Şimdi Ara

/// FIFA 19 [PS4 ANA KONU] \\\ (149. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.240
Cevap
57
Favori
272.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adam bu oyunu ucuza veren sisteme laf etmiyor da ucuza alana iptal olur umarım diyor.

Hırsızlık mı yaptık ? Hayır. Türk insanı bir türlü tepkiyi nereye yansıtacağını öğrenemedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 15 Eylül 2018; 15:0:50 >
  • 209 a görünce aldım direk
    Ama kutulu 18 elimde kaldı veririz artık bir yere

Demoyu indirdim
    Oyun hızına baktım normal de
    İnşallah 2 kademe düşüğü vardır
    Slow değil very slow oluyormuydu ?

Ben bu kadar hızlı fifa görmedim
    Oyun tam tiki taka

Gerçekçilik arayan adamın seveceği tarz değil
    Allah bildiği gibi yapsın şu 18 20 lik online fut bilmemne oynayanları

Edindiğim izlenim firmalar bu ateşli gencolardan sebep oyunları bu hale getiriyor
    Tam liseli oyunu

Very slow ve full lisans ile takılırız artık
    Pes lisans aldığı 3 tane ligi bile rezil etmiş

Zeminler iyi olsa pes daha gerçekçi oyun olarak
    Fifa nın da grafikler saha lisanslar götürüyor

2 oyunun da fanı olmaya gerek yok saçmalık
    İkisinin de bariz eksiklikleri var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Victoriou_S kullanıcısına yanıt
    Araplar kötü oynuyor ama oyunu kasa kasa oynattığı için oynanmıyor. Fifa 17'de üstüste 10(4 maç ultimate 6 maç sezonlar) maçta araplarla eşleştiğim için fifa 18 i almamıştım daha da online fifa oynamamıştım. Adam senden kötü oynuyor ama oyun kastığı için böyle laglı laglı oynadığın için hiç bir şey yapamıyorsun. Keşke şu oyunda x ülkesinden bağlanan IP'ler ile eşleşmeme diye bir seçenek olsa. Hiç biriyle sorunsuz bir maç yapamadım ya, hiç biriyle.
  • ydn06 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu indirimi eleştirse veya nasıl paramı geri alabilirim falan dese tamam herkes hakkını arasın tabiki ama mantığıyla hareket edip bu oyuna hak ettiği parayı veren insanlara beddua edemez zaten konu da admin falan yok herkes takılıyor kafasına göre

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben pc de oynarken by oyunu internete vpn ile bağlanıyordum. Mesela ingilitere üzerinden bağlandığımda farkediyordu. Hileci falan denk gelmiyordu. Ps4 te vpn kullanma şansımız yok mu?

• ismuail kullanıcısına yanıt
    Hocam belli seviyeler var,çok oynayıp kaybeden geriye düşer.bence en önemlisi paket şansı.oyunun ilk çıktığı günlerde görülen bir sürü foto,Cr’ler ikonlar. :)))

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 tl bile olsa alıp oynamayacağım bir oyun. Oyuncular sanarsın çamurda oynuyorlar

• Şutlar çok sert gidiyor fazla gerçek dışı.. birde pas sonrasi seri oyun kurmak icin r1 x yapinca veya pozisyona göre seri paylaşırken tam tersini yapınca aşırı hızlanan paslaşma var.

Yapay zeka roket hizinda paslaşıyor.efsanevide oynayınca bariz farkediliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alimnkl

Gerçektende fark büyük, renkler zaten canlanmış böyle görsel olarak da oyun zevki artıyor, ayrıca dikkat ettiniz mi bilmiyorum golden sonra ağır çekimden izleyince oyuncu şut çekerken ağzını sıkıyor hani topa vururken bir güç harcıyor ya, onu bile yapmışlar 😊

