Şimdi Ara

/// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\ (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.240
Cevap
57
Favori
272.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lorenzen

Arkadaşlar daimi kardeşlik yöntemi kullanıyorum.
    sec hesap benim, pri hesap da kardeşimin. oyunları kardeşimin hesabından alıyoruz. fifa 19'u ultimate sürüm alsak ben de ultimate sürüm ile gelen paketlerden vs. faydalanabilir miyim?

araştırdım fakat net bir yanıt bulamadım.
    Hangi hesaptan alınırsa ona geliyor paketler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu US hesaptan alsak TR yan hesaptan ayın 25'inde oyuna girebilirmiyiz beyler? (Türkiyede 28'inde açılıyordu bildiğiniz gibi)
  • revoltx R kullanıcısına yanıt
    Tum dunyada ayni tarihte yani Cuma gunu 28inde satisa cikiyor. Sadece Champions veya Ultimate surumunu alanlar 3 gun onceden Sali gunu 25inde girebiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuak29

Tum dunyada ayni tarihte yani Cuma gunu 28inde satisa cikiyor. Sadece Champions veya Ultimate surumunu alanlar 3 gun onceden Sali gunu 25inde girebiliyor.
    450 tl ye geliyor ultimate sürüm o zaman daha mantıklı hem de TR PSN.
  • Hiç gerek yok 3 gün önceye. Zaten web yada companion bir hafta öncden açılılyor transfer yapılabiliyor. Verdiği paketlerdende hep 79 luk adamlar çıktı geçen sene bana. Kontrat kartları iyi oluyor ama oda oyunun sonu geldi birikti. Nednse sbc görevlerden daha iyi adam çıkıyor. Sırf yapılan ilk günler maç sonu verilen ve açılan bopst larla kazanılan coin ler var. Gerek yok Değmez. Düz alıp geçin. Para tuzağı diğerleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miraclescape -- 16 Ağustos 2018; 14:59:35 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fifa 19 standart surumde şampiyonlar ligi olmayacak mı? o ayrı bir paketde mi sunulacak?
  • emreturan_75 E kullanıcısına yanıt
    bu sürümler tamamen fut içerikleriyle alakalı şampiyonlar ligini istediğiniz sürümde oynayabilirsiniz

• Ulan laliga stadlarıda geldi hadi be fifa şu karanlık stad olayını da çöz hemen sipariş geçeyim stadlar harika ya ama karanlık işte :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ekoko54

Ulan laliga stadlarıda geldi hadi be fifa şu karanlık stad olayını da çöz hemen sipariş geçeyim stadlar harika ya ama karanlık işte :)
    hangi stad geldi merak ettim camp nou peste santiago ve metropolitano var sadece fifa da belki mestalla eklenecek başkada yok.
  • Son trailere bak 16 yeni stad geldi

• Ve 200 yeni oyuncu yüzü la ligaya

• quote:

Son trailere bak 16 yeni stad geldi
    oy oy oy vay ahlaksızlar.Piyasalara bakıyorum yeni gördüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

oy oy oy vay ahlaksızlar.Piyasalara bakıyorum yeni gördüm.

Alıntıları Göster
    Ateşşş ediyor :)

• quote:

Ateşşş ediyor :)

Alıntıları Göster
    İtalya yok hala yok alındı deniyordu yok broadcast lig teması felan.Kapakta ronaldo var ama yok çin liginide aldılar ama resmi kanal açıklamadı sızıntı haberdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

İtalya yok hala yok alındı deniyordu yok broadcast lig teması felan.Kapakta ronaldo var ama yok çin liginide aldılar ama resmi kanal açıklamadı sızıntı haberdi.

Alıntıları Göster
    Valla şuan efsane ama stadlar kranlık olunca çöp oluyor

• Serie A ile ilgili bir bomba bekliyorum ben.
  • Serie a nin ismi yer alacak demişlerdi hatırladığım kadarıyla calcio a değilde. Ronaldo hariç la liga dan başka transferler de var. Olsa güzel olur hakkaten.

• Gercekten hic bir sey eklememisler,bir iki kozmetik bisey,bi kac tane gol sevinci, SL skorbordu. Bas simdi 359 tl. Ama mecburen basicaz.Piyasada adam akilli futbol oyunu kalmadi
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.