Şimdi Ara

/// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\ (300. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.240
Cevap
57
Favori
272.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 298299300301302
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Fifa 19'u Türkçe oynayabilmenin tek yolu, kutulu ürün almak veya Türkiye PSN'den mi almak ?

Internette ucuza key satılan yerlerden alınca (ilk hesap açılırken Amerika seçilse, sonra konsol bölge ve dil ayarı Türkçe yapılsa dahi) oyun İngilizce mi kalır acaba ?
  • Keşke en az 8 kişi olup turnuva tarzı bişey yapabilsek güzel olurdu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: signore

Merhaba,

Fifa 19'u Türkçe oynayabilmenin tek yolu, kutulu ürün almak veya Türkiye PSN'den mi almak ?

Internette ucuza key satılan yerlerden alınca (ilk hesap açılırken Amerika seçilse, sonra konsol bölge ve dil ayarı Türkçe yapılsa dahi) oyun İngilizce mi kalır acaba ?
    Kutulu larin da arkasinda pal 2. Bolge olmasi lazim Türkçe olmasi icin

Psn de, de turkiye psn de olur ve avrupa ulkeleri olur sadece (almanya ingiltere rusya) vs diger türlü Türkçe olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: haritaci41

Yav arkadaşlar bu web ve telefon Companion app de neden transfer market açılmıyor ?
    1500 e yakın maç yaptım div 5 deyim. Hepsini olmasa bile görevleri de yapıyorum kkg vs . 4 ay oldu Fut oynamaya başlayalı ama hala kilitli anlamadım . Var mı bir yolu ? Yoksa keyfini mı bekleyeceğiz?
    Normalde acik olur da belki origin hesabin market bani yemis olabilir, ps de aciyo orda acmiyosa o zaman baska bi sorun var ea destege bi sor

• Cahilliğimi bağışlayın arkadaşlar birkaç şey sormak istiyorum.

Bir arkadaştan plus üyeliği olan fifa sec hesap alsam online oynamak isteyince kendi fifa çevrimiçi profilim ile oynayabiliyor muyum?(fifa18 de kullandığım)

Bir de hem pri hem sec sahibi aynı anda online oynamak isterse sıkıntı oluyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Noxite

Normalde acik olur da belki origin hesabin market bani yemis olabilir, ps de aciyo orda acmiyosa o zaman baska bi sorun var ea destege bi sor

Alıntıları Göster
    Sorduk sordum da lanet olasicilar cevap vermiyor 1 aydır :)

• mustafa982 kullanıcısına yanıt
    sıkıntı olmaz, oynayabilirsin

• ps4 1.5m fut coins 200 TL
  • Bu oyunun Allah belasını versin ben başka bir şey diyemiyorum artık. Fut championship da bugün 2 0 dan 85 den sonra geri gelip 7 dk içinde 3 gol atıp aldığım maç bitiminde hemen ileri demeden EA sunucularına bağlanti kesildi dedi ve oyundan attı oyuna tekrar girdiğimde gördüm ki beni mağlup saymış . 4 maç sonra 2 1 önde olduğum maç sonunda da aynısı oldu ve yine mağlup saydi.

Demin de rivals ta görevleri yaparken 6 0 yendiğim maç hakem düdüğü çaldı bitti ileri yazısı çıkmasını bekledim ve yine oyunda attı bu seferde tam -38 puan kesmiş oyuna tekrar girdiğimde ..m inanilir gibi değil ya !! Kendi adıma FIFA 20 ye para verenin .... Daha da bir şey demiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haritaci41 -- 20 Nisan 2019; 0:3:58 >
  • Psn Nickimi Değiştirdikten Sonra Fifa 19 Girdiğimde Lobiye Girince Origin Hesabımı Doğrulamamı İstiyor. Ekranda Çıkan Mail Benim Mail Değil , Hiç Bir Şekilde Doğrulayamadım , Ne Yapmam Lazım Yeni Bir Origin Hesabıda Ekleyemiyorum . Oyunu Silip Tekrar Yükledim Aynı Şey Çıkıyor Yardımcı Olun ALLAH İÇin Ekranda Gördüğüm Mail İlk Defa Gördüm "Yomail.İnfo" Falan Yazıyor. Hiç Bir Şekilde Online Bağlanamıyorum :( Ne Yapmalıyım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FashionC0L0Rs

