Şimdi Ara

/// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\ (159. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.240
Cevap
57
Favori
272.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hürriyet, Milliyet ve NTV gibi bir çok gazete ve haber kanalında fiyatı düştü diye haberi çıktı. Kendi etkinliklerine çağırdıkları youtuberlar bile paylaştı. 12 saat nasıl fiyatlandırma yanlış oluyor? Ekim sonu amerikan psninde $40a inmişti geçen yıl ya 1 ay bekler 250ye öyle alırım ya da kasım sonu indirimden alırım.
  • Arkadaşlar indirimi denk getiremedim bana fifa19 satacak olan varmı tek hak çift hak farketmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Yok zaten Ultimate olanı iptal etmem onu bilerek aldım Fut oynuyorum 2 senedir standart olanı edicem direk.

Alıntıları Göster
    Standartı diyorum zaten 😊

• quote:

Orijinalden alıntı: batuak29

Hürriyet, Milliyet ve NTV gibi bir çok gazete ve haber kanalında fiyatı düştü diye haberi çıktı. Kendi etkinliklerine çağırdıkları youtuberlar bile paylaştı. 12 saat nasıl fiyatlandırma yanlış oluyor? Ekim sonu amerikan psninde $40a inmişti geçen yıl ya 1 ay bekler 250ye öyle alırım ya da kasım sonu indirimden alırım.
    Cadılar bayramı indirimi olabilir belki senin dediğin ekim indirimi o.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alimnkl

Standartı diyorum zaten 😊

Alıntıları Göster
    Şimdi aradım 15 Dakika beklettiler. Bir hanımefendi ile konuştum. İsterseniz farkı verelim dediler ama direk 360 TL karta iade istedim.

Bu arada AR ile ilgili de sordum nedir bu kod diye. Biz de araştırıyoruz ama TR psnden alanlar sıkıntı olmayacak bu kodla ilgili böyle bir bilgi geldi dedi. Ben de sorun olmayacağı düşüncesindeyim umarım kimseyi uğraştıracak bir şey çıkmadan oyuna girmiş oluruz.
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun abi. AR candır, buradakiler boş yere korku saldı bize

• 150tl her standart sürüm alana iade edilecekmis beyler öyle dedi müşteri hizmetleri siz yinede sağlam kazığa bağlayın irtibata geçin. Points alırsınız.

Zaten mail gelmiştir bakın isterseniz aramadan önce 20 30dk beklersiniz ortlama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oldboy83tr -- 17 Eylül 2018; 15:54:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Fifa 13'ten beri 4-1-2 mi oynuyordunuz. Bu taktik fifa 16'da çıktı , 4-3-1-2 ile beraber. Yıllardır bunla oynuyorsanız saygı duydum

Alıntıları Göster
    4-1-2-1-2 ben fifa oynadığımdan beri var bilginizi tekrar kontrol edin bence

• iyi bari önceden almış olanlara fiyat farkını cüzdanlara iade edeceklermiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Hayırlı olsun abi. AR candır, buradakiler boş yere korku saldı bize
    Valla bir ara ben de korktum çünkü bu fiyat hatasından önce AR ile ilgili açılmış bir başlık bulamadım. Nedir ne değildir yok abi ilk defa bizde olmuş sanki
  • İlk açıklama geldiğinde de söylemiştim hiç inandırıcı olmadığını ve muhtelemen sistemsel bir hata olduğunu.

Neden oldu, nasıl oldu bilemiyorum ama çok büyük açık verdi TR PSN...
  • Beyler bu (AR) olarak görünmesi engel olmasın? Yabancı taraflarda All Religion diye geçiyormuş. Biri "Arjantin sürümü o, oynayamayacaksınız" falan demişti forumda.

All Religion ise zaten herhangi bir kısıt olmaması lazım?

Bilen aydınlatsın yahu. Ucuza aldık diye elimizde patlamasın?
  • Yenilerde popüler oldu. Eskiden 4-1-2-1-2 dar olanı kimse kullanmıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tommy Shelby -- 17 Eylül 2018; 16:29:1 >
  • https://community.eu.playstation.com/t5/Oyun-Ağ-Bağlantısı-Desteği/Fifa-19-şampiyonlar-sürümü-ücret-iadesi/m-p/25814656#M9781

Standart sürüm dışında oyun alan arkadaşlar konuya yazın yüklenme olursa belki bir sonuç alabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Frobe

Beyler bu (AR) olarak görünmesi engel olmasın? Yabancı taraflarda All Religion diye geçiyormuş. Biri "Arjantin sürümü o, oynayamayacaksınız" falan demişti forumda.

All Religion ise zaten herhangi bir kısıt olmaması lazım?

Bilen aydınlatsın yahu. Ucuza aldık diye elimizde patlamasın?
    All Religion ise ateistler açamıyor oyunu. Müminlere sorun olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erengy

All Religion ise ateistler açamıyor oyunu. Müminlere sorun olmaz.

Alıntıları Göster
    Yav mizahı olmasa çekilecek ülke değil vallahi.

@j0ffline Religion = Din , Region = Bölge

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 17 Eylül 2018; 16:32:7 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Yav mizahı olmasa çekilecek ülke değil vallahi.

@j0ffline Religion = Din , Region = Bölge

Alıntıları Göster
    Yahu pardon, hemen mizah :D

Anladınız işte, sorun oluyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: batuak29

Fifa 18 geçen sene Ekim sonu Amerikadakı PSNde $40a, Kasım sonu da Türk PSNde 161 TLye indirime girmişti.

https://psprices.com/region-tr/game/1779628/fifa-18
    19 da yine 200 civarlarına düşer herhalde hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C81E767DF

19 da yine 200 civarlarına düşer herhalde hocam ?

Alıntıları Göster
    Hesaplamalara göre 210-220 lira gibi bir şeye düşecek Kara Cuma'da. Zira geçen Kara Cuma'da FIFA 18, %40 indirime girmişti. Bu yıl da öyle bir indirim oranı beklenebilir.
  • Mektupu yazan thomas manidar olmuş. Bu bize komaz mı demek istiyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.