Şimdi Ara

/// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\ (288. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.240
Cevap
57
Favori
272.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 286287288289290
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SW4RTHY

Bunu 2. Yazışım. Karşıya juve gelince o maçta min. 2 kafa golü yiyorum. Kolu parçalayacağım az kaldı.
    barcelonayı alıyorsan bilhassa , fizikli takımlara karşı kornerlerden gol yiyosun malesef , onun haricinde kaleci degajlarında bile ronaldo kafayı vuruo sürekli..online modda juveyi alman daha mantıklı veya real..yada kornerlerde "r3" tuşuyla kaleciyi serbest hareket ettrebliosun, böylece ronaldonun önüne getirip engelliyebilirsin.
  • Merhaba

Soruldu mu bilmiyorum kusura bakmayın sorulduysa.

Her açtığımda kol ayarı yapmaktan yoruldum.
    Bunun bir püf noktası var mı?
    Nerde yanlış yapıyorum bilmiyorum ama kaydedemiyorum tuş ayarlarını ps4 te.

Örneğin 4 ayar var ya (özel ABCD) bunların her birine bir kişiye nasıl atama yapabilirim yardımcı olabilecek varmı?

Teşekkürler şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 45SI45 -- 18 Ocak 2019; 8:38:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 45SI45

Merhaba

Soruldu mu bilmiyorum kusura bakmayın sorulduysa.

Her açtığımda kol ayarı yapmaktan yoruldum.
    Bunun bir püf noktası var mı?
    Nerde yanlış yapıyorum bilmiyorum ama kaydedemiyorum tuş ayarlarını ps4 te.

Örneğin 4 ayar var ya (özel ABCD) bunların her birine bir kişiye nasıl atama yapabilirim yardımcı olabilecek varmı?

Teşekkürler şimdiden.
    Bunu bende merak ediyorum :)

• Hesabımda son bi 140k coins kaldı.İsteyene 25 TL den vereceğim.Özelden mesaj atabilirsiniz.
  • Oyun güzel hocam dediğin tanıma offline da uyuyuyor maçlar son derece gerçekçi havada geçiyor momentum bu sene çok az faktör. Güçlü takım zayıf takım dengeside iyi yakalanmış.. Bence başarılı bir oyun olmuş fifa 19 saha içi bakımından. Saha dışı özellikler açısından bekleneni veremiyor orası ayrı. Lisans sorunları, kariyerde gene yenilik olmaması, rakiplerin gene alakasız saçma sapan transferler yapması gibi..

• quote:

Orijinalden alıntı: Opinion

Bunu bende merak ediyorum :)

Alıntıları Göster
    Merak Etsek de bilen yok herhalde. 😂

Bir misafir geliyor 1 saat onun ayarına getirmek için ayar yapıyoruz 🙂

Bezen kendi ayarım bile bozuluyor. 😡

• Merhaba Arkadaşlar,

Liglerler de oynayan bir takımımız var her mevkide oyuncu alımı yapıyoruz.

Pro club ile ilgilenen dostlarımız beni eklesin.

psn: magrip39
  • Oyunda sürekli donma oluyor, bağlantı hızı bu şekilde, problemi nasıl çözerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jayus -- 20 Ocak 2019; 13:59:31 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jayus

Oyunda sürekli donma oluyor, bağlantı hızı bu şekilde, problemi nasıl çözerim.
    yurtdışı çıkışlarıyla alakalı. bizim internet altyapımız yurtdışını çok iyi desteklemiyor.. lag ve takılmalar oluyor.. ince ayarı varsa bende öğrenmek isterim.

• arkadaşlar en uygun online ya da dvd fark etmez nerede bulabiliriz 19 u ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jayus

Oyunda sürekli donma oluyor, bağlantı hızı bu şekilde, problemi nasıl çözerim.
    çare xbox live dostum , playstation serverları kötü
  • 7 milyon coinsli hesap satılık = 1500 tl.
    Konuyu kirletmek istemezdim ama stajer adminler 8 sene önce kullandıgım numaramı değiştirmemekte israrcı bende konu açamıyorum .
  • Faustino kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba gerçekçi oynanış için herhangi bir slider ayarı yaptınız mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Freekmichael -- 21 Ocak 2019; 3:58:40 >

• Arkadaslar merhaba 300k civari coins var, kadroyu nasil degismemi onerirsiniz?

• orta saha çok yumuşak, partey if alabilirsin. Godin'i hiç bilmiyorum onun dışında defans hattın komple kalabilir. Isco, Casemiro, Coutinho ile başarılı olabileceğini düşünmüyorum hatta ilerleyen zamanlarda Modriç de bunlara dahil. Onları yavaş yavaş değişebilirsin. Oyunda güçlü orta saha çok önemli bu orta saha futbolcuları çok kırılgan ve Casemiro yeterince hızlı değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sedat_39 -- 21 Ocak 2019; 17:23:36 >
  • Fut tek kelimeyle insani sinir hastası ve kanser eder. Oyundan nefret etmeye bir numara sebep. Bu kadar akıllı oynayan bir bilgisayar olamaz. Bir insan zekasından daha akıllı olmamalı. Profesyonelden yukarı maç kazanamıyorum kazansam da on macta en fazla iki maç kazanıyorum. İlla para yatır gel paket aç diyor namussuzlar. Bir sorum olacak.

Savunma sistemini neden değiştirmiyoruz bu sene ya da ben mi yapamadım. Eski savunma tipini seviyorum ama değiştirtmiyor.?

• Arkadaslar bu gelecegin yildizlari oyunculari mac oynadikca degerlerinde yukselme olacakmis.dogrumudur bu .bilgisi olan varmi ?

• bu kadar uğraştın ve yüz karşılaştırmasında görüntüleri yanlardan basık mı montajaladın. akıllıca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunace

bu kadar uğraştın ve yüz karşılaştırmasında görüntüleri yanlardan basık mı montajaladın. akıllıca.
    öyle yapmak zorundaydım. yine de görüntü kalitesi çok kaybolmadı
  • Arkadaşlar almanyadan aldığım ps4 beraberinde fifa19 gelmişti. Oyunu açmadım ve satmayı düşünüyorum ama oyunda sadece almanca dil var sanırım. Diskli oyunlarda ingilizce veya türkçe dil desteği yüklenebiliyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 286287288289290
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.