Psn Nickimi Değiştirdikten Sonra Fifa 19 Girdiğimde Lobiye Girince Origin Hesabımı Doğrulamamı İstiyor. Ekranda Çıkan Mail Benim Mail Değil , Hiç Bir Şekilde Doğrulayamadım , Ne Yapmam Lazım Yeni Bir Origin Hesabıda Ekleyemiyorum . Oyunu Silip Tekrar Yükledim Aynı Şey Çıkıyor Yardımcı Olun ALLAH İÇin Ekranda Gördüğüm Mail İlk Defa Gördüm "Yomail.İnfo" Falan Yazıyor. Hiç Bir Şekilde Online Bağlanamıyorum :( Ne Yapmalıyım ?
    Valla su FIFA min böyle sorunları çözmek çok zor hocam ben bilsem yardımcı olacağım ama inşallah bilen vardır

• Onlin dostluk macinda takim ayarlarini hep tekrardan yapmak mi zorundayiz? Allah rizasi icin biri yol gostersin eger bi yolu var ise

• 1.13 yaması geldi görüşleriniz neler?

• Freekmichael F kullanıcısına yanıt
    Valla tamda Houston Dynamo ile MLS kariyeri yaparken formaya sponsor eklenmesi hoş oldu kanımca :) Onun haricinde oynanışa bir etkisi yok yada ben anlayamadım..

• Merhabalar oyunu biraktim, 1.5M coinsi toptan verecegim. Ilgilenenelr DM atabilir.
  • Selamlar Fifa 19 oyuncu sayisini konsola ve pc ye göre ayrı gösteren bir site varmi bunu merak ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: FashionC0L0Rs

Psn Nickimi Değiştirdikten Sonra Fifa 19 Girdiğimde Lobiye Girince Origin Hesabımı Doğrulamamı İstiyor. Ekranda Çıkan Mail Benim Mail Değil , Hiç Bir Şekilde Doğrulayamadım , Ne Yapmam Lazım Yeni Bir Origin Hesabıda Ekleyemiyorum . Oyunu Silip Tekrar Yükledim Aynı Şey Çıkıyor Yardımcı Olun ALLAH İÇin Ekranda Gördüğüm Mail İlk Defa Gördüm "Yomail.İnfo" Falan Yazıyor. Hiç Bir Şekilde Online Bağlanamıyorum :( Ne Yapmalıyım ?
    Originle ilgili sıkıntı ise canlı destek den halledebilirsin diye düşünüyorum fifa 17 de benimde hesapla ilgili sorun olmuştu oyuna giremiyordum canlı destekten halletmistim sorunu

• Renovatio90 kullanıcısına yanıt
    aynen , 2 gün önce gorustuk tek yöntem oldugunu form göndermemi söylediler detayli sekilde ödeme kanitlari oyunun sana olduğuna dair bilgiler falan ip adresi gönderdim bakalim cevap bekliorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • şu kariyer modunda sözleşmesi biten oyuncuları alınca 2 senede dünya karması oluşturulabiliyor.bu sorunu 2020 de çözseler bari. bir de 2033 yılında bitmesi iyi olmadı.kariyer modunu çok detaya inmeden fm gibi yapsalar keşke.

• Oyunu bırakmaya ramak kaldı. hep kanser ediyordu FIFA 19 tamam ama bu son 3 haftadır hiçbir maçtan zevk alamaz oldum. Ultimate Team oynuyorum genelde. Ne momentummuş arkadaş. Adamın 82 takımı 89 takıma top göstermiyor. 91 lik defans 79 luk forvet ile başa çıkamıyor. Saçma sapan bir sürü şey daha. FIFA 20 benim için artık ahmaklık olur. Biz eğlenelim diye oyun alıyoruz kol kırıp, ekran parçalıyoruz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 298299300301302
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.