Şimdi Ara

/// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\ (158. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.240
Cevap
57
Favori
272.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rabellion kullanıcısına yanıt
    Peste bu herşeyi oyuncuya bırakan savunma sistemi olmadığı için ciddi pro manada oynayan hiç bir fifaci pesi almıyor. Tek tuşa basarak rakibe yönlendirme top kapma alan savunması yapmamı olur.

Oynayan çok güzel oynuyor fifayi bu sistemle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler dikkat ettiniz mi maçlarda çok az faul oluyor. Hatta hiç faul olmadan maç bitirdiğim oldu. Özellikle faul yapmak için kaymaya çalışıyorum o bile denk gelmiyor. Dikkatimi çekti :D
  • O bana kalmış birşey ister adamın .ötüne girerim ayağımı sokarım ister dibine yapışırım ister alan savunması yaparım bunu kendim yönlendirebilirim.Buna müdahale edilmemeli. Ama taktiksel savunmada arada 1 2 metre boşluk kalıyor böylede rakip istediği şeyi yapabiliyor.Zaten fifacılar kolay gelen şeyde bu neyse. Rakibi tam anlamda bozamıyorsan. DEfans yapmanın ne anlamı var.
  • Fifa 18 de kariyer modunda transfer pazarında oyuncu ararken oyuncu overallerine göre sıralama yok...bu oyunda olacakmı ?

• BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    Dizilişin gelme vakti değil o. O zamanlar popüler değildi onu demek istedim. Fifa 16 ile dar formasyonlar popüler oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: Rabellion

O bana kalmış birşey ister adamın .ötüne girerim ayağımı sokarım ister dibine yapışırım ister alan savunması yaparım bunu kendim yönlendirebilirim.Buna müdahale edilmemeli. Ama taktiksel savunmada arada 1 2 metre boşluk kalıyor böylede rakip istediği şeyi yapabiliyor.Zaten fifacılar kolay gelen şeyde bu neyse. Rakibi tam anlamda bozamıyorsan. DEfans yapmanın ne anlamı var.
    Işte peste o saydiklarin sana kalmıyor bizim bahsettiğimiz olay o taktiksel savunma adı üstünde herşeyi sana bırakıyor. O yolladığım maçı izlersen anlarsın 1m 2m kala bile sen müdahale edersen rakip istediğini yapamaz taktiksel savunma ile pesteki otomatik savunmayı kıyaslayıp fifacilara kolay diyen bir sen varsın herhalde. Kızma bunu ciddi söylüyorum art niyet yok fifa turnuvasına giren pesci bir ton oyuncu vardı 100 kişilik turnuvaydı sony storenin yaptıgı ankamallde oynadığım tüm pesciler şunu söyledi doğada top kapmak rakibe yönlendirmek alan savunması yapmak peşten çok daha zor herşeyi sana bırakıyor dediler hemde bunu diyen oyuncular turnuvada belirli sıralamaları elde ettiğini söyleyen insanlardı he onlar bunu demese bile pesi açıp oynadigimizda bu saydiklarimizin çok daha kolay olduğunu hepimiz biliyoruz çoğu pesten geçen oyuncular.. pes keşke bunun gibi bir sistem getirse.

Sistem çok daha komplike ve oyuncuya bırakan bir sistem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oldboy83tr -- 17 Eylül 2018; 14:16:1 >

• erenfb1907 kullanıcısına yanıt
    Tek istediğim bu ne yazıkki yok yine sanırım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rabellion

O bana kalmış birşey ister adamın .ötüne girerim ayağımı sokarım ister dibine yapışırım ister alan savunması yaparım bunu kendim yönlendirebilirim.Buna müdahale edilmemeli. Ama taktiksel savunmada arada 1 2 metre boşluk kalıyor böylede rakip istediği şeyi yapabiliyor.Zaten fifacılar kolay gelen şeyde bu neyse. Rakibi tam anlamda bozamıyorsan. DEfans yapmanın ne anlamı var.
    Eğer X'e basılı tutmazsan, PES'teki gibi oyuncunun dibine kadar girebilirsin.

Bu arada FIFA'nın savunma sistemi bana da daha kolay geliyor. Şuursuzca adama yapışmak yerine karşısında hizalanıp beklemek daha efektif. İki tuşa basılı tutarak pas yolunu kapatmış oluyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thriller89 -- 17 Eylül 2018; 14:17:30 >
  • Sony'i aradım ilk aldığım Fifa'nın iadesi için 20 dakika bekleticez diyor kapattım telefonu. Arkadaş herkes işini halletti iade eden oldu etmeyen oldu hala neyin 20 dakikasıdır ki bu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thriller89

Eğer X'e basılı tutmazsan, PES'teki gibi oyuncunun dibine kadar girebilirsin.

Bu arada FIFA'nın savunma sistemi bana da daha kolay geliyor. Şuursuzca adama yapışmak yerine karşısında hizalanıp beklemek daha efektif. İki tuşa basılı tutarak pas yolunu kapatmış oluyorum.

