Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

/// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
5.832
Cevap
130
Favori
177.210
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Spor >> /// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1004 Mesaj
      14 Ocak 2019 17:30:59

Tam 130 futbolcunun yüz karşılaştırmasını yaptım
      |
      |

• Teğmen
      172 Mesaj
      14 Ocak 2019 18:34:00
      Pro club takımımıza bekleriz arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Çavuş
      49 Mesaj
      14 Ocak 2019 19:44:21
      Arkadaşlar Haftasonu turnuvasını 15 galibiyetle bitirdim ilk kez katıldım ama ödüllerin yüklenmedi neden acaba nereye başvurmam gerekir?

• Binbaşı
      1291 Mesaj
      14 Ocak 2019 23:15:09
      beyler geçen seneki 18 rezaletinden sonra bana 19 ilaç gibi geldi açıkçası. eğer gerçekten amacı futbol oynamak olan insan gibi bi rakip gelirse karşıma gayet de güzel orta saha mücadelesi şeklinde geçen maçlarım da oluyor, 0-0 biten ne sıkı maçtı ama dediğim maçlarım da oluyor. işte bu rakibe bağlı biraz, karşınızda cmye aguero firmino koyup oyunun buglarını kullanmaya çalışan bir ergen irisi gelirse işte o zaman kötü gerçekten de. yıllardır bu oyunu oynayan biri olarak ne yazık ki şunu söyleyebiliyorum ki bu ergen irilerinin çoğu türklerden çıkıyor nedense. önceden takım isminden falan anlayıp hiç girmeyebiliyorduk maça, şimdi o da yok ulan ne garip adam diyorsun devre arasında takım ismini bi görüyorsun anlıyorsun neden böyle garip olduğunu.

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_95725276/f_//tm.htm
    • Yarbay
      3558 Mesaj
      15 Ocak 2019 03:18:53
      Abi interneti kötü olmayan girmesin şu online ya. 90 dk ölüm gibi geçiyor yemin ederim hayattan soğuyorsun. Laglı laglı oyun mu olur ya? Bunlara direk ip ban atılsın

|
      |

• Teğmen
      247 Mesaj
      16 Ocak 2019 02:30:25
      Şu oyunda coin kazanma taktiği nedir karşımdaki herkes 85 den yukarda adamı var

|
      |

• Teğmen
      210 Mesaj
      16 Ocak 2019 07:58:47
      quote:

Orijinalden alıntı: MrJuL

Arkadaşlar Haftasonu turnuvasını 15 galibiyetle bitirdim ilk kez katıldım ama ödüllerin yüklenmedi neden acaba nereye başvurmam gerekir?
      Ödüller her hafta perşembe günleri veriliyor

|
      |

• 17 Ocak 2019 17:34:54
      Selamlar,
      Oyun çok fazla vaktimi aldığı için ps4 hesabımla birlikte satmaya karar verdim.

Detaylar şu şekilde;
      - Oyunu cd'li aldığım için oyuna sahip olmanız ya da satın almanız gerekebilir. (Oyun cd'sini isterseniz ek ücrete tabidir.)
      - Hesapta 9 ay süresi kalan psn plus aboneliği mevcuttur.
      - Aynı şekilde hesapta parayla satın alınan fifa 18, fifa 17, heavy rain, beyond: two souls, assassin's creed syndicate, battlefield 1 oyunları vardır. Ayrıca, aylık oyunlardan indirme listesine alınan until dawn, that's you, bloodbourne, metal gear solid V, amnesia collection, just cause 3, deus ex mevcuttur.
      - Hesabın coins değeri 15 milyon civarındadır. Satılabilir oyuncuların değeri ise 6,5 milyon coinstir. hesapta cr7, henry, ramos ve courtois satılabilir durumdadır. diğer oyuncular untradeable'dır.
      - Hesapta 1100'den fazla oyuncu vardır. Ayrıca uzun süre işinizi görebilecek miktarda sözleşme, kimya kartları, kondisyon vs. bulunmaktadır.

Güncel kadromu aşağıda paylaşıyorum. Hesapla ilgili sorularınızı pm yoluyla ya da drbune34@gmail.com adresine mail atarak sorabilirsiniz.
      Hesabı satın almayı düşünenler aynı şekilde pm yoluyla iletişime geçebilirler ya da drbune34@gmail.com adresine mail atabilirler.

|
      |

• Teğmen
      177 Mesaj
      18 Ocak 2019 00:53:43
      quote:

Orijinalden alıntı: GuardianN-

Bunu 2. Yazışım. Karşıya juve gelince o maçta min. 2 kafa golü yiyorum. Kolu parçalayacağım az kaldı.
      barcelonayı alıyorsan bilhassa , fizikli takımlara karşı kornerlerden gol yiyosun malesef , onun haricinde kaleci degajlarında bile ronaldo kafayı vuruo sürekli..online modda juveyi alman daha mantıklı veya real..yada kornerlerde "r3" tuşuyla kaleciyi serbest hareket ettrebliosun, böylece ronaldonun önüne getirip engelliyebilirsin.
      |
      |

• Teğmen
      108 Mesaj
      18 Ocak 2019 08:37:42
      Merhaba

Soruldu mu bilmiyorum kusura bakmayın sorulduysa.

Her açtığımda kol ayarı yapmaktan yoruldum.
      Bunun bir püf noktası var mı?
      Nerde yanlış yapıyorum bilmiyorum ama kaydedemiyorum tuş ayarlarını ps4 te.

Örneğin 4 ayar var ya (özel ABCD) bunların her birine bir kişiye nasıl atama yapabilirim yardımcı olabilecek varmı?

Teşekkürler şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 45SI45 -- 18 Ocak 2019; 8:38:48 >

SER KAN
    • Yüzbaşı
      999 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: 45SI45

Merhaba

Soruldu mu bilmiyorum kusura bakmayın sorulduysa.

Her açtığımda kol ayarı yapmaktan yoruldum.
      Bunun bir püf noktası var mı?
      Nerde yanlış yapıyorum bilmiyorum ama kaydedemiyorum tuş ayarlarını ps4 te.

Örneğin 4 ayar var ya (özel ABCD) bunların her birine bir kişiye nasıl atama yapabilirim yardımcı olabilecek varmı?

Teşekkürler şimdiden.
      Bunu bende merak ediyorum :)

|
      |

• Yüzbaşı
      479 Mesaj
      Hesabımda son bi 140k coins kaldı.İsteyene 25 TL den vereceğim.Özelden mesaj atabilirsiniz.
      |
      |

• Binbaşı
      1147 Mesaj

Oyun güzel hocam dediğin tanıma offline da uyuyuyor maçlar son derece gerçekçi havada geçiyor momentum bu sene çok az faktör. Güçlü takım zayıf takım dengeside iyi yakalanmış.. Bence başarılı bir oyun olmuş fifa 19 saha içi bakımından. Saha dışı özellikler açısından bekleneni veremiyor orası ayrı. Lisans sorunları, kariyerde gene yenilik olmaması, rakiplerin gene alakasız saçma sapan transferler yapması gibi..

|
      |
      mnk9624 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Reklamlar
SEO
nice türkiye
Paykasa
Yeni Abonelik d-smart
doğum sigortası, doğum paketi, çocuk sigortası
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.