Şimdi Ara

/// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\ (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.240
Cevap
57
Favori
272.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Temayı indirmemişsindir hocam umarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Hesaba olacaksa da yine fena değil ama dolar olması lazım ozama çünkü sene 300 tl belki 20$ olacak belli değil

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xraxion61

Temayı indirmemişsindir hocam umarım
    Hayır. Herhangi bir şey indirmedim.
  • beyler çok reklamını yapmayın yabancılara, reddit metdit, yarın fiyatları güncellerler bir sıkıntı hissederlerse, geçen cs de bir yabancı ile sohbet ederken Türkiye adına bildiği tek şey insanlar iyi ama diktatörlük vesaire idi, şimdi bu kafanın yoğun olduğu yerlere bizde fifa 28 Euro yazarsanız sony ea mail yağmuruna tutulabilir, zaten işi bilen oyuncular bu fiyatlardan haberdar oluyor dünyanın heryerinden, madem bir kıyak var insanlarımız yararlansın uzun süre sürsün.

• 210 TL olduğunda bu kadar insan alıyorsa diğer ülkelerdeki gibi 50,60 birim fiyata satılsa ps4 sayısı kadar fifa satılacak anlaşılan :D
  • Satın alayın dedim alamadım.her zaman en parayla alışveriş yapıyordum 0 sorundu akbank neoyla denedim kartı kabul ettiremedim fiyat ayni kalirsabyarin enparayla alirin

• TheMarjinaLs kullanıcısına yanıt
    Live chate bağlanırsan iade olur heralde hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: maysa24

210 TL olduğunda bu kadar insan alıyorsa diğer ülkelerdeki gibi 50,60 birim fiyata satılsa ps4 sayısı kadar fifa satılacak anlaşılan :D
    300-400 birime ps4 satılsa hayal bile edemiyorum komşu fatma teyze bile alır youtube takılmak için
  • Yaşa fifa

talep edelimde iade alalım , en azından cüzdana yüklesinler 200 lira az para değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: maysa24

210 TL olduğunda bu kadar insan alıyorsa diğer ülkelerdeki gibi 50,60 birim fiyata satılsa ps4 sayısı kadar fifa satılacak anlaşılan :D
    Zaten ps4 400 lira, oyunlar da 60 lira olsa büyük söz sahibi oluruz oyun piyasasında

• Güçlü Türkiye

• Ekşi Sözlük sayesinde 209 TL'ye aldık Ekşi'de takip ettiklerim arasında Fifa 19 da vardı, birkaç saat içinde 46 entry girildiğini görünce (normalde günde 2 ya da 3 entry olur) baktım ve indirimi gördüm. Forum'a bugün pek bakmadım.

209'a bile sevinir olduk, umarım iptal olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: WaBoSe

Satın alayın dedim alamadım.her zaman en parayla alışveriş yapıyordum 0 sorundu akbank neoyla denedim kartı kabul ettiremedim fiyat ayni kalirsabyarin enparayla alirin
    Hocam telden yaptiysan bazen hata verebiliyor ps4 den satin almayi deneyin ben temin sanal kart ile aldim 299 tl ye ultimate edition

• Pc ile almak isteyenler....

Originde bu fiyat olsa anında...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrkb -- 12 Eylül 2018; 0:5:42 >
  • boa17 kullanıcısına yanıt
    Hocam selam, iadeyi nasıl talep ediyoruz. Araştırıyorum ama henüz net birşey bulamadım. Bilgilendirirsen sevimirim.

• Rdr 2den sonra çok uzun süre oyun almazdım diyordum ama bu fiyatı görünce yine gittik aldık

Bu arada alma işleminde sorun yaşayanlar var ise pc sen kredi kartını ekleyip ps4 üzerinden satın almayı deneyin. Şimdiden iyi oyunlar bu futa ilk defa gireceğim heyecanlandım

• quote:

Orijinalden alıntı: senki

Hocam selam, iadeyi nasıl talep ediyoruz. Araştırıyorum ama henüz net birşey bulamadım. Bilgilendirirsen sevimirim.
    Live chate bağlanıcaz mecbur , başka birşey şuan için aklıma gelmiyor

Yarın bakıcaz artık

• Playstation Türkiye yapılan indirim için kimin emeği geçtiyse çok teşekkür ederiz
  • Arkadaşlar nasıl fazla kişiye yayarız bunu herkes faydalansın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam,

Livechat offline usa baktım. Aşağıdaki linkten ön talep oluşturdum, işlem geçmişimden sipariş noyu ilişikledim.

https://www.playstation.com/tr-tr/get-help/contact-form/

Burada Playstation Network ve Hesap seçeceksin aşağıda form açılıyor, aşağıdaki metni gönderdim.

Merhaba,

Dün sabah ps store den 359 tl ye almış olduğum fifa19 oyununu iade etmek istiyorum. Konu sişariş numarası: 9853250****

Yardımınızı rica ederim.

Saygılarımla

Sıpport dan oto mail geldi, 24 saat içinde ekip arkadaşlarından biri dönecekmiş, bekleyelim bakalım.

• 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.