Şimdi Ara

/// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\ (290. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.240
Cevap
57
Favori
272.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 288289290291292
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar merhaba, kadro icin herhangibir oneriniz var mi?
    Birde su kroosu degistirmek istiyorum max 350k lik bir oneriniz var midir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Coins satmak isteyenler fiyatiyla beraber pm den yazabilir

• Arkadaşlar merhaba ben oyunu xboxta oynuyorum. Burası daha kalabalık diye burada sormak istedim.

Ben online season oynuyorum. Oyun bazı günler çok akıcı inanılmaz keyifli oluyor bazı günler ise acayip bir ağırlık var oyunda, adamlar falan zor dönüyor, komutlara geç tepki veriyolar (yüksek ping ?). Bu sorunu ps tarafında siz de yaşıyor musunuz, çözümü var mı bunun.

Yani birde bırakın milyon doları adamlar milyar dolar kazanıyor oyundan, bir türlü alt yapıya yatırım yapmıyorlar. Türkiye'ye olmasada bize yakın server açılırsa sorun kalmaz aslında.

Geçen cumartesi girdim, oyun acayip akıcıydı single gibi oynadım 8 maçta 7 galibiyet alıp 2. Klasmana çıktım. Sonraki günlerde oyun o kadar ağırlaştı ki top bile çeviremiyorum, defans yapamıyorum. Normalde 5 atacağım adamlar beni yenip gidiyorlar en çokta bu sinirimi bozuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x3x -- 29 Ocak 2019; 12:1:29 >
  • Arkadaşlar merhaba
    Fifa 19'da DS4 sistemi var mı ? Sec haktan plus olan bir hesap ile oynayabiliyor muyum ?
  • x3x kullanıcısına yanıt
    Ben almanyada oturuyorum.benim internetim cok iyi olmasina ragmen ayni problemi bende yasiyorum.hatta daha 1 saat once squad battles maci oynadim.resmen oyun kendi kendine duracak sandim o denli agirlasti yani.oyuncular hareket etmiyo donmuyo.bence bu ea nin bi tezgahi gibi geldi bana altyapiyla alakasi yok bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Welli

Ben almanyada oturuyorum.benim internetim cok iyi olmasina ragmen ayni problemi bende yasiyorum.hatta daha 1 saat once squad battles maci oynadim.resmen oyun kendi kendine duracak sandim o denli agirlasti yani.oyuncular hareket etmiyo donmuyo.bence bu ea nin bi tezgahi gibi geldi bana altyapiyla alakasi yok bence
    Valla bilmiyorum bana serverla ilgiliymiş gibi geldi. Ama senin dediğinde mantıklı, sonuçta bu ea denen şerefsiz firmanın dini imanı para. Mağlubiyet aldırıp, hırs yaptırıp points satma amaçları olabilir. Fark edilmesin diye online season modunu da ağırlaştırıyor olabilirler.

• coin alacagim satanlar dm'den yazsin lutfen fiyati ile
  • quote:

Orijinalden alıntı: x3x

Arkadaşlar merhaba ben oyunu xboxta oynuyorum. Burası daha kalabalık diye burada sormak istedim.

Ben online season oynuyorum. Oyun bazı günler çok akıcı inanılmaz keyifli oluyor bazı günler ise acayip bir ağırlık var oyunda, adamlar falan zor dönüyor, komutlara geç tepki veriyolar (yüksek ping ?). Bu sorunu ps tarafında siz de yaşıyor musunuz, çözümü var mı bunun.

Yani birde bırakın milyon doları adamlar milyar dolar kazanıyor oyundan, bir türlü alt yapıya yatırım yapmıyorlar. Türkiye'ye olmasada bize yakın server açılırsa sorun kalmaz aslında.

Geçen cumartesi girdim, oyun acayip akıcıydı single gibi oynadım 8 maçta 7 galibiyet alıp 2. Klasmana çıktım. Sonraki günlerde oyun o kadar ağırlaştı ki top bile çeviremiyorum, defans yapamıyorum. Normalde 5 atacağım adamlar beni yenip gidiyorlar en çokta bu sinirimi bozuyor.
    Sebebi serverların yoğun trafikte olması yani senin o girdiğin zaman diliminde bağlı olduğun serverda çok kullanıcı var demek akışın çok rahat olduğu zaman aralığında ise kullanıcı sayısı azalıyor misal Türkiye'de en rahat gece oynanabiliyor bu oyun 01:00 06:00 arası.Diğer saat dilimlerinde lag mag her türlü sinir bozucu şeyle karşılaşman mümkün düzgün bir oyunda bulmazsın sinirlenirsin boşa ve mağlubiyet almanda olası çünkü oyuncu kontrolü çok zor oluyor.