Alıntıları Göster
    Işte haftasonu turnuvasına 40 maçta 30 civarı bisey yapma seviyesinde bir oyuncuda r1+x çok işe yaramıyor pro olmaya başladıkça olay bambaşka şekilde bir defans yapmanı mecbur kılıyor 2 tuş çoğunlukla ise yaramıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Sony'i aradım ilk aldığım Fifa'nın iadesi için 20 dakika bekleticez diyor kapattım telefonu. Arkadaş herkes işini halletti iade eden oldu etmeyen oldu hala neyin 20 dakikasıdır ki bu ?
    Dostum sen iki kere mi aldın oyunu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: YuryTsigalko

Beyler dikkat ettiniz mi maçlarda çok az faul oluyor. Hatta hiç faul olmadan maç bitirdiğim oldu. Özellikle faul yapmak için kaymaya çalışıyorum o bile denk gelmiyor. Dikkatimi çekti :D
    Cpu ile oynuyoruz ondandır. Online'da olur gene

• quote:

Orijinalden alıntı: Alimnkl

Dostum sen iki kere mi aldın oyunu ?

Alıntıları Göster
    Ben Ağustos ayında ön sipariş vermiştim. Geçen gün indirimde olduğunda da iptal edilir zaten diye bir de ultimate aldım ama etmediler

Şimdi ilk ön siparişimi iptal edicem standart edition almıştım 360 TL
  • Değerli müşterimiz,

PlayStation destek hattına ulaştığınız için teşekkür ederiz.

Bize ön ödemeli FIFA 19 fiyatlandırması konusunda ulaşıyorsanız öncelikle aşağıdaki konulara dikkatinizi çekmek isteriz:

Ne yazık ki FIFA 19 Standart Sürüm'ünün fiyatlandırması Türkiye PlayStation Store'da 12 saatlik bir süreyle yanlış yer aldı ve haberimiz olur olmaz bu hatayı düzelttik. İyi niyet jesti olarak, bu süre boyunca FIFA 19 satın alan herkesin bu fiyattan ücretlendirilmesini uygun bulduk.

Buna ek olarak, 12.09.18 sabahı TSİ 10:00'a kadar FIFA 19 Standart Sürüm satın alan müşterilerimiz için oluşan fiyat farkı PlayStation Cüzdan'larına iade edilecektir.

Bahsi geçen üründe bu tarihten sonra yapılan satın alımlar doğru fiyatlandırılmış olup herhangi bir para iadesi yapılmayacaktır.

Daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen bizimle irtibata geçin.

Saygılar,

Thomas

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Ben Ağustos ayında ön sipariş vermiştim. Geçen gün indirimde olduğunda da iptal edilir zaten diye bir de ultimate aldım ama etmediler

Şimdi ilk ön siparişimi iptal edicem standart edition almıştım 360 TL

Alıntıları Göster
    İkinciyi standart sürüm almadın diye heralde iptal etmeme gibi bir saçmalık dönüyor ortada tabi ondan 😊 keşke güvenmeseydin alırken bu üçkağıtçılara, artık en kötü pri-sec olarak elden çıkarırsın belki istersen.

• quote:

Orijinalden alıntı: whitelake

Değerli müşterimiz,

PlayStation destek hattına ulaştığınız için teşekkür ederiz.

Bize ön ödemeli FIFA 19 fiyatlandırması konusunda ulaşıyorsanız öncelikle aşağıdaki konulara dikkatinizi çekmek isteriz:

Ne yazık ki FIFA 19 Standart Sürüm'ünün fiyatlandırması Türkiye PlayStation Store'da 12 saatlik bir süreyle yanlış yer aldı ve haberimiz olur olmaz bu hatayı düzelttik. İyi niyet jesti olarak, bu süre boyunca FIFA 19 satın alan herkesin bu fiyattan ücretlendirilmesini uygun bulduk.

Buna ek olarak, 12.09.18 sabahı TSİ 10:00'a kadar FIFA 19 Standart Sürüm satın alan müşterilerimiz için oluşan fiyat farkı PlayStation Cüzdan'larına iade edilecektir.

Bahsi geçen üründe bu tarihten sonra yapılan satın alımlar doğru fiyatlandırılmış olup herhangi bir para iadesi yapılmayacaktır.

Daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen bizimle irtibata geçin.

Saygılar,

Thomas
    Kimse almasında görün siz doğru fiyatı, çok doğru valla çok makul bir fiyat, bu enayi fiyatı diğeri yanlış fiyat.

• Dream Machine kullanıcısına yanıt
    Valla hocam zevkler ve renkler ben de 11 den beri fifa oynarım orjinal olarak ama oynanış olarak artık fifa 2 3 yıldır arcade döndü. Pes ise daha gerçekçi yani ben oynarken gerçekten futbol oynadığımı hissediyorum ama fifada çarpıya başa başa 5 sn de kaleye gidebiliyor özel birşey yapmadan. Bir pas animasyonu yok gerçekçiliği yok. Pes de ama topun bir ağırlığı var. Tak-tik yapabiliyorsun. Ama oynanış konusunda bence fifa fersah fersah önde. Normalde 1 ay öncesinden alırdım fifayı ama bu sene bekliyorum. Çünkü yok pır pir oyuncular bu kadar hızlı nasıl oynuyor insanlar nasıl beğeniyor bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alimnkl

İkinciyi standart sürüm almadın diye heralde iptal etmeme gibi bir saçmalık dönüyor ortada tabi ondan 😊 keşke güvenmeseydin alırken bu üçkağıtçılara, artık en kötü pri-sec olarak elden çıkarırsın belki istersen.

Alıntıları Göster
    Yok zaten Ultimate olanı iptal etmem onu bilerek aldım Fut oynuyorum 2 senedir standart olanı edicem direk.
  • 360 liraya doğru fiyat yazılıyor vay anasını ya
  • 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.