Şimdi Ara

/// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\ (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.239
Cevap
57
Favori
272.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kesin bilgim yok onlar hakkında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spawn2

Hocam örnek vererek anlatayım.

Diyelim sizin tommy shelby adında bir hesabınız var. Fifa 19 alacaksınız ama daha sonradan satacağınızı düşünüp, ekstra bir hesap açıp kardeşlikle oyunu aldınız. Sec hesabı verdiniz. Pri hak sizde. İleride fifa points almak isterseniz bu pointsler sec hesapta mı kalıyor yoksa pri hesapta yani tommy hesabınızla oynayabileceğiniz hesapta mı ?

Alıntıları Göster
    Eğer oyunla gelen fifa points ise onlar sec hesapta kalıyor.Siz prisiniz kendi hesabınıza geçip oynuyorsanız zaten kendi hesabınızdan alacağınız pointsler sizde kalır

• quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Eğer oyunla gelen fifa points ise onlar sec hesapta kalıyor.Siz prisiniz kendi hesabınıza geçip oynuyorsanız zaten kendi hesabınızdan alacağınız pointsler sizde kalır

Alıntıları Göster
    Peki GTa V ve RDR2 hakkında bu konuyla ilgili bilginiz var mı hocam ? Kendi hesabımdan oynarken; pri hesap bendeyken yani, Gta veya RDR2 de yapacağım bir sanal para alımı sec hesaba mı gidiyor ?
  • Spawn2 kullanıcısına yanıt
    Kendi hesabınız içinden yapacağınız alımlar sizde kalıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Kendi hesabınız içinden yapacağınız alımlar sizde kalıyor
    Ama o hesapta oyun alımı yok ki. Şuan kendi hesabımdan RDR2'ye baksam 299₺ satın alma simgesi çıkıyor. Yani hesap oyunu algılamıyor. Ek paket yada coins kabul edecek mi diyorsunuz yani
  • Spawn2 kullanıcısına yanıt
    O hesaptan satın almadığınız için öyle yazıyor.Fifa'da sorun olmuyor ona eminim ama gta ve rdr2'yi bilemem.

• niye kimse fiyatı eleştirmiyor
  • Fifa'dan hariç tüm oytunlar burada konuşuluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ADMİRAL41

Fifa'dan hariç tüm oytunlar burada konuşuluyor
    bir de bu sene buralar çok sessiz, kurdan ve yenilik gelmediğini düşünenlerden dolayı sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zerosun

bir de bu sene buralar çok sessiz, kurdan ve yenilik gelmediğini düşünenlerden dolayı sanırım.

Alıntıları Göster
    Aynen öyle.Neredeyse 500 ₺ ye yakın bir fiyat ile çıkacak dolar yükselişinden dolayı.
  • Oyunu sipariş geçenler kredi kartlarına oyun store fiyatından farklı bir şekilde mi yansıyor bakabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScRyedd

Oyunu sipariş geçenler kredi kartlarına oyun store fiyatından farklı bir şekilde mi yansıyor bakabilir mi ?
    Aynen ya ilk çektiğinde baktım 359 tl idi.. şuan 450tl görünüyor ekstrede 5 gün oldu alalı. Niye böyle. Tr psnden aldım. Standart edition.. Böyle olursa iade ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oldboy83tr -- 14 Ağustos 2018; 14:7:26 >
  • bir amerikan firması olan ea i protesto ediyoruz arkadaşlar . hepimiz pes alarak tepkimizi koyalım

• quote:

Orijinalden alıntı: oldboy83tr

Aynen ya ilk çektiğinde baktım 359 tl idi.. şuan 450tl görünüyor ekstrede 5 gün oldu alalı. Niye böyle. Tr psnden aldım. Standart edition.. Böyle olursa iade ederim.

Alıntıları Göster
    hocam bence bankaların bu şekilde sonradan müdahale yetkisi yoktur . itiraz edin bence bankaya
  • Şimdi sony ile irtibata geçtim. Hesapları kontrol ettiler fazla çekilmiş dediler. Kredi kartı ekstreniz ile on sipariş geçilen faturaların ekran goruntusunu yollayacaklari mail adresi linki ile sonye mail atacagim 5 iş günü içinde hesaba iade edilecekmis.

• quote:

Orijinalden alıntı: oldboy83tr

Şimdi sony ile irtibata geçtim. Hesapları kontrol ettiler fazla çekilmiş dediler. Kredi kartı ekstreniz ile on sipariş geçilen faturaların ekran goruntusunu yollayacaklari mail adresi linki ile sonye mail atacagim 5 iş günü içinde hesaba iade edilecekmis.
    Muhtemelen sizdeki sistemsel bir hatadan kaynaklı

Yurtdışı posundan çektiği için TR Store kurdan kaynaklı fiyat değişiminden korkuyorum. Provizyonda beklediği süre zarfında kurdan etkilenip ekstreye yüksek miktarda yansıtabilirler.
  • ScRyedd kullanıcısına yanıt
    Sanal kart kabul etmiyor değil mi hala? Risk almadan 370tl tanımlayarak alınabilir. Ama zaten bu fiyatlar muhtemelen güncellenecek tekrar aradım evraklar ulaştı mı diye ulaştı kur farkından olabilir mi acaba dedi bende türkiye psnde ne yaziyorsa o fiyat olmak zorunda eğer öyle olacaksa psn üzerindeki fiyatın ne anlami kalıyor kafaniza gore çekin dedim. 2 dk inceledi flaan evet sizinki sistem kaynaklı bir sorun 2 3 gün içinde mail gelecek ve 5 gün içinde de geri ödeme birimimiz iade edecek dedi..

Iyi ki sormuşsun yoksa ekstreme bakmayacaktim bile

Yakında tr psn fiyatı güncellenecektir diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-714AB4560

bir amerikan firması olan ea i protesto ediyoruz arkadaşlar . hepimiz pes alarak tepkimizi koyalım

EA Kanadalı bu arada😊

• quote:

Orijinalden alıntı: dr.axel

EA Kanadalı bu arada😊

Alıntıları Göster
    Kanada menşeili ama merkezi ABD,Kalifornia kuruluş hali Kanada'da idi şuan tamamen Amerikan.

Redwood City, CA/United States of America

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 14 Ağustos 2018; 17:41:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Kanada menşeili ama merkezi ABD,Kalifornia kuruluş hali Kanada'da idi şuan tamamen Amerikan.

Redwood City, CA/United States of America

Alıntıları Göster
    Nereli olursa olsun Trump’ın şirketi bile olsa ben bu oyunu alırım.Fifa 18 de Vancouver ve Romanya da geliştirilmiştir.

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.