Alıntıları Göster
    bir pesci olarka bayıldım canlı pastel renkler harika olmuş

pes 2018 de renkler böyleydi ama 2019 da daha kötü oldu inşallah düzeltirler

oyunun atmosfer yüzler bu sefer fifa tek kelime ile yapmış

• Umarım 3-5 yıl daha sürmez şu Hunter işi.
    Aynı kalitede kişisel kariyer yapsak karakteri kendimiz oluştursak çok çok daha güzel olur kanımca..
    Bir de gözümüze gözümüze sokmasını beklerdim UEFA yı Fifanın ama çok az yapmış. Daha havalı cicili bicili işte tekrarlarda UEFA dev logosu falan bekliyordum, düz yıldız pık diye geçiyor
    Neyse ben gaza gelmeden günlük Fifa 18'ime devam edeyim
  • Arkadaşlar yıllardır pes oynuyorum Fifanin demosunu indirdim. Ya arkadaşlar oyun da aşırı derecede karmaşıklık yokmu bana mı öyle geliyor. Aşırı derecede bir kargaşa var. Herkes biryerlere koşturuyor. Geçen sene ve bir önceki sene bu kadar kargaşa yoktu. Bu yeni gelen taktik ayaklarından sanırım. Mesela top kaybı yapar yapmaz baskı diye bir ayar var . Tüm kargaşa bu taktik ayaklarından gibi geldi bana. Online ortamda bu karmaşa ile nasıl baş edeceksiniz.

• Hepinizi tek tek alıntılamak istemiyorum. Acaba burada verdiğiniz tepkileri reel hayatınızda Halkbank doları 3,59 dan sattığında da verebildiniz mi ? Sistem hatası sayesinde ucuza aldığınız oyunu bir halt becermiş gibi gösteriyorsunuz. Copy-paste oyuna 359 TL vermişim.. Sende 209 TL verdin ? Normal fiyatı 209 TL imiş :) Ülkenin durumundan, dövizin kurundan haberi olmayan cahil bir yorum daha.. Beyler size ufak taktikler vereyim. Malum ülkemizde imar barışı var. Dikebildiğiniz yere gecekondu dikin, devlet size tapusunu verecek.
  • Buralar baya karışacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drima

Umarım 3-5 yıl daha sürmez şu Hunter işi.
    Aynı kalitede kişisel kariyer yapsak karakteri kendimiz oluştursak çok çok daha güzel olur kanımca..
    Bir de gözümüze gözümüze sokmasını beklerdim UEFA yı Fifanın ama çok az yapmış. Daha havalı cicili bicili işte tekrarlarda UEFA dev logosu falan bekliyordum, düz yıldız pık diye geçiyor
    Neyse ben gaza gelmeden günlük Fifa 18'ime devam edeyim
    Hunter bu sene son hocam

• emrecyln kullanıcısına yanıt
    Halkbank ile ne alakası var konunun. Fırsat gördük, yapıştırdık fifayı

• psycho90 kullanıcısına yanıt
    Oooo sevindim o zaman.
    Bilgi için teşekkürler hocam
  • demo için hızlı diyenler 17-18 oynamamışlar muhtemelen.
  • werneke W kullanıcısına yanıt
    Oyun öyle hızlı ki hakikaten taktik yapmanın ve saha içerisinde o taktiği uygulamanın da hiç bir anlamı kalmıyor.

Çoğu zaman langırt oynuyormuş hissine kapılıyorum bu nedenle.

• Yeni hareketlerin videosu geldi Emre Kayır'dan
  • emrecyln kullanıcısına yanıt
    1-bu bir sistem hatası değil İndirimdi sistem hatası olduğuna dair bir kanıt yok böyle hata olmaz zaten

2-Halkbank vurgunu burda tartışılacak konu değil

3-hitman 2 tomb raider gibi 60 euro ga satılan oyunlar 209 tl iken yine 60 euro olan copy paste fifa neden 360 tl bir sorgula

4-ben 209 vermedim sec hak 80 e aldım 209 verenler adına konuştum

• 
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.