Şimdi Ara

/// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\ (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.240
Cevap
57
Favori
272.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Olcaysson

280-300 arası olur

Alıntıları Göster
    280 - 300 TL Olma ihitmali hiç yok spotlarda.
    Geçen sene 18 çıktığında 2. paket olan Ronaldo Edition'u 400TL'ye satıyorlardı. Standart sürümün kutulusu yoktu.
    Oysa ki en dolu paket olan Icon paketi bile 329TL idi. O yüzden spotlarda hele ki kur böyleyken 280 - 300 TL fiyat beklemeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AbaraiRenji

Geçen sene 18 çıktığında 2. paket olan Ronaldo Edition'u 400TL'ye satıyorlardı. Standart sürümün kutulusu yoktu.
    Oysa ki en dolu paket olan Icon paketi bile 329TL idi. O yüzden spotlarda hele ki kur böyleyken 280 - 300 TL fiyat beklemeyin.

Alıntıları Göster
    Standart sürüm 500 den aşa olursa asın beni 😁 ediyşınlar vs 700 800 civari olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Alıntıları Göster
    ben standartı 195e almıştım

• quote:

Orijinalden alıntı: Olcaysson

ben standartı 195e almıştım

Alıntıları Göster
    Oyunun çıkışından ne kadar süre sonra aldınız? Çünkü oyunun standart kutulusu neredeyse 1 ay spota gelmedi geldiyse de elindeki Ronaldo Edition kutuları satmak için standart kutuluyu vermedi. Standart kutuluyu satan da 275'e sattı. Bunu İstanbul ve çevresi için söylüyorum siz nereden aldınız bilmiyorum.
  • Spiker olursa bu şüphesiz Bein'e de yeni transfer olan Ercan Taner ve Yalçın Çetin olurdu resmi yayıncı bein ve en profesyoneller bunlar şuan.
  • Biraz FİFA 19 ile ilgili yorum yapın değişen ne var 18'den, yüzler,player id,oyuncu fizikleri,top fiziği, stad çim ve ışıklandırması, oyunun hızı nasıl sizce yorumlayın videodan gördüğünüz kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zurbaran1905 -- 8 Ağustos 2018; 17:1:55 >
  • zurbaran1905 kullanıcısına yanıt
    Şu gece maçını bu kadar loş yapmamalılar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zurbaran1905

Biraz FİFA 19 ile ilgili yorum yapın değişen ne var 18'den, yüzler,player id,oyuncu fizikleri,top fiziği, stad çim ve ışıklandırması, oyunun hızı nasıl sizce yorumlayın videodan gördüğünüz kadar.
    Pes 19 demosunu oynadım geldim. Bu ne hacıı?? 2x hızlandırılmış video izlemiş gibi oldum bu videoyu izleyince

• quote:

Oyunun çıkışından ne kadar süre sonra aldınız? Çünkü oyunun standart kutulusu neredeyse 1 ay spota gelmedi geldiyse de elindeki Ronaldo Edition kutuları satmak için standart kutuluyu vermedi. Standart kutuluyu satan da 275'e sattı. Bunu İstanbul ve çevresi için söylüyorum siz nereden aldınız bilmiyorum.

Alıntıları Göster
    oyunun çıktığı gün. avcılardan almıştım

• Beler bana şu konuyu netleştirecek bir arkdaş lazım. FIFA 19da sokak futbolu olacak mı, olmayacak mı? Olacaksa kanıtı ile birlikte lütfen.

• onur89tr kullanıcısına yanıt
    Mevcut

• Beta kodu ulaşan var mı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: furandor

Mevcut
    Peki bana oyun içinden bir görüntü gösterir misin sokak futboluna dair? (NOT: Üzerinde FIFATRADEBRASIL filigranı bulunan konsept çalışması dışında bir resim istiyorum)

Onun dışında herhangi bir kanıt yok belki de gelmeyecek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kruezberq kullanıcısına yanıt
    Bence de gelmeyecek. Oyunu sattırma çabasından başka bir şey değil bu. Herkes işkembeden sallamayı ve sallanan şeye inanmayı çok seviyor. Gelirse bana sürpriz olur. Ama gelmezse şaşırmam.

Kanıt mı ??? 3 gündür kick off içinde bulunan tüm modları tanıtıyorlar survival dahil .kick off un icinde de last player stanting olarak geçiyor eski adı ile fifa street 5v5 lik bir mod .

• quote:

Orijinalden alıntı: furandor

Kanıt mı ??? 3 gündür kick off içinde bulunan tüm modları tanıtıyorlar survival dahil .kick off un icinde de last player stanting olarak geçiyor eski adı ile fifa street 5v5 lik bir mod .
    Last man standing modu olduğu doğru, ancak 5v5 değil, sokak futbolu hiç değil. Çıkınca görürsün.
  • Fut tarafından bezmiş biri olarak fifa19'u kariyer modu için alacağım, onu da kara cuma gibi filan alırım sanırım. Umarım kariyer tarafında güzel yenilikler getirirler...Fut tarafı öyle kazandırıyor ki diğer modları makyajlayıp salıyorlar...

Offline kariyer tarafında yenilikler var mı beyler ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Fut tarafından bezmiş biri olarak fifa19'u kariyer modu için alacağım, onu da kara cuma gibi filan alırım sanırım. Umarım kariyer tarafında güzel yenilikler getirirler...Fut tarafı öyle kazandırıyor ki diğer modları makyajlayıp salıyorlar...

Offline kariyer tarafında yenilikler var mı beyler ?
    Bende futbol oyunlarında en çok kariyer mod oynarım, sizin gibi düşünüyorum. Benim şu ana kadar gördüğüm yenilikler basın açıklamaları gelmiş Alex Hunter modunda ki gibi bizzat kendimiz yapıyoruz. Ucl kuralarının çekilmesini ara sahne olarak gösterecekmiş. Ballon dor vs. gibi yılın oyuncusu ödülleri içinde ayrı ara sahneler olacak. Onun haricinde sızan bir yenilik yok.
  • saner08 kullanıcısına yanıt
    Birde liglerde maçlar sabit bir fikstürle girmiyodu mesela 1.maç liverpoolsa 2.dönem 1.maç Liverpool olmuyordu bunu düzeltmişlerdir umarım

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.