyoruz, yapımcıda bu paranın hakkını verecek. FIFA bir çok konuda PES den çok fazla önde. Yani PES in kırk fırın ekmek yemesi lazım FIFA ya yetişebilmesi için. Ama ben 2018 de oynanış olarak, oyun yavaşlığı olarak ve adamların dağılışı ile birlikte taktik strateji olarak PES i çok beğendim. Son gelen haberlerle KONAMI nin iyiden iyiye PES in içeriğini maf etmesi ve EA nın FIFA 18 ders çıkarması ile birlikte bir de CL ve UEFA kupası lisansını almasıyla efsane geri dönecek diyorum. Gerçekten FIFA 19 dört gözle beklediğim bir oyun oldu şimdiden. Bence yeni nesilin provasını yapacak bu oyunla EA.

• quote:

Orijinalden alıntı: ouz1806

Gözlük kullanmıyorum genç
    Hocam bende Pes'in ilk zamanlarından 17'ye kadar ciddi pes'e zaman ayırdım, fakat bir noktaya kadar öncü olan firmanın yavaş yavaş Fifa'nın arkasında kalışına şahit oldum ve Fifa18 ile fifaya geçiş yaptım. Açıkçası başta demosunu denedim, acaba olur mu diye...Fakat oynanış, atmosfer, oyun içi dinamikler, fizik vs vs fifa şuan Pes'in çok önünde, zaten bu tarz mevzulara yatırdıkları paralardan belli oluyor. Pes'in fifa'yla baş edecek ekonomisi yok...

Pes her konuda iyi fakat sadece lisanstan dolayı kimse fifa oynamaz hocam :) Bu biraz fanatiklik oluyor, elbette birbirlerine karşı üstünlükleri var, fakat gerçekçi düşündüğünüz zaman zaten rekabet edecek gücü yok konami tarafının...

Fifa'nın kullanıcılardan eleştiri aldığı en büyük nokta ultimate team, burada fazlaca oyuna müdahale edip oynanışı sıkıntılı hale getiriyor, tabi bunu yapma sebebi para kazanma hırsı vs vs...Onun dışında alternatifsiz durumda ilerliyor. Zaten sırf bu durumda Pes tarafı oyunu ücretsiz hale getirip daha fazla kullanıcıya erişmeye çalışmak gibi planları var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Fifa 17 de binlerce mac yapmis biri olarak Pes 2018 fifa 18'i bence de imha etti. Pesin yuzunden degil fifanin tembelligi yuzunden oldu bu. Istese fifa neler yapar neler de yapmiyor iste robotik oynanisi bilerek tutuyorlar cunku futta en etkili yontem bu tur pinpon oynanis. Adamlar futtan kazaniyor neden gercekci yapmaya calissinlar ki.

Alıntıları Göster
    Ben de eski bir Pes oyuncusu olarak 3-4 yıl Fifa'ya geçiş yaptıktan sonra 2018'de tekrar Pes'e döndüm.

Rekabet güzeldir.

Fifa kendi bacağına sıktı maalesef. Pes de 2019 için korkutuyor, güvenmiyorum. Trailer'ında birçok şey 2018 gibiydi.

• fifa 18 de o kadar atmosferden bahsettiler oyunda atmosfer bence çok kötü...seyirciler ruhsuz...hele dünya kupasında tam facia...fifa 16-17-18 de öyle aman aman dediğimiz bir değişiklik olmadı malesef...sadece alex hunter modu güzeldi onun dışında kariyer modu falan hep aynı...19 da böyle olacaktır.
  • E3de videosu gelecek mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barni Moloztaş

E3de videosu gelecek mi?
    Ea playde detaylar gelmeye başlar. (9-11 Haziran)
  • Ea e3 te şampiyonlar ligi temalı bir trailer yayınlarsa satış rekoru kırar yine. umarım en azından 3 büyüklerin stadyumları eklenir bu sene. avrupanın en güzel stadyumlarında ilk 10 a girerler ama eklenmiyorlar maalesef.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geliiiiyoooooor

sherlock holmes Mode:on

Logonun sol üst tarafındaki renkler CL nin yeni renkleri

sherlock holmes mod :off

/// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vustic -- 7 Haziran 2018; 19:51:30 >

• Logoda sayı olmadıgını için abonelik sistemine geçiyor diye teoriler dolanıyor Pazar günü anlarız.

• /// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\
  • Trailer E3 2018 de çıkacak, belki gameplay
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vustic

Geliiiiyoooooor

sherlock holmes Mode:on

Logonun sol üst tarafındaki renkler CL nin yeni renkleri

sherlock holmes mod :off

bu sezonda FIFA da ayni menuyu gorursem kusucam artik !! adamlar artik Menu ve scoreboardi degistirme zahmetinde bulunmuyorlar. Yillardir ayni oyun YETER !

• insallah sacma sapan renk tonlamasi yapmazlar. Gercek Sampiyonlat ligi havasinda gecer maclar

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.