Şimdi Ara

/// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\ (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.240
Cevap
57
Favori
272.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar hala yurt dışıdaki fiyatı burdaki kura çarpıyorsunuz yaptığınız çok yanlış
    1.500 euro maaş alan biri oyunu 60 euroya alıyor türkiye de 1.500 tl maaş alan 200 tl ye indirimle alıyor alım gücümüz inanılmaz kötü
    Buna göre revize etmeleri lazım bütün oyunları olması gereken fiyat aslında bunun dahada altı ama olmuyor işte
  • Arkadaşlar ultimate sürüm bonusları bir tek sec sahibine mi gidiyor, o olay nasıl oluyor bilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • satın alınan hesaba düşer.
  • Aynen sadece sec hakka gidiyor

• 2 yıl önce pes oynarken satın aldığım 30 liralık coin yanlış hesaba gitmişti. Müşteri hizmetleri ile görüştüm. Kullanım sağlanılmadığı için, 14 gün içinde satın alınan ürünler için işlem yapılıyor dedi. 2 hafta içinde cüzdana parayı geri yatırdılar. Şimdi sorun şu. Paralar yatana kadar fiyat aynı kalacak mı? Yoksa yeni hesap açıp oyunu satın alıp, para yatacak hesabı boşa mı çıkarmalısınız. Sorular sorular deli sorular.
  • Fiyat süpermiş. Kutulu 500₺ ye satıyorlar. Hemen kaptık :)

Battlefeld 5 in fiyatıda 269₺ ye düşmüş bu arada.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wermidon

Sony karta iade falan yapmaz canım arkadaşım.Sadece cüzdan.Zamanında müşteri temsilcisiyle az kavga etmedim telefonda bu yüzden :)

Alıntıları Göster
    Ben telefonda öyle görüştüm ancak cüzdana iade istediğimden belkide sizin yaşadığınız sorunu yaşamadım. Siz bizzat yaşamışsınız doğrudur.
  • Standart sürümde pri hesap kaç lira ise Ultimate sürümde de o tutardan hesaplamanız gerekecektir. Yani standart 120 lira ise ultimate de 120 lira olmalı primary hak için. Çünkü primary hesabı kullanan kişi için farkı yok.
  • 209 dan aldım iade mi etsem?indirimi bekleyecektim normalde hatalı fiyat diye atladık hemen.

• srcn1905 S kullanıcısına yanıt
    Sadece erken erişim imkanı oluyor o da çok önemli değil

• quote:

Orijinalden alıntı: nucLear

Fiyat süpermiş. Kutulu 500₺ ye satıyorlar. Hemen kaptık :)

Battlefeld 5 in fiyatıda 269₺ ye düşmüş bu arada.

BF V fiyatı oydu zaten herhangi bir indirim yok.
  • Teşekkürler. Ultimate team cehenneme dönecek herkes ultimate ile başlayacak gibi

• AİGUN kullanıcısına yanıt
    Kardeşlik ile pri veya sec hakkı satın daha da uyguna gelsin iade etmenize gerek kalmasın.. Bana 89a geldi oyun
  • 2 gün önce hayatta almam her sene aynı oyun yazmıştım bir arkadaş da keşke ben de senin gibi olabilsem demişti. Fiyat düşünce aldım direk
  • Cidden neden böyle bir şey yaptılar ? Daha önce benzeri bir durum Assassin's Creed Odyssey için yaşanmıştı. Hata olsa bir kere olur ikinci kez bu kadar yakın zamanda oluyorsa demek ki hata değil bilinçli yapıyorlar. Bu da istedikleri zaman ucuza satabildiklerini kanıtlıyor aslında bir nevi. Fiyatı artarsa zaten bu işte kesinlikle bir bit yeniği olduğu anlaşılmış olacaktır.
  • Şaka gibi bir yanlışlık olabilir mi?Hiç alacağım yoktu bu indirimin şerefine en pahalı sürümü alacağım

• iDenis kullanıcısına yanıt
    😂

• 209 u görünce hemen ön siparişi geçtik arkadaşla.Bu kura rağmen böyle fiyat bulunmaz nimet,çıktıgı gün spotçulara 400 tl bayılacaktık bu indirim olmasaydı.

• quote:

Orijinalden alıntı: iDenis

2 gün önce hayatta almam her sene aynı oyun yazmıştım bir arkadaş da keşke ben de senin gibi olabilsem demişti. Fiyat düşünce aldım direk
    Aynen hatırlıyorum, iyi ki bu muhabbeti yaptık, ea yetkilileri gardaşlarımız bize kıyak geçti, bak şu rockstara burnundan kıl aldırıyor mu? utanmasa 600 e verecekti rdr 2 son sürümü. Eayı her sene makyaj yapıp aynı oyunu sunduğu için eleştiririm ama şu olaydan sonra biraz pozitif yaklaşacağım her yerde bunlara

• quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

😂
    Noldu hocam
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.