Şimdi Ara

/// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\ (289. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.240
Cevap
57
Favori
272.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hayır hocam hiç ellemiyorum. tavsiyem sizde karıştırmayın hiç..
  • 2m satılık coin mevcut arkadaşlar uygundan verilecek.
  • 3 yıldır fifayı iki şey için oynuyorum birincisi online müsabakalar için ( division olanları ) ikincisi alex hunter modu için. Bu sene alex hunter biteceği için hem sevinçli hem d e buruk bir halde başladım moda. Beklediğimin aksine 3 e ayrılmış zaman çizgisi daha çok hoşuma gitti. Yalnız huntercığımın mabadı arşa çıkmış olduğundan bu seneki hikayesi pek sarmadı . aksine williams ın hikayesi ve kim in hikayesi çok daha iyiydi. az evvel bitirerek rahatladım modu. Bu arada yıllardır fut a bulaşmamış biri olarak iyi mi yapıyorum kötü mü bilemedim :)
  • Arkadaslar merhaba son 1 haftadir boyle bir sorun var.İnternet baglantisi stabil fifada ultimate team oynarken macin ortasinda basinda sonuna dogru farketmiyo mac tamamlanmadan baglantin kesildi hatasi veriyo.bende telefondan kisisel erisimi acarak baglandim.bu sefer atma olmadi.sonra sorun modemde olabilir diye modemi degistirdim yine ayni sorun.ttneti aradim bi sorun yok dediler.baglantiyi yeniledirler.yine cozulmedi.dns denedim yine cozulmedi.kablolu kablosuz baglanti denedim yine yok.baska kullanici adi sifreyle girdim psne yine yok.kafayi yiycem basina gelen cozen varmi
  • Arkadaşlar karlı havada maç yok mu hiç denk gelmedi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • volkjn kullanıcısına yanıt
    Selamlar hocam sattınız mı coinsleri

• Beyler fifa18 de fut tarafına doydum ve oynarken sadece offline kariyer oynuyorum, çok keyifli gelmeye başladı. Tabi bir noktada oyundaki genç yetenekleri ve patlama yapacak oyuncuları ezberlediğiniz için güncel kadro yeni sezon formaları istiyorsun.

O sebeple sırf offline kariyer için fifa19 almayı düşünüyorum, fifa18 ve 19 arasında offline kariyer olarak farklar neler ? Gelişim değişim nerelerde var ?

• Oyunda cok vakit harcadığım icin bırakma kararı aldım o yüzdendir ki
    Satılık uygun fiyata 1m coins

• quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Beyler fifa18 de fut tarafına doydum ve oynarken sadece offline kariyer oynuyorum, çok keyifli gelmeye başladı. Tabi bir noktada oyundaki genç yetenekleri ve patlama yapacak oyuncuları ezberlediğiniz için güncel kadro yeni sezon formaları istiyorsun.

O sebeple sırf offline kariyer için fifa19 almayı düşünüyorum, fifa18 ve 19 arasında offline kariyer olarak farklar neler ? Gelişim değişim nerelerde var ?
    Lisanslı Şampiyonlar Ligi en büyük fark. Müthiş bir atmosfere bürünüyor oyun.
  • Untradeable kartlar ile devam edicem..
    3 milyon coins satıcam bilginize..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Uygun fiyata alınık coins bakıyorum, sağlayabilecek olanlar lütfen yazsın dm’den

• Satılık 4,5 m mevcut arkadaşlar.

• En yakın ne zaman indirime girer sizce dostlar? 14 Şubatta indirim olur mu? 500TL çok yav

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Finwe. -- 28 Ocak 2019; 0:36:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C8DDC600D

Lisanslı Şampiyonlar Ligi en büyük fark. Müthiş bir atmosfere bürünüyor oyun.

Alıntıları Göster
    Lisanslı uefa avrupa ligi de var ayrıca uefa süper kupa ayrıca taktik yapma daha ayrıntılı ve karmaşık zorluk seviyesi olarak bir üst mod daha eklendi oyuna ispanya liginde barcelona dışı tüm stadlar var la ligadaki neredeyse tüm oyuncu yüzleri var Fransa lig teması var ve domestik kupaları gerçek italya serie a tam gerçek hali ile oyunda.Kariyer açısından Fifa 19>Fifa 18 elbette.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 28 Ocak 2019; 1:21:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Finwe.

En yakın ne zaman indirime girer sizce dostlar? 14 Şubatta indirim olur mu? 500TL çok yav
    Hocam kutulusu n11 gibi sitelerde 220 liraya satılıyor. Boş yere dijitale o kadar para vermeyin ya da kardeşlikle alın o daha makul.
  • Yorumunuz için teşekkürler hocam zaten ortak alıcaz arkadaşla dijital lazım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Herkese Merhaba,

PRO CLUB MODUNU OYNAYAN DOSTLARIM VEYA OYNAMAK İSTEYEN HİÇ OYNAMAMIŞ DOSTLAR.

Gelecek sezonda daha iyi bir kadro yaratmak için yeni oyuncular arıyoruz.

Kanat orta saha ve defans bölgesinde eksiğimiz mevcut.

Takımımız oldukça aktiftir.

Her akşam 9 10 gibi başlar 12-1 gibi dağılırız.

Herkes belli meslek grubuna mensup bireyler.

Genç dostlarımız için de kapımız elbette açık.

İlk amacımız takım ortamında uyum hoş sohbettir.

Takım ortamı yükseldikçe oyun kalitesi de gelişecektir.

İlgilenen dostlarımız psn : magrip39 üzerinden eklesin bizlerle 1 2 gün geçirsin sonra kararını kendi verir zaten :)
  • herkese merhaba. şöyle bir sorum var, bilgisi olan aydınlatabilir mi acaba?

online olarak bir arkadaşımla 1v1 oynayabiliyoruz, sorun yok. Fakat biz 2v1 oynamak istiyoruz.
    ikimiz bir evde bir takımı yönlendirelim, başka bir evdeki arkadaşımız da diğer takımı yönlendirsin istiyoruz. bu mümkün mü ?
    (aynı şekilde 2v2 de düşünülebilir tabi)
  • Arkadaslar suan fut da sorun yasayan var mi rakip buluyor rakip 11 geliyor sonra baglanti kesildi inceleyecegiz diyor

• Finwe. kullanıcısına yanıt
    forumda ps4 dijital oyun satış takas grubu var. oraya bir bak istersen. eğer satan varsa oradan indirimli hali ile alabilirsin.

• 
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.