Bu oyunda en fazla server fut champions modunda ardından rivals serverları var bu serverlar iki oyuncunun birbirine host olduğu en iyi bağlantının ev sahibi olarak ayarladığı serverlar ama az online seasons ise bundanda az sanıyorum.Çünkü oynayan sayısı az online season modu ea'ye para kazandırmıyor.Rivals misal daha öncelikli çünkü ea'in cebine giden fut champions moduna girişine vesile oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 30 Ocak 2019; 15:35:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Sebebi serverların yoğun trafikte olması yani senin o girdiğin zaman diliminde bağlı olduğun serverda çok kullanıcı var demek akışın çok rahat olduğu zaman aralığında ise kullanıcı sayısı azalıyor misal Türkiye'de en rahat gece oynanabiliyor bu oyun 01:00 06:00 arası.Diğer saat dilimlerinde lag mag her türlü sinir bozucu şeyle karşılaşman mümkün düzgün bir oyunda bulmazsın sinirlenirsin boşa ve mağlubiyet almanda olası çünkü oyuncu kontrolü çok zor oluyor.

Bu oyunda en fazla server fut champions modunda ardından rivals serverları var bu serverlar iki oyuncunun birbirine host olduğu en iyi bağlantının ev sahibi olarak ayarladığı serverlar ama az online seasons ise bundanda az sanıyorum.Çünkü oynayan sayısı az online season modu ea'ye para kazandırmıyor.Rivals misal daha öncelikli çünkü ea'in cebine giden fut champions moduna girişine vesile oluyor.

Alıntıları Göster
    Oyun moduna göre server tahsis etmekte tam ea lık işmiş gerçekten. Ben en son 2013 ü çok oynamıştım, 2015 te ise tamamen bırakmıştım fifayı. Şu mubabbetler neden bıraktığımı hatırlattı bana.

• Pro club oynayan var mı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Alıntıları Göster
    Bende de xbox one var ve bu lag problemi bende de oluyor. Saçma sapan sinir bozucu. Ea help ile konuştum portlardan dolayı olduğunu ve xbox portlarını modem üzerinden açılması lazım falan dedi. Ama modeme ne yaptıysam portları kontrol edince kapalı diyor. 80 portunu bile kapalı diyor anlamadım. Gerçi bu işin portlarla alakası da yok bana göre. Dediğiniz gibi serverların yoğunluğu ile ilgili. Karseşimde pa4 var ve bu sorun bende yok diyor.

• Diyecegim tek bisey var asla ea dan bi oyun almayin.butun oyunlari hileli bu firmanin.battlefield dan tutun da simdide anthem diye bi oyun getiriyorlar.fifa zaten oyun degil biliyorsunuz.lagdan momentumdan zaten oynanmaz halde.gunah bu insanlara. bukadar acimasizca oyunculara eziyet eden bu mikrop firmanin allah en yakin zamanda belasini verir umarim.oyun adi altinda yaptiklari bu haksiz vurgun ve talan umarim sonlari olur

• arkadaşlar time finishing için antrenör açmalımıyız? bardan mı takip etmek lazım yeşil olması için. haftasonu liginde antrenöre izin verıyor mu
  • Selam arkadaşlar ara transfer dönemindeki transferler ne zaman oyuna yansır ? Bununla ilgili hiç bir yerde bilgi bulamadım .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu şeref yoksunu TR PSN 7 Şubat'tan sonra Fifa'yı 120-130'lara düşürür mü dersiniz dostlar? Yoksa illa US versiyonunu alalım mı 5 Şubat'ta da onun kampanyası bitecek acayip arada kaldım vallahi

• 4,5 m coin satıyorum ilgilenwnnmesaj atabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: No No No

Selam arkadaşlar ara transfer dönemindeki transferler ne zaman oyuna yansır ? Bununla ilgili hiç bir yerde bilgi bulamadım .
    Ara transferler henuz kariyer moduna aktarilmadi. Ne zaman aktarilacagini bilen varsa yazsin onangore kariyere baslayalim

• desperado41 kullanıcısına yanıt
    Mesela Galatasaray’a Marcão transfer oldu . Bunlar oyuna yansıdı ama son transferler yansımadı

• quote:

Orijinalden alıntı: No No No

Mesela Galatasaray’a Marcão transfer oldu . Bunlar oyuna yansıdı ama son transferler yansımadı
    Marcao geleli iki hafta oldu ondan oyunda var, pestede durum aynı ordada marcao var. Yeni transferler maça çıksın gelecekler kadroya

• lastwarriors kullanıcısına yanıt
    Mesela dün akşam Fenerbahçe maç yaptı yeni oyuncular aktarıldı mı ? Birazdan bakarım 🙂

• 
Sayfa: önceki 288289290291292